Dodaj do ulubionych

Cud na torach

05.03.09, 11:48
U nas by dostał jeszcze mandat...
Obserwuj wątek
    • laksmana Re: Cud na torach 05.03.09, 15:21
      interia360.pl/artykul/bo-w-naturze-polaka-jest-ciagle-narzekac,16831
      3cik napisał:

      > U nas by dostał jeszcze mandat...
    • mik-mik Cud na torach 05.03.09, 18:54
      Musi miec wspanialego aniola stroza...
      • msierak Re: Cud na torach 07.03.09, 12:24
        ale bzdury, on nie ma anioła stróża, jest przecież arabem, wyznawcą islamu.

        to dzięki mojemu bogu - Wielkiemu Kapciowi Ze Sznurówkami tutaj trafiłem...
        • zaczy Re: Cud na torach 08.03.09, 13:01
          Nie sądzę, żeby Cię to w czymkolwiek interesowało, ale muzułmanie też wierzą w
          anioły. Ba - nawet wielka trójca archaniołów jest wspólna dla islamu, judaizmu i
          chrześcijaństwa.
    • siemian1 Cud na torach 05.03.09, 19:05
      stary duży szacun dla Ciebie abba Cem !
      • wujtarabuk Re: Cud na torach 05.03.09, 19:08
        Allah jest wielki!
    • piyoter Cud na torach 05.03.09, 21:23
      ciekawe, czy pozostali uczestnicy wypadku (kierowca tira i pociągu) teżmieli tyle szczęscia...
      • pedror Re: Cud na torach 07.03.09, 20:47
        Kierowca ciężarówki przeżył.
    • ndjamena Bogu dzięki 06.03.09, 11:02
      po prostu nie wierzę własnym oczom
    • tibnor Tylko jedno ale... 06.03.09, 12:30
      jasne, to pięknie, że mu się udało.
      ALE -jak można sądzić z ujęcia (kask na głowie, zwrot do zadaszenia
      spod którego wyjechała ciężarówka) to on wpuścił ciężarówkę pod
      pociąg, a na pewno nawet rączką nie machnął do kierowcy, by uważał.
      Tyle w temacie.
    • fckin Jak to przeżył? 06.03.09, 19:27
      Jak najlepiej
    • tygryzzz Re: Cud na torach 07.03.09, 13:54
      jaki mandat?!? ten debil powinien do pierdla trafić- dobrze że manewrowy
      zeskoczył ze stopnia wagonu
      • malkontent_i_sceptyk Re: Cud na torach 08.03.09, 12:03
        sam powinieneś do pierdla trafić za głupotę :)
        • ssen jesli on do pierdla 08.03.09, 15:40
          to ciebie sie powinno prewencyjnie odstrzelic.

          Obejrzyj sobie poczatek i zobacz jak ktos spiernicza z wagonu widzac ciezarowke na torach. Dobrze ze przynajmniej mial gdzie zeskoczyc.
          Przeszczesliwie ocalony mial dbac o to zeby jedno z drugim sie nie spotkalo.
          Zreszta masz to opisane po angielsku. "sees nothing wrong while he waits beside the tracks". A bylo wrong i to grubo.
    • ch3heg Cud na torach 07.03.09, 19:55
      "Z wypadku wyszedł bez szwanku"

      A materiał video pokazuje co innego...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka