Dodaj do ulubionych

PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Państwa

20.04.09, 16:25
czyzby ktos w pisie w kalendarz kopnal - ze te 2 smutasy sie na
czarno zestroily???

"Chodzi m.in. o PKN Orlen, KGHM, Przedsiębiorstwo Eksploatacji
Rurociągów Naftowych." - zbrodnia to niesamowita, by wsadzonych
przez pis-bolszewie agentow i nieukow na zbity dziob wylac!

A kto kownackiego, urbanskiego, gang macierewiczow czy cyckiewicza
do spolek panstwowych powsadzal??? Sami nie wlezli, te prezenty
zafundowal im tow. jarucha kaczynski, takie kurskie czy inne kacze
parobeczki.

Zachodzi tylko pytanie - smiac sie czy plakac z prymitywnej glupoty
kaczych durniow???
Obserwuj wątek
    • czan-dra PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Państwa 20.04.09, 16:34
      No fakt, gdy rządził PiS, to były konkursy na stanowiska, nikt nikogo nie
      wybrał po znajomości, ogólnie było pięknie, a ta PO to zepsuła, niedobra...
      • mirmat1 Kiedy nastepne wystepy PaliKota z piciem alkoholu 20.04.09, 19:16
        ...przed "medialnymi" entuzjastami psychopaty.
        Re: PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Pań
        czan-dra napisał:

        > No fakt, gdy rządził PiS, to były konkursy na stanowiska, nikt nikogo nie
        wybrał po znajomości, ogólnie było pięknie, a ta PO to zepsuła, niedobra...
        M: werdykt o tym kim bylo PO / SLD a kim byl PiS wydali wyborcy w Zakladach
        Penitencjarnych...

        Wybory w więzieniach: PO 76,2 proc., PiS 2,8 proc. 2007-10-23 14:32
        www.wprost.pl/ar/116286/Wybory-w-wiezieniach-PO-762-proc-PiS-28-proc/
        76,2 proc. osadzonych w aresztach i zakładach karnych w całym kraju zagłosowało
        na PO, a 7,6 proc. na LiD; PiS z wynikiem 2,8 proc. znalazło się pod progiem
        wyborczym - podała rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej Luiza Sałapa.
        • monster1972 a co to ma do rzeczy, katobolszewicki idioto? 20.04.09, 19:39
          • fidelxxx Re: a co to ma do rzeczy, katobolszewicki idioto? 20.04.09, 19:44
            To, że w szpitalach psychiatrycznych to PiS miał 76%, a PO 2.
          • czysty_jogurt Re: a co to ma do rzeczy, katobolszewicki idioto? 20.04.09, 20:58
            Przeciez mirmat, patriotaa i ich klony to ludzie chorzy.
            Psychicznie, zeby nie bylo nieporozumien.
          • akkj Re: a co to ma do rzeczy, katobolszewicki idioto? 20.04.09, 22:22
            Daj mu spokój. Mirmat to przygłupi Żydek z Kanady, który uciekł z Polski w 1968
            roku i od tamtego czasu nie był w Polsce. Nienawidzi Polaków i daje temu upust
            na forum. Można mu najwyżej współczuć.
        • patriotaa Re: Kiedy nastepne wystepy PaliKota z piciem alko 20.04.09, 19:58
          mirmat1 napisał: przed "medialnymi" entuzjastami psychopaty.
          > Re: PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Pań czan-dra napisał: No fakt,
          gdy rządził PiS, to były konkursy na stanowiska, nikt nikogo nie wybrał po
          znajomości, ogólnie było pięknie, a ta PO to zepsuła, niedobra... M: werdykt o
          tym kim bylo PO / SLD a kim byl PiS wydali wyborcy w Zakladach Penitencjarnych...
          Wybory w więzieniach: PO 76,2 proc., PiS 2,8 proc. 2007-10-23 14:32
          > www.wprost.pl/ar/116286/Wybory-w-wiezieniach-PO-762-proc-PiS-28-proc/
          > 76,2 proc. osadzonych w aresztach i zakładach karnych w całym kraju
          zagłosowało na PO, a 7,6 proc. na LiD; PiS z wynikiem 2,8 proc. znalazło się pod
          progiem wyborczym - podała rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej
          Luiza Sała pa.
          --------------------------------------------------------------
          I tu szanowni czytelnicy macie podane przez kolegę powyżej wyniki kto kim jest.
          PIS karał i złoczyńców w wiezieniach osadzał natomiast PO zwalniało więżniów i
          zobaczcie co teraz się dzieje. Po ma swoich prokuratorów i sędziów i przestępców
          się nie kara.
          • oneflesh Re: Kiedy nastepne wystepy PaliKota z piciem alko 20.04.09, 20:07
            a jak zinerpretujesz wyniki w zakaładach psychiatrycznych... może -
            swój na swojego
          • dan3iger Co zaq przygłup. Pewnie z PiS. 20.04.09, 20:42
            > przestępców się nie kara.

            Wróć do podatawówki półgłówku z czworaków. "Nie kara", co za przygłup, pewnie z PiS.
        • funia81 Re: Kiedy nastepne wystepy PaliKota z piciem alko 20.04.09, 20:58
          > M: werdykt o tym kim bylo PO / SLD a kim byl PiS wydali wyborcy w Zakladach
          > Penitencjarnych...

          Werdykt wydali wyborcy w calej Polsce :-))) Chyba nie uwazales...
          • presentation1 Re: Kiedy nastepne wystepy PaliKota z piciem alko 20.04.09, 21:02
            To¨PiS zdal sie na glosy wyborcow i przegral.Nie musial bo przeciez SLD rzadzilo w mniejszosci.PiS przegral zgodnie z demokracja.Boli cie demokracja?
        • akkj Re: Kiedy nastepne wystepy PaliKota z piciem alko 20.04.09, 22:22
          Podaj debilu statystyki z zakładów psychiatrycznych.


          mirmat1 napisał:

          > ...przed "medialnymi" entuzjastami psychopaty.
          > Re: PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Pań
          > czan-dra napisał:
          >
          > > No fakt, gdy rządził PiS, to były konkursy na stanowiska, nikt nikogo nie
          > wybrał po znajomości, ogólnie było pięknie, a ta PO to zepsuła, niedobra...
          > M: werdykt o tym kim bylo PO / SLD a kim byl PiS wydali wyborcy w Zakladach
          > Penitencjarnych...
          >
          > Wybory w więzieniach: PO 76,2 proc., PiS 2,8 proc. 2007-10-23 14:32
          > www.wprost.pl/ar/116286/Wybory-w-wiezieniach-PO-762-proc-PiS-28-proc/
          > 76,2 proc. osadzonych w aresztach i zakładach karnych w całym kraju zagłosowało
          > na PO, a 7,6 proc. na LiD; PiS z wynikiem 2,8 proc. znalazło się pod progiem
          > wyborczym - podała rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej Luiza Sała
          > pa.
    • glup-tusc-ek kumoterrrrrstwo w PO - w spółkach Skarrrbu Państwa 20.04.09, 19:08
      No to prrrrocenty poparrrrcia uciekną :(
      • janusz114 Re: kumoterrrrrstwo w PO - w spółkach Skarrrbu Pa 20.04.09, 19:28
        jeśli uciekną, to na pewno nie do PiS-u. Też liczę na to, ze ludzie w
        tym kraju zmądrzeją i przestaną popierać prawicę, obojętnie jakiego
        rodzaju.
        • monster1972 pisda to nie prawica, to katobolszewia i socjalizm 20.04.09, 19:41
      • wawak1 Re: kumoterrrrrstwo w PO - w spółkach Skarrrbu Pa 20.04.09, 19:58
        Klawisz ci się zaciął.

        kaczynski.mybrute.com/
      • q3000 Re: procenty uciekaja L.Kaczyńskiemu z butelki. 20.04.09, 20:07
        .. gdy jej dokładnie nie dokręci...
      • dan3iger Procenty uciekną - pijakowi w samolocie z małpki:) 20.04.09, 20:43
        Procenty uciekną - pijakowi w samolocie z małpki:). Na szczęście pod poduszką
        jest keszcze kilka małpek jakby mara jaka przeszkodziła pijakowi w delirycznym śnie.
    • sexyparka1 PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Państwa 20.04.09, 19:11
      hehehe... najpierw rozpętał "aferę bilboardową", opierając się na
      donosie b. dyrektor biura prawnego PZU... Kobitka nie dostała premii
      (za brak wiedzy i kompetencji) i fruuu do Kurskiego... Potem Netzel,
      jego siostrzenica jako dyrektor marketingu PZU (do przegranych
      wyborów 2007) i cały desant z Wodociągów i Kanalizacji W-wy gdzie
      dekowała się post PC i KPN'owa jaczejka - i dawaj ich do PZU...
      Niezwykłe kompetencje PiSuarowych kadr. Na Madagaskar!!!!
      • x2468 Re: PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Pań 20.04.09, 19:29
        Przykladem pisiej uczciwosci niech bedzie Tvpis i Radiokumitet.Wszystcy tam byli
        z konkursu.Pieknosci.Jury 2x jednojaeczni wsparci Mulatem i Koniem-perszeronem.
    • taglinda PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Państwa 20.04.09, 19:29
      nie da się ukryć, że Kurski wiele rzeczy robi jako członek...

      a może nawet nim jest
    • bronimir Tu nie chodzi o wsadzanie swoich. 20.04.09, 19:30
      Boli wywalanie PiSowszczykow. PiS korumpował ludzi posadami i ........ kicha.
      Ledwie się rozsiedli na fotelach, powąchali pieniędzy i won. Raz obsadzonych
      przez PiS stanowisk nie powinno się obsadzać nowymi ludzmi. No, chyba że utracą
      zaufanie Jarka K.
    • pierot6 Kurski..5 wyroków za kłamstwa i pomówienia..! 20.04.09, 19:40
      Kurski, to notyryczny,zakłamany bydlak...

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=93320372&a=93330752
      • cleryka Re: Kurski..5 wyroków za kłamstwa i pomówienia..! 20.04.09, 23:25
        I takich kurskich ma każda partia,tylko jedni sa subtelniejsi i
        mądrzejsi,a kurscy po bandzie jadą.
    • dyktator_bolandy Ku...ki to obłudnik , szuja, nic nowego 20.04.09, 19:41

    • presentation1 ..Sami swoi ..... 20.04.09, 20:03
      Dzialaja jak PZPR.Icch sprawa.Problem.Polska lubi totalitaryzm wiec tym razem Tusk skonczy jak Caucescu.Odwroca sie biedne tlumy ktore w III RPzyja gorzej niz w PRL.
      • amg53 Re: ..Sami swoi ..jak to w PISie............ 20.04.09, 20:46
        gdzie byłeś ubeku kiedy tow. I sekretarz Jarosław Mniejszowiększy obsadzał
        swoimi pachołkami stołki w spółkach Skarbu Państwa? gdzie byłeś kiedy obsadził
        debilami z Samoobrony i faszystami z LPRu publiczną telewizję ? Gdzieeeeeee ?
        teraz przyrównujesz Tuska do Ceausescu,wali ci w ten ubecki dekiel
        równo,pisowski komuchu...
        • oneflesh Re: ..Sami swoi ..jak to w PISie............ 20.04.09, 21:02
          nie wiem czy zauważyłeś iż to coś pod nikiem presentation odpowiada
          na sobie samemu na własne posty. Nie odpowiadaj na jego głupoty to
          się znudzi i sam pójdzie :)
          • presentation1 Re: ..Sami swoi ..jak to w PISie............ 20.04.09, 21:05
            Przeciez wy jeszcze zyjecie w PRL.Ma el,o emaili gdzie ludzie pisza jak pisal Schetyna.Sa to smieszne blokady.Bo to nie jest PRL.Ale..
            • europa130 Re: ..Sami swoi ..jak to w PISie............ 20.04.09, 21:59
              presentation jestes parszywa ubeckopisowska zgnila kur....wa.
      • marek99az1 Re: ..Sami swoi ..... 20.04.09, 22:40
        presentation1 napisał:

        > Dzialaja jak PZPR.Icch sprawa.Problem.Polska lubi totalitaryzm
        wiec tym razem T
        > usk skonczy jak Caucescu.Odwroca sie biedne tlumy ktore w III
        RPzyja gorzej niz
        > w PRL.

        Tobie zapewne w PRL żyło się lepiej. Marzy ci się aby wróciły tamte
        czasy - wtedy Tusk rzeczywiście mógłby zostać zamordowany przez
        twoich kolegów - tak, jak zamordowano dziesiątki opozycjonistów.
    • obraza.uczuc.religijnych PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Państwa 20.04.09, 20:03
      Będę konsekwentny w odzyskiwaniu dla PiS urzędu po urzędzie,
      przedsiębiorstwa
      po przedsiębiorstwie, agendy po agendzie. Trzeba jasno powiedzieć,
      że 16
      miesięcy po wygranej PiS żaden działacz czy zwolennik naszej partii,
      który
      wykrwawiał się w naszych kampaniach wyborczych, nie może cierpieć
      głodu i
      niedostatku

      * Źródło: Gazeta Wyborcza, 12.03.2007

      pl.wikiquote.org/wiki/Jacek_Kurski
      • rybka9915 to sa panie prawdziwe standardy moralne 20.04.09, 20:29
        zarezerwowane tylko i wylcznie dla pis-bolszewii, wszakze miszczunio tow.
        jaruchy tow. Lenin rzekl: "w komunizmie i kucharka moze zostac ministrem". Tym
        oto sposobem i landerfulowa Nelcia Rokicina zostala wprawdzie nie ministrem, ale
        wazna twarza pisu. Chyba po to, by tow. cipinska nie czula sie zbyt w swej
        farbowanej ciemnocie zbyt osamotniona.
        Taki inz. skrzypek robi za mechanika w NBP, choc mu z bankiem tak po drodze jak
        tow. jarusze z baletem.
        I dlatego wara innym od pisbolszewickich stolkow!!!
        • cleryka Re: to sa panie prawdziwe standardy moralne 20.04.09, 23:23
          Może by tak dziennikarze ciągnęli tematy korupcji,nepotyzmu itd.od
          czego ich mamy? Tylko szum i ....długo nic,albo zapomnienie.
    • q3000 PiS ma wiele twarzy, przeważnie głupich.. 20.04.09, 20:04
      Nie pomogą spoty drogie , gdy się ma niewiele w głowie.
    • kormiii PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Państwa 20.04.09, 20:05
      To co odwala ten Kurski to po prostu żenada do n-tej potęgi:/

      wykopgier.pl/gry-online/491/warfare-1917/
      • presentation1 Re: PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Pań 20.04.09, 20:07
        Ty juz zyjesz w PRLu.Nie dziwie sie.Gdzie opozycjonisci typu Michnik?
        • presentation1 A tymczasem w PO jak w PRL................... 20.04.09, 20:09
          Powstał podmiot JP Family Foundation zarejestrowany na wyspie Curacao na Antylach Holenderskich. Do tej fundacji zostały wytransferowane udziały firmy, która była właścicielem Polmosu.
          Caly wywiad.
          Michał Majewski: W mediach znów jest głośno o pani byłym mężu. Udał się kolejny happening?
          Maria Nowińska*: Bardzo się miota. Nie dziwię się, że zaczął pić wódkę na ulicy.

          Nie przypadkową wódkę, tylko gorzką żołądkową, którą produkuje lubelski Polmos.
          Palikot jest nadal jego współwłaścicielem?
          Oficjalnie nie jest.

          Jest cichym udziałowcem?
          Układanka biznesowa została stworzona tak, żeby pozacierać ślady, które prowadzą do niego. Proceder polega na szybkiej rejestracji fundacji, w której zasiadają członkowie rodziny, narzeczone albo wierni współpracownicy. W tym przypadku powstał podmiot JP Family Foundation zarejestrowany na wyspie Curacao na Antylach Holenderskich. Do tej fundacji zostały wytransferowane udziały firmy, która była właścicielem Polmosu.

          >>>Żona Palikota: Nie mogę tknąć jego wina

          Nie ma dowodów, że za JP Family Foundation stoi Palikot. To, że w nazwie są jego inicjały, to jeszcze nie dowód.
          Pan Palikot mógłby zakończyć spekulacje na temat ukrywania majątku jednym ruchem. Niech powie, kto jest właścicielem fundacji. Ciekawe, że w Polmosie pracują nadal przyboczni pana Palikota. Zresztą niektóre z tych nazwisk można znaleźć we władzach fundacji z Curacao. Prezesem jest współpracownik pana Palikota. Gdy się go pyta, do kogo należy kierowana przez niego fundacja, mówi, że nie wie. I śmieje się w twarz. Jak pan zapyta Janusza Palikota, co robią jego przyboczni w Polmosie, skoro jego już tam nie ma, to panu odpowie: nowy właściciel docenił ich fachowość. I też się panu zaśmieje w twarz.

          Z oświadczenia majątkowego Palikota wynika, że jest on posiadaczem 3 mln sztuk akcji spółki Żołądkowa SA. Co to za firma?
          Kiedyś ta spółka była właścicielem marki Żołądkowa Gorzka. Dziś trudno powiedzieć, bo pan Palikot podaje wykluczające się informacje. Raz deklaruje, że firma posiada akcje o nieznanej wartości. Innym razem, że jedynym jej majątkiem jest rezydencja na Mazurach. By w końcu powiedzieć, że Żołądkowa SA to spółka martwa. Trudno do czegokolwiek dojść. Problem polega na tym, że w Polsce nikt nie weryfikuje oświadczeń majątkowych posłów.

          Dlaczego Palikot miałby kręcić w sprawach majątkowych. Chodzi o ukrywanie majątku przed panią i waszymi dziećmi?
          Jest po prostu jednym z wielu tysięcy krętaczy, którzy oszukują rodziny.

          On deklaruje, że zerwał z biznesem. Poniedziałkowy "Kurier Lubelski" napisał, że Palikot nie rozliczył się z fiskusem, bo jak twierdzi, nic nie zarobił w 2008 r. Żył, jak mówi, z oszczędności.
          Zastanawiam się tylko, z czego utrzymuje cztery rezydencje, sześciu ochroniarzy i samolot? Z czego ma na finansowanie reklamówek w gazetach i organizowanie rautów dla notabli z Platformy? Jak za to płaci, skoro nie ma dochodów?

          Ale teraz Palikotowi powinęła się noga. Prokuratura znów wzięła się za finansowanie kampanii w 2005 r., gdy pokaźne sumy na jego komitet wpłacali studenci i emeryci. Nielegalne finansowanie kampanii to poważna sprawa.
          Nie liczyłabym na wiele. Platforma zaprezentowała swoje stanowisko ustami Julii Pitery. Minister powiedziała, że jeżeli tu była jakaś przewina, to porównywalna z
          • presentation1 Re: A tymczasem w PO jak w PRL................... 20.04.09, 20:10
            Podmiot.JP.Palikot kocha swje kocie nom.Janusz Palikot.JP.
            • thegreatmongo Re: A tymczasem w PO jak w PRL................... 20.04.09, 22:14
              Stary, ale o co chodzi. Zona, z ktora Palikot rozstal sie wiele lat temu nie
              jest zbyt wiarygodna osoba. Zreszta z tego co wiem to dostala od niego kilka mln...
        • europa130 Re: PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Pań 20.04.09, 22:01
          presentation1 napisał:

          > Ty juz zyjesz w PRLu.Nie dziwie sie.Gdzie opozycjonisci typu
          Michnik?
          <presentation1 zgnily kuta....s
    • antoni99 PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Państwa 20.04.09, 20:10
      jak u władzy było PIS - to było kolesiostwo, teraz jest kumoterstwo - trzeba
      było nazwę zmienić ! Ale w sumie nic się nie zmienia ! Stare trwa i ...
      trwać będzie !!! Tak słodka jest własti ! ( władza !) taki problem zawsze
      występował jak świat światem ! Za komuny trzeba było pokazać czerwoną
      legitymację, dzisiaj słowo " polecam" wystarcza !
    • bidifi PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Państwa 20.04.09, 20:10
      te igrzyska sa zenujace !!!! powoli nadchodzi czas gdy spoleczenstwo
      zateskni za nowa Bereza Kartuzka dla tych co tak dokazuja w
      parlamencie z gebami pelnymi frazesow i nienawisci...ten czas musi
      nadejsc....
    • brunhilda666 Aj waj, naszych powyrzucali i sami wleźli! 20.04.09, 20:11
      Pisowskie przygłupy!
    • kotoskop O co znowu te młotki się żrą? 20.04.09, 20:18
      Ja już nie nadążam, ja już tego nie ogarniam, pogubiłem się.
      • xdt Re: O co znowu te młotki się żrą? 20.04.09, 21:09
        Ja również nie ogarniam tej kuwety.
      • cleryka Re: O co znowu te młotki się żrą? 20.04.09, 23:20
        A kto to może ogarnąc? jazgot i efektów jazgotu brak...
    • tadjan PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Państwa 20.04.09, 20:26
      a ja to bym się chętnie dowiedział czemu pisiory nic nie mówią o
      niejakim Rajmundzie, który takie dwa arcydzieła spłodził.... chyba
      wypadałoby pochwalić chłopa za starania.
      • darkraj Re: PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Pań 20.04.09, 22:11
        tadjan napisał:

        > a ja to bym się chętnie dowiedział czemu pisiory nic nie mówią o
        > niejakim Rajmundzie, który takie dwa arcydzieła spłodził.... chyba
        > wypadałoby pochwalić chłopa za starania.
        ================================== Z tym Rajmundem, to było zgoła inaczej, ale
        jest to skrzętnie skrywane. Czemu trudno się dziwić.

        Wiem, że to zabrzmi wręcz szokująco, ale Stary Kwaczor był członkiem (może tylko
        kandydatem) paryskiej Loży Masońskiej.
        Wystarczy prześledzić nazwiska "opiekunów domu" i osieroconych, jednojajowych
        kaczątek.

        A to by wiele wyjaśniało, zwłaszcza w kwestii ich niezrozumiale "błyskotliwej"
        kariery politycznej.
        Bo w cuda, raczej mało kto wierzy (zwłaszcza ostatnio, he, he), i bez wpływowej,
        silnej protekcji z zewnątrz, Kwaczory by dalej byli na posyłki u Wałęsy czy w
        innej koterii.
    • arahat1 kurski byl kaczuszce????nie torturowany przyznal 20.04.09, 20:30
      sie polecal... a to pewna czesc ciala zwierzecia wywalana na sciernisko...
    • ryzejglup PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Państwa 20.04.09, 20:35
      to z twojej kieszeni glabie placisz za te kumoterskie posady,
      poglupkow i pawlako-pokrak.
    • czarna.pati PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Państwa 20.04.09, 20:36
      A kim jest Niesiołowski?Starym dziadem ubliżającym każdemu kto myśli
      inaczej?Mam przypomnieć jak ten pajac nazywał kiedyś Michnika?Metoda frajerów
      jest prosta: zawsze by chcieli żeby przymykać oko na machloje a kiedy ktoś za
      głośno krzyknie zrobić z niego wariata, ośmieszyć, wmówić społeczeństwu że
      jest psychiczny.Zaraz, zaraz.Czyje to były metody działa?Czasami nie bandyty
      Dzierżyńskiego?
      • cillian1 Re: PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Pań 20.04.09, 20:43
        wiesz czarna, z tym ubliżaniem to nie wyskakuj, bo w pisiarni nie lepiej ;) Za
        to dobrym przykładem na kumoterstwo w pis i spółce są teraźniejsze problemy w
        TVP. Znam temat z drugiej ręki, gdyby nie pisiarnia, w TVP siedzieli by
        zawodowcy, a nie ludzie po zawodówkach :)))) Tak więc, im głupsza obsada
        rządowa, tym głupsi ludzie w spółkach skarbu państwa. No cóż, cała Polska wie,
        jacy ludzie są w SO, LPR i PiS.

        A teraz na zgodę, co - po małpeczce?
        • kotoskop To w jakiej partii są ludzie kompetentni? 20.04.09, 20:45
          Czy tylko w Krajowej Partii Emerytów i Rencistów?
          • cillian1 Re: To w jakiej partii są ludzie kompetentni? 20.04.09, 20:47
            jak poznasz taką partię, daj znać ;)
            • kotoskop Re: To w jakiej partii są ludzie kompetentni? 20.04.09, 20:51
              No przeciez znam, tylko KPEiR.
              • cillian1 Re: To w jakiej partii są ludzie kompetentni? 20.04.09, 20:55
                moherów mam dosyć ;) bez urazy, Ci ludzie powinni odpoczywać, a nie bawić się w
                politykę. Zresztą to stara gwardia, mają inne podejście do życia, niż reszta
                świata (młodzi)
                • presentation1 Re: To w jakiej partii są ludzie kompetentni? 20.04.09, 20:56
                  Ja tez mam dosc czerwonych beretow z PO.Wole solidne,moherowe.
                  • cillian1 Re: To w jakiej partii są ludzie kompetentni? 20.04.09, 21:00
                    dlaczego solidne? :D bo ognioodporne? Weź presentation1, wiem że chcesz dorwać
                    się do żłobu, ale lepiej siedź sobie we Francji :) i czekaj na list od syna ;)
                  • europa130 Re: To w jakiej partii są ludzie kompetentni? 20.04.09, 22:07
                    presentation1 napisał:

                    > Ja tez mam dosc czerwonych beretow z PO.Wole solidne,moherowe.
                    <presentation tobie to pasuje na twoj barani leb nocnik pelen kloaki.
      • akkj Re: PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Pań 20.04.09, 22:31
        Posłuchaj draniu. Niesiołowskeimu groziła za próbę wysadzenia pomnika Lenina
        kara śmierci gnoju. Co robił w tym czasie Jarek i Lesio pod skrzydełkami tatusia
        stalinowca?

        czarna.pati napisała:

        > A kim jest Niesiołowski?Starym dziadem ubliżającym każdemu kto myśli
        > inaczej?Mam przypomnieć jak ten pajac nazywał kiedyś Michnika?Metoda frajerów
        > jest prosta: zawsze by chcieli żeby przymykać oko na machloje a kiedy ktoś za
        > głośno krzyknie zrobić z niego wariata, ośmieszyć, wmówić społeczeństwu że
        > jest psychiczny.Zaraz, zaraz.Czyje to były metody działa?Czasami nie bandyty
        > Dzierżyńskiego?
    • ryzejglup Re: PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Pań 20.04.09, 20:36
      dolnopluku z ryzym odgalezieniem, walnij sie w miednice..
    • signal kłamca z księgą "Mateusza" 20.04.09, 20:41
      żałosny karzeł moralny kapciowy skazańca Jara i jego brata Mlaskacza małpki
      • kotoskop Ale o co chodzi? 20.04.09, 20:44
        Kto to jest Mateusz? To jakiś TW?
    • funia81 PiS o "kumoterstwie PO" w spółkach Skarbu Państwa 20.04.09, 20:58
      "codzienne ataki PiS na Platformę, pokazują, że prezes Prawa i Sprawiedliwości
      Jarosław Kaczyński już pogodził się z porażką w eurowyborach."

      To bardzo prawdopodobne. Nie mozna ciagle pozycjonowac sie "w kontrze" do
      przeciwnika, jesli nie ma sie ludziom NIC konstruktywnego do zaproponowania. A
      taka wlasnie jest sytuacja w PiS. Stad coraz wieksza nerwowosc, coraz wieksze
      bzdury - i coraz bezczelniejsze klamstwa politykow tej formacji.
    • 3cik <=-=-=-=--=-=- 20.04.09, 21:01
      Nałogowy kłamca Kurski ma czelność pokazywać się przed kamerami ?
    • tw_wielgus Bardzo proszę aby panowie z PiS 20.04.09, 21:03
      nie rżneli głupa przed 23 bo jest to niezgodne z ustawą o
      przeciwdziałaniu demoralizacji młodziezy i dzieci.
      • presentation1 Re: Bardzo proszę aby panowie z PiS 20.04.09, 21:07
        Ustawa o demoralizacji?Zlamal ja poszl PO Palikot.
        • tw_wielgus Ciebię też o to proszę.... 20.04.09, 21:10

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka