Dodaj do ulubionych

Bugaj: Wątpliwości budzi status Gilowskiej jako...

25.05.09, 17:41
Ferment w piss-palacu
Obserwuj wątek
    • rybka9915 to chyba juz fermentacja... 25.05.09, 17:56
      funny5 napisała:

      > Ferment w piss-palacu.., pewno ferment alkoholowy koktajlu zyta-z-lesiem..
      • crichton1 Re: to chyba juz fermentacja... 25.05.09, 19:03
        Za kilkadziesiąt lat będzie z tego dobre wino. Trzeba tylko wsadzić cały PiS w
        dębowe beczki, odstawić w ciemne i chłodne miejsce i nie ruszać go.
    • taglinda Bugaj: kiedyś takich jak ja nazywano pożytecznymi 25.05.09, 18:48
      idiotami... Ja tez opowiedziałem się za czymś, o czym nie miałem pojęcia, i za
      kimś, kogo nie znałem. A teraz obudziłem się z ręką w nocniku. I tylko gruba
      kasa oraz brak godności własnej nie pozwalają mi odejść trzasnąwszy drzwiami".

      wypowiedź nieautoryzowana, ale teoretycznie możliwa, a nawet logicznie nieuchronna
      • cheyenne20 Re: Bugaj: kiedyś takich jak ja nazywano pożytecz 25.05.09, 18:57
        Genialna pointa forumowicza taglinda.
        Ja, żeby powiedzieć to samo o niejakim Bugaju, musiałbym
        użyć co najmniej dziesięciu wulgarnych słów.
      • fagusp Ależ to jest pożyteczny 100%-owy idiota. 25.05.09, 19:42
        I jako takiemu nie dano mu będzie łaska oświecenia. Jak żył tumanem, takim samym
        tumanem odejdzie. I tylko osinowy kołek wbić, coby się straszydłu nie zechciało
        zmartwychwstać.
    • incipit Po okresie lizania kupra dostaje się kaczego kopni 25.05.09, 18:56
      Po okresie lizania kupra dostaje się kaczego kopniaka. Tak jest w tym
      towarzystwie w które żeś Bugaju na Twoje nieszczęście wlazł.

      Ile płacili bidoku ?
    • honeyr "Lewicowiec" merdający dla katoendeka 25.05.09, 19:10
      Taki to z niego "lewicowiec". Jak przez długie lata toto pluło na SLD
      za brak ideowości! - a na służbę do katoendeków pobieżał ochoczo, i
      leje teraz łzy krokodyle...Zabawna figura.
    • milo_1 Bugaj skończy jak Dorn,Marcinkiewicz i inni.... 25.05.09, 19:24
      W kontaktach z Kaczyńskimi nie wystarczy.....
      tnij.org/da3b
      oni nie ufają już nikomu i z nikim się nie liczą.....
      Dni Bugaja są policzone...teraz musi myśleć o tym jak z 'pałacu' wyjść bez kopniaka.


      Tak jak 20 lat temu POkazaliśmy PZPR-owi ...tak teraz mamy okazję POkazać____PiSowi..

      Mamy niePOwtarzalną okazję osobiście, w sposób demokratyczny POkazać____PiSowi i Kaczyńskim czerwoną kartkę...

      Dlatego 7 czerwca 2009.......nie bądź DURNY - IDŹ DO URNY

      SATYSFAKCJA GWARANTOWANA
    • antyk-aczor Bugaj: Nie chcę odejść przez Gilowską 25.05.09, 19:39
      Szanowny Panie Profesorze!
      Niedobrze zadawać się z oszustami.
      Jeszcze jedna nauczka!
      Cóż, całe życie się uczymy i pomimo to pomrzemy jako....itd?!
      I proszę zapamiętać, PIS to nie socjaliści, a opanowani żądzą władzy
      Arcywodzusia, czyli starszego braciszka - oszuści.
      Bo sam p.prezydent to w końcu poczciwina, przez co stał się marionetką w
      łapach oszusta-braciszka!
    • martini_liki_liki Bugaj: Nie chcę odejść przez Gilowską 25.05.09, 19:43
      tiny.pl/3xc3
    • pakulec Watr Bugaj Gilowskiej 25.05.09, 19:43
      Piękna parka Pisowskich ekonomistów - tylko by rozdawali - teraz
      licytują się to by rozdał więcej
    • presentation1 ..Nie Gilowska problem i nie................ 25.05.09, 19:45
      Bugaj.Problem PO ktore nic nie robi.Czy nie widzicie roznicy?PiS juz prawie dwa lata nie rzadzi.Tyle ile prawie rzadzi PO.
      • crimen Re: ..Nie Gilowska problem i nie................ 25.05.09, 20:48
        Presentation, czy ty się już urodziłeś idiotą, czy to pod wpływem
        nauk Jara zupełnie zidiociałeś?
      • mruk-g Re: ..Nie Gilowska problem i nie................ 25.05.09, 21:15
        presentation1 napisał:

        > Bugaj.Problem PO ktore nic nie robi.Czy nie widzicie roznicy?PiS juz prawie dwa
        > lata nie rzadzi.Tyle ile prawie rzadzi PO.
        My różnicę widzimy.Widzieliśmy też co robili twoi idole,jak robili i jak
        robią.Wycieracie sobie gęby bogo-ojczyżnianymi hasłami,siejecie
        nienawiśc,napuszczacie na siebie ludzi i wszystko to czynicie oczywiście dla
        dobra kraju i narodu.
      • deval Re: ..Nie Gilowska problem i nie................ 25.05.09, 21:30
        Rządzi PO i to rządzi w miarę dobrze jak na warunki które ma. Nawet część
        obietnic zrealizowało (a część próbowało a o veto się odbiło) - co mnie zdziwiło
        (choć najcięższych nie ruszyli - mimo oporu reszty sejmu i gwarantowanego weta
        powinni - żeby choć pokazać, że im na tym zależy). Jak słucha się pomysłów PiSu
        i SLD na kryzys, to tylko Bogu dobremu możemy dziękować, że to PO wygrało.
        Czasami zamiast podawać propagandę - oceń sam materiał. Taka dobra rada.
      • amg53 prezerwatywa1,problemem jest Twój łeb zawierający 26.05.09, 10:11
        kapuściane głąby.Ten zgłąbiony łeb nie odróżnia deficytu od
        antracytu i nie widzi ile pieniędzy i możliwości zmarnował Jarosław
        Kaczyński kiedy rządził przy pomocy niedouczonego marnego
        prawniczyny - Zbigniewa Z i inseminatora z odzysku,niejakiego
        Andrzeja L.
    • martini_liki_liki Bugaj: Nie chcę odejść przez Gilowską 25.05.09, 19:55
      rku.pl/?lSRuV
      • unhappy Re: Bugaj: Nie chcę odejść przez Gilowską 26.05.09, 15:03
        Uwaga oszust. Link przekierowuje na menelgame
    • glasswalker Polska jezyk trudna jezyk 25.05.09, 19:57
      Jednym z powodów pominięcie go przy tworzeniu orędzia oraz prof. Zyty Gilowskiej w tym procesie. - czyli Gilowska tez zostala pominieta, a dalej co auto napisal?
    • iq-ok Wyraźnie PiSowsy eksperci zgodni sa w jednym. 25.05.09, 20:08
      Jest źle i winna jest PO.
      Co do reszty różnią się już zasadniczo a w sprawach czysto
      ekonomicznych wręcz dramatycznie.
      Nie przeszkadza im to jednak oczywiście twierdzić , że wiedzą lepiej
      jak walczyc z kryzysem:).
    • jacek230 Nie ma przepros. Jakzes wlazl w ten byznes to tera 25.05.09, 20:16
      zjadaj te zabe. Smacznego!
    • pumpernik Rychu Bugaj. 25.05.09, 20:19
      Kto jest bardziej nadęty Rychu czy Lechu?
      • mruk-g Re: Rychu Bugaj. 25.05.09, 21:19
        pumpernik napisał:

        > Kto jest bardziej nadęty Rychu czy Lechu?
        Przyjrzyj się pis-dziorom,oni wszyscy od jednego tatusia.
    • j.an Bugaj: Nie chcę odejść przez Gilowską 25.05.09, 20:40
      Pamiętam Pana działania w UNII PRACY,co się z Panem porobiło czy warto dla
      paru srebrników psuć sobie cały dorobek życiowy?
    • ja.ja222 Bugaj: Nie chcę odejść przez Gilowską 25.05.09, 20:43
      Panie Buigaj jest takie powiedzenie z kim przestajesz takim
      wczesniej czy później się stajesz. Na siłę chyba prezydencik cię nie
      ciągnął. Skoro sie zgodziłeś to teraz firmuj swoim nazwiskiem te
      wszystkie prezydenckie bzdury.
      • carramba7 Re: Bugaj: Nie chcę odejść przez Gilowską 25.05.09, 21:38
        Te "bzdury"tej kanalii z City to niebawem odczujesz...bo ci nie starczy na spłacanie kredytów...bo będziesz gotował zupę na swojej produkcji albo sam korzystał ze swoich usług...
        Ta kanalia z City to obrzynek z Rostowa..który otworzył linię kredytową na 20 mld euro...czyli wziął kredyt 20 mlg euro..
        Za dwa trzy lata nie będzie tych co głosowali na PO...Ale ja pamiętam moich niektórych sąsiadów..zwolenników ryżego...
    • imagistyk Bugaj: Nie chcę odejść przez Gilowską 25.05.09, 20:52
      Bugaj rżnie głąba, że aż wstyd. Nie wiedział nic o radosnej twórczości PiS-rządów i PiS-prezydenta ? Dopiero teraz przejrzał na oczy ? Taki jest efekt przerostu ambicji nad umiejętnościami. Znając tak dobrze braci Kaczyńskich musiał wiedzieć z kim ma do czynienia. A teraz niech zżółcieje do końca.
      • carramba7 Re: Bugaj: Nie chcę odejść przez Gilowską 25.05.09, 21:17
        Bugaj jest zbyt inteligentny żeby firmować politykę ryżego wytrzeszcza ale do takich jak ty głupku to nie dociera...
        Ale to twój problem polszewicki mędrku..też pewnie jesteś PO profesor..
        • mruk-g Re: Bugaj: Nie chcę odejść przez Gilowską 25.05.09, 21:31
          carramba7 napisał:

          > Bugaj jest zbyt inteligentny żeby firmować politykę ryżego wytrzeszcza ale do t
          > akich jak ty głupku to nie dociera...
          > Ale to twój problem polszewicki mędrku..też pewnie jesteś PO profesor..
          Bugaj jest zapewne inteligentny.Jednak w tym towarzystwie(z którym się tak mocno
          identyfikujesz)inteligencja jest szkodliwa.Wykazał się Pan Bugaj skrajną naiwnością.
    • slavik222 Gdy konia kują to i Bugaj nogę podnosi 25.05.09, 21:17
      Bugajeczku, gdzie Tobie Tuskowi czy jego pretorianom do Gilowskiej,
      Profesor gilowskiej:)
    • jojo148 Czy Bugaj udaje glupiego? 25.05.09, 21:20
      Wiele osob twierdzi ,ze Ryszrd Bugaj udaje glupiego.
      Ja w to nie wierze! Tak dobrze udawac nie mozna ....
    • hansgrubber Panie Ryszardzie - szkoda Pana czasu 25.05.09, 21:28
      i wiedzy dla takiego prezydenta.
      • carramba7 Re: Panie Ryszardzie - szkoda Pana czasu 25.05.09, 21:47
        hansgrubber napisał:

        > i wiedzy dla takiego prezydenta.
        To Bugaj docenia tego Prezydenta i swoją prawicową konkurentkę...
        A ty matole możesz obrzucać inwektyeami...dyżurny antypolski
        śmieciu..
    • yaicarz Niech pan Bugaj porozmawia z "Wielkims Srategiem" 25.05.09, 21:45
      Po co się bawić w głuchy telefon i zawracać głowę PISdętowi. On tylko
      najlepiej ja k potrafi wykonuje zadania i melduje wykonanie! Od decydowania
      jest kto inny!
    • carramba7 Bugaj: Wątpliwości budzi status Gilowskiej jako.. 25.05.09, 21:52
      Jasne ryży będzie POdętem..w POlszewii..
    • bogdan331 Bugaj z Gilowską to dwa fiuty-pisfiuty 25.05.09, 22:06
      Donald!Bracie!Nasralam w gacie i slużylam pisdzielcom jak glupia fizda przez ppppppppp......Pardon madame e muazell
    • piekny_romanek Bugaj: Wątpliwości budzi status Gilowskiej jako.. 25.05.09, 22:08
      Bugaj ma poglady na gospodarke takie jak bolszewicy w ciemnych czasach ZSRR. Jego cholernie boli to, ze podatki sa nizsze i ludzie sa coraz bogatsi, bo idealny elektorat Bugajow to ciemna, biedna i glupia masa, ktora oddaje wszystko w postaci haraczy (zwanych dla niepoznaki podatkami) by pozniej dobre wujki takie jak Bugaj mogly wspanialomyslnie rozdawac komu uznaja za stosowne (oczywiscie najbardziej sobie i stadu zbednych urzedasow).

      Dopuscic bugaja i innych tego typu kretynow do gospodarki i w rok lub dwa mielibysmy tutaj druga Mongolie albo Koree Polnocna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka