Dodaj do ulubionych

Prezydent rani MSZ

11.07.09, 07:52
"el presidente" to taka V kolumna PISu, czyli inaczej: maly
dywersant Jarka.
Obserwuj wątek
    • freon Prezydent rani MSZ 11.07.09, 08:12
      Jak prezydent moze miec "czyste sumienie" wiedzac, ze szkodzi Polsce?
      To ma byc odpowiedzialna glowa panstwa? Jak mozna nie przyjmowac
      listow uwierzytelniajacych od ambasadorow przez ponad rok?! Nie
      wspominam juz nawet o tym, ze dotyczy to krajow mniejszych i
      odleglejszych, ktorym pokazuje sie ewidentny brak szacunku odsuwajac
      ich na odlegle terminy i przyjmujac w miedzyczasie ambasadorow panstw
      "wazniejszych". W stosunkach dyplomatycznych taka sytuacja jest
      skandaliczna. Brak podpisow pod listami dla naszych ambasadorow to
      drugie kuriozum. Owszem, Kaczynski moze sie zastanawiac i 10 lat czy
      podpisac, moze sie najdoglebniej na swiecie zapoznawac z zyciorysami
      kandydatow, ale jaki prezydent przedklada swoj "komfort pracy" nad
      interes kraju? I jak moze spac spokojnie?
      • ar.co Re: Prezydent rani MSZ 11.07.09, 17:33
        Co z tego, że szkodzi Polsce, co tam interes kraju! Ważne, że
        braciszek zadowolony.
    • mareknaw Prezydent rani MSZ 11.07.09, 08:31
      Człowiek który wie wszystko. Prezydent swojego brata, a nie
      wszystkich Polaków. Prawo i Sprawiedlowość - dla niego i dla brata!
      -------------------------------------------
      Ale to dobrze... Bo to on pokaże Polakom prawdę, zniszczy w ten
      sposób PiS a także oberwie się porządnie kościołowi, który jest pro-
      PiS-owski. I za obnażenie prawdy o politykach, którzy za nic mają
      społeczeństwo dziękujemy Ci Panie (Lechu).
      • burlasino Re: Prezydent rani MSZ 11.07.09, 10:52
        mareknaw napisał:
        > Ale to dobrze... Bo to on pokaże Polakom prawdę, zniszczy w ten
        > sposób PiS

        Niestety, nic nie zniszczy, bo - jak pokazują badania opinii - jedna
        czwarta Polaków to ciemnota i nienawistno-zawistna kołtuneria. Toteż
        precydenciunio swego braciszka ma te swoje żelazne 23 proc. poparcia
        i tak już pewnie zostanie. Żałosne tylko i wstyd, że kolejna jedna
        czwarta (a nawet ciut wiecej) Polaków zgrzeszyła naiwnością, dała
        się zbajerować i głosowała na tego sapiącego drobnomieszczanina
        (ksywa "profesor"). No i porobiło się ...
    • twan48 Prezydent rani MSZ 11.07.09, 08:50
      czy za takie postepowanie nie mozna postawic tego Pana przed
      Trybunel Konstytucyjny??????
      • mareknaw Re: Prezydent rani MSZ 11.07.09, 09:00
        Nie można. "Prawo prawem, a sprawiedliwość musi być po naszej
        stronie" powiedziała matka Pawlaka wręczając mu granat gdy wyjeżdżał
        do sądu w sprawie kota.
        Prezydent z bratem sąwychowani "na Pawlaka". Za ząb - dwa zęby, za
        zniewagę - kara śmierci.
    • easy.teraz Prezydent rani MSZ 11.07.09, 09:16
      Każdy naród popełnia od czasu do czasu błedy w wyborze ludzi
      miernych na wysokie stanowiska. Jednak naród, który nie ma odwagi
      ich odwołać marnuje cenny czas?
      • ducks_arse Re: Prezydent rani MSZ 11.07.09, 16:07
        easy.teraz napisał:

        > Każdy naród popełnia od czasu do czasu błedy w wyborze ludzi
        > miernych na wysokie stanowiska. Jednak naród, który nie ma odwagi
        > ich odwołać marnuje cenny czas?

        Nie przejmujcie się tym zapijaczonym pokurczem. Przecież on nie ma
        nic do powiedzenia, w tej syjonistycznej rodzinie rządzi mamusia,
        która postawiła na starszego syna - nie ważne że chorego psychicznie.
    • walbrzych Prezydent rani MSZ 11.07.09, 09:20
      Czego oczekujecie od obecnego prezydenta RP? Przecież ten chłopina nazywa się
      Kaczyński i wywodzi się z PiSu. Czy do takiego można czegoś poważnego wymagać?
      • nik-jednorazowy można. poważnych utrudnień i uchybień. 11.07.09, 10:14
    • jk1962 Prezydent rani MSZ 11.07.09, 09:42
      A PISowscy spinfelczerzy do dziś nie mogą wpaść na przyczynę
      nieufności Polaków do PISdenta. Każdy widzi że tem kurdupel
      przekształcił największy i najważniejszy w Polsce urząd w
      antyrządowy ośrodek PISowskiej propagandy i dywersji. Czy te
      PIOSowskie gnidy myślą że Polakom można wcisnąć każdy kit? Że
      wszyscy to "ciemny lud", łykający jak kit "prawdy" objawione przez
      PISowskich krętaczy? Jakie zdanie trzeba mieć o wyborcach i jak
      bardzo trzeba nimi gardzić żeby sądzić że uwierzą w PISowskie
      brednie o trosce PISdenta o interes Polski. Mnie to już nie śmieszy,
      mnie to wku...a!
    • nik-jednorazowy czego oczekiwać po kartoflu zarażonym zgnilizną 11.07.09, 10:12
      ziemniaczaną? nawet obfite podlewanie małpkami niczego tu nie zmieni.
      • zalganiugwnanicniedorowna nic MI tak nie zbrzydło jak zydoUBeckie bydło 11.07.09, 10:15
        • jkt2 Re: nic MI tak nie zbrzydło jak zydoUBeckie bydło 11.07.09, 21:49
          Takie są skutki picia do lusterka.
      • rusakolep Re: czego oczekiwać po kartoflu zarażonym zgniliz 11.07.09, 10:16
        Kacza gnida stanie jeszcze przed Trybunalem.Licze ze kara smierci do tego czasu
        zostanie przywrocona.
    • yacek67 Prezydent rani MSZ 11.07.09, 11:13
      Czyste partyjniactwo i smierdzące lenistwo - oto prezydent, nie nasz lecz PiSu.
    • acer0 Prezydent rani MSZ 11.07.09, 15:40
      PANIE PREZYDENCIE TAK TRZYMAJ nie pozwól z siebie POsrańcomrobic idioty
      wystarczy że POsrańce to idioci i zdrajcy narodu i ojczyzny.
    • jkt2 Prezydent rani MSZ 11.07.09, 16:14
      Mieszkam w Europie.
      W lesie nie widać drzew.
      Prezydent Polski nie jest pomazańcem Bożym,ani księciem błękitnej krwi.Jest
      wybieranym w powszechnych wyborach POLITYKIEM najwyższym przedstawicielem
      Państwa-i tyle.
      NIE JEST GŁOWA PAŃSTWA.Takich prerogatyw nie przewiduje konstytucja.
      Suwerenem są wyborcy ,a nie Bóg i historia.
      Królowa Anglii jest bardziej sumienna i mniej nadęta niż Polski Prezydent.
      Te nadęcie typu: Pan Prezydent Profesor Lech Kaczyński splendoru Polsce nie
      przynosi,ale kpiny- jak najbardziej.
      Sprzątanie po Kaczyńskich to zajęcie na lata,aby wytłumaczyć, że Polska to nie
      operetka z obrotowymi drzwiami podmieniających się bliźniaków ,tylko poważny
      demokratyczny kraj w środku Europy.
      Pozdrawiam przytomnych rodaków.
    • ar.co Prezydent rani MSZ 11.07.09, 17:38
      Ciekawa argumentacja Kownackiego. Z jednej strony - nie ma terminu,
      w którym prezydent musi podpisać nominacje czy inne dokumenty (w
      domyśle: jak mu się będzie podobało, to w ogóle nie podpisze), więc
      może sabotować państwo, bo przecież nie ma zapisu w ustawie ani
      konstytucji; z drugiej - mimo iż nie ma na ten temat nic w ustawie
      ani konstytucji, to prezydent życzy sobie oceniać nominacje jeszcze
      przed nominacjami, i tu jakoś brak ustawowego obowiązku mu nie
      przeszkadza.
      Czy aby nie nadeszła pora, aby powiedzenie o mentalności Kalego
      zamienić na mentalność Kaczyńskiego?
    • siosio777 z udzieleniem podpisów problem wielki 11.07.09, 20:28
      Mały, lecz wielki pisior niestrudzenie przeszkadza. Kaczyński tyle razy już
      ugodził w dobro III Rzeczpospolitej, że zapewne stracił już w tym umiar.
      Miejmy nadzieję, że jak już okres urlopowy minie i łaskawie zdecyduje się
      udzielic tych wszystkich zaległych podpisów to nie braknie mu atramentu w
      piórze, że rączki zbyt mocno nie nadwyręży i podoła temu jakże skomplikowanemu
      zadaniu bez zbędnej zwłoki.
    • elsby Babcia się zdenerwowała. 11.07.09, 21:05
      Bo wyrzuca tabletki do doniczki.
    • justynazun Prezydent raruje a nie rani 12.07.09, 00:27
      Prezydent ratuje a nie rani polski MSZ.A moze kandydatury ,ktore mu
      zaproponowano nie sa warte tego podpisu?Mowie to jako obywatelka
      polska mieszkajaca wiele lat za granica i obserwujaca
      mizernoty ,ktore MSZ wysyla
      • maxik-g Obserwujesz wiele miernot-ambasadorów naraz? Wow.. 12.07.09, 03:16
        Podróżujesz przez "robacze dziury" i potrafisz być w wielu miejscach
        naraz? :P
      • jkt2 Re: Prezydent raruje a nie rani 12.07.09, 09:48
        Z całym szacunkiem,ale to jest "logika blondynki"
        Jeżeli spotykałaś ZA GRANICĄ miernoty mianowane,a wysłane przez MSZ to znaczy,że
        Prezydent te kandydatury zaakceptował.
        Gdzie tu ratunek?
        Jak mówił ojciec współczesnej demokracji/cyniczny do bólu/ Tayellrand.
        To gorsze niż głupota to błąd.
        Pozdrawiam
        • jkt2 Re: Prezydent raruje a nie rani 12.07.09, 09:51
          Przepraszam poprawka.
          Oczywiście ojciec współczesnej DYPLOMACJI
    • bundys Prezydent rani MSZ 12.07.09, 12:18
      Powoli odnoszę wrażenie, że Kaczor z Tuskiem nadają się do pasania gęsi, a nie
      do rządzenia krajem. Marzy mi się powrót Millera z Kwaśniewskim, było o wiele
      normalniej.
      • burlasino Re: Prezydent rani MSZ 12.07.09, 12:37
        To nie ulega żadnej kwestii, że było o wiele normalniej. W głównej
        mierze to zasługa Kwśniewskiego, bo normalnie było także za rządów
        AWS, z którym Kwaśniewski obchodził się jak przystało na rasowego
        polityka i patriotę pomimo odmiennych poglądów politycznych. I w
        ogóle normalnie było aż do roku 2005 tj. do końca kadencji
        Kwśniewskiego.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka