1zorro-bis 11.07.09, 07:52 "el presidente" to taka V kolumna PISu, czyli inaczej: maly dywersant Jarka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
freon Prezydent rani MSZ 11.07.09, 08:12 Jak prezydent moze miec "czyste sumienie" wiedzac, ze szkodzi Polsce? To ma byc odpowiedzialna glowa panstwa? Jak mozna nie przyjmowac listow uwierzytelniajacych od ambasadorow przez ponad rok?! Nie wspominam juz nawet o tym, ze dotyczy to krajow mniejszych i odleglejszych, ktorym pokazuje sie ewidentny brak szacunku odsuwajac ich na odlegle terminy i przyjmujac w miedzyczasie ambasadorow panstw "wazniejszych". W stosunkach dyplomatycznych taka sytuacja jest skandaliczna. Brak podpisow pod listami dla naszych ambasadorow to drugie kuriozum. Owszem, Kaczynski moze sie zastanawiac i 10 lat czy podpisac, moze sie najdoglebniej na swiecie zapoznawac z zyciorysami kandydatow, ale jaki prezydent przedklada swoj "komfort pracy" nad interes kraju? I jak moze spac spokojnie? Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co Re: Prezydent rani MSZ 11.07.09, 17:33 Co z tego, że szkodzi Polsce, co tam interes kraju! Ważne, że braciszek zadowolony. Odpowiedz Link Zgłoś
mareknaw Prezydent rani MSZ 11.07.09, 08:31 Człowiek który wie wszystko. Prezydent swojego brata, a nie wszystkich Polaków. Prawo i Sprawiedlowość - dla niego i dla brata! ------------------------------------------- Ale to dobrze... Bo to on pokaże Polakom prawdę, zniszczy w ten sposób PiS a także oberwie się porządnie kościołowi, który jest pro- PiS-owski. I za obnażenie prawdy o politykach, którzy za nic mają społeczeństwo dziękujemy Ci Panie (Lechu). Odpowiedz Link Zgłoś
burlasino Re: Prezydent rani MSZ 11.07.09, 10:52 mareknaw napisał: > Ale to dobrze... Bo to on pokaże Polakom prawdę, zniszczy w ten > sposób PiS Niestety, nic nie zniszczy, bo - jak pokazują badania opinii - jedna czwarta Polaków to ciemnota i nienawistno-zawistna kołtuneria. Toteż precydenciunio swego braciszka ma te swoje żelazne 23 proc. poparcia i tak już pewnie zostanie. Żałosne tylko i wstyd, że kolejna jedna czwarta (a nawet ciut wiecej) Polaków zgrzeszyła naiwnością, dała się zbajerować i głosowała na tego sapiącego drobnomieszczanina (ksywa "profesor"). No i porobiło się ... Odpowiedz Link Zgłoś
twan48 Prezydent rani MSZ 11.07.09, 08:50 czy za takie postepowanie nie mozna postawic tego Pana przed Trybunel Konstytucyjny?????? Odpowiedz Link Zgłoś
mareknaw Re: Prezydent rani MSZ 11.07.09, 09:00 Nie można. "Prawo prawem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie" powiedziała matka Pawlaka wręczając mu granat gdy wyjeżdżał do sądu w sprawie kota. Prezydent z bratem sąwychowani "na Pawlaka". Za ząb - dwa zęby, za zniewagę - kara śmierci. Odpowiedz Link Zgłoś
easy.teraz Prezydent rani MSZ 11.07.09, 09:16 Każdy naród popełnia od czasu do czasu błedy w wyborze ludzi miernych na wysokie stanowiska. Jednak naród, który nie ma odwagi ich odwołać marnuje cenny czas? Odpowiedz Link Zgłoś
ducks_arse Re: Prezydent rani MSZ 11.07.09, 16:07 easy.teraz napisał: > Każdy naród popełnia od czasu do czasu błedy w wyborze ludzi > miernych na wysokie stanowiska. Jednak naród, który nie ma odwagi > ich odwołać marnuje cenny czas? Nie przejmujcie się tym zapijaczonym pokurczem. Przecież on nie ma nic do powiedzenia, w tej syjonistycznej rodzinie rządzi mamusia, która postawiła na starszego syna - nie ważne że chorego psychicznie. Odpowiedz Link Zgłoś
walbrzych Prezydent rani MSZ 11.07.09, 09:20 Czego oczekujecie od obecnego prezydenta RP? Przecież ten chłopina nazywa się Kaczyński i wywodzi się z PiSu. Czy do takiego można czegoś poważnego wymagać? Odpowiedz Link Zgłoś
jk1962 Prezydent rani MSZ 11.07.09, 09:42 A PISowscy spinfelczerzy do dziś nie mogą wpaść na przyczynę nieufności Polaków do PISdenta. Każdy widzi że tem kurdupel przekształcił największy i najważniejszy w Polsce urząd w antyrządowy ośrodek PISowskiej propagandy i dywersji. Czy te PIOSowskie gnidy myślą że Polakom można wcisnąć każdy kit? Że wszyscy to "ciemny lud", łykający jak kit "prawdy" objawione przez PISowskich krętaczy? Jakie zdanie trzeba mieć o wyborcach i jak bardzo trzeba nimi gardzić żeby sądzić że uwierzą w PISowskie brednie o trosce PISdenta o interes Polski. Mnie to już nie śmieszy, mnie to wku...a! Odpowiedz Link Zgłoś
nik-jednorazowy czego oczekiwać po kartoflu zarażonym zgnilizną 11.07.09, 10:12 ziemniaczaną? nawet obfite podlewanie małpkami niczego tu nie zmieni. Odpowiedz Link Zgłoś
zalganiugwnanicniedorowna nic MI tak nie zbrzydło jak zydoUBeckie bydło 11.07.09, 10:15 Odpowiedz Link Zgłoś
jkt2 Re: nic MI tak nie zbrzydło jak zydoUBeckie bydło 11.07.09, 21:49 Takie są skutki picia do lusterka. Odpowiedz Link Zgłoś
rusakolep Re: czego oczekiwać po kartoflu zarażonym zgniliz 11.07.09, 10:16 Kacza gnida stanie jeszcze przed Trybunalem.Licze ze kara smierci do tego czasu zostanie przywrocona. Odpowiedz Link Zgłoś
yacek67 Prezydent rani MSZ 11.07.09, 11:13 Czyste partyjniactwo i smierdzące lenistwo - oto prezydent, nie nasz lecz PiSu. Odpowiedz Link Zgłoś
acer0 Prezydent rani MSZ 11.07.09, 15:40 PANIE PREZYDENCIE TAK TRZYMAJ nie pozwól z siebie POsrańcomrobic idioty wystarczy że POsrańce to idioci i zdrajcy narodu i ojczyzny. Odpowiedz Link Zgłoś
jkt2 Prezydent rani MSZ 11.07.09, 16:14 Mieszkam w Europie. W lesie nie widać drzew. Prezydent Polski nie jest pomazańcem Bożym,ani księciem błękitnej krwi.Jest wybieranym w powszechnych wyborach POLITYKIEM najwyższym przedstawicielem Państwa-i tyle. NIE JEST GŁOWA PAŃSTWA.Takich prerogatyw nie przewiduje konstytucja. Suwerenem są wyborcy ,a nie Bóg i historia. Królowa Anglii jest bardziej sumienna i mniej nadęta niż Polski Prezydent. Te nadęcie typu: Pan Prezydent Profesor Lech Kaczyński splendoru Polsce nie przynosi,ale kpiny- jak najbardziej. Sprzątanie po Kaczyńskich to zajęcie na lata,aby wytłumaczyć, że Polska to nie operetka z obrotowymi drzwiami podmieniających się bliźniaków ,tylko poważny demokratyczny kraj w środku Europy. Pozdrawiam przytomnych rodaków. Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co Prezydent rani MSZ 11.07.09, 17:38 Ciekawa argumentacja Kownackiego. Z jednej strony - nie ma terminu, w którym prezydent musi podpisać nominacje czy inne dokumenty (w domyśle: jak mu się będzie podobało, to w ogóle nie podpisze), więc może sabotować państwo, bo przecież nie ma zapisu w ustawie ani konstytucji; z drugiej - mimo iż nie ma na ten temat nic w ustawie ani konstytucji, to prezydent życzy sobie oceniać nominacje jeszcze przed nominacjami, i tu jakoś brak ustawowego obowiązku mu nie przeszkadza. Czy aby nie nadeszła pora, aby powiedzenie o mentalności Kalego zamienić na mentalność Kaczyńskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
siosio777 z udzieleniem podpisów problem wielki 11.07.09, 20:28 Mały, lecz wielki pisior niestrudzenie przeszkadza. Kaczyński tyle razy już ugodził w dobro III Rzeczpospolitej, że zapewne stracił już w tym umiar. Miejmy nadzieję, że jak już okres urlopowy minie i łaskawie zdecyduje się udzielic tych wszystkich zaległych podpisów to nie braknie mu atramentu w piórze, że rączki zbyt mocno nie nadwyręży i podoła temu jakże skomplikowanemu zadaniu bez zbędnej zwłoki. Odpowiedz Link Zgłoś
justynazun Prezydent raruje a nie rani 12.07.09, 00:27 Prezydent ratuje a nie rani polski MSZ.A moze kandydatury ,ktore mu zaproponowano nie sa warte tego podpisu?Mowie to jako obywatelka polska mieszkajaca wiele lat za granica i obserwujaca mizernoty ,ktore MSZ wysyla Odpowiedz Link Zgłoś
maxik-g Obserwujesz wiele miernot-ambasadorów naraz? Wow.. 12.07.09, 03:16 Podróżujesz przez "robacze dziury" i potrafisz być w wielu miejscach naraz? :P Odpowiedz Link Zgłoś
jkt2 Re: Prezydent raruje a nie rani 12.07.09, 09:48 Z całym szacunkiem,ale to jest "logika blondynki" Jeżeli spotykałaś ZA GRANICĄ miernoty mianowane,a wysłane przez MSZ to znaczy,że Prezydent te kandydatury zaakceptował. Gdzie tu ratunek? Jak mówił ojciec współczesnej demokracji/cyniczny do bólu/ Tayellrand. To gorsze niż głupota to błąd. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
jkt2 Re: Prezydent raruje a nie rani 12.07.09, 09:51 Przepraszam poprawka. Oczywiście ojciec współczesnej DYPLOMACJI Odpowiedz Link Zgłoś
bundys Prezydent rani MSZ 12.07.09, 12:18 Powoli odnoszę wrażenie, że Kaczor z Tuskiem nadają się do pasania gęsi, a nie do rządzenia krajem. Marzy mi się powrót Millera z Kwaśniewskim, było o wiele normalniej. Odpowiedz Link Zgłoś
burlasino Re: Prezydent rani MSZ 12.07.09, 12:37 To nie ulega żadnej kwestii, że było o wiele normalniej. W głównej mierze to zasługa Kwśniewskiego, bo normalnie było także za rządów AWS, z którym Kwaśniewski obchodził się jak przystało na rasowego polityka i patriotę pomimo odmiennych poglądów politycznych. I w ogóle normalnie było aż do roku 2005 tj. do końca kadencji Kwśniewskiego. Odpowiedz Link Zgłoś