barnaba444 01.08.09, 10:48 Pani Holland obudziła się z głową w nocniku, jak mawia pewien prezio ? Tak ,Pani Holland, to mafia.... haneczka1950.blox.pl/resource/Ku_Klux_Klan_4_RP.jpg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
koloratura1 Holland: Mafijne, cyniczne zawłaszczenie mediów 01.08.09, 11:27 Wg pani Holland, "pozytywne rozwiązania znajdują się na wyciągnięcie ręki. (...) nowa ustawa (...) to w tej chwili już jedyna droga, by skończyć z degrengoladą mediów publicznych, odebrać je rozmaitym politrukom," Skoro nic podobnego nie udało się przez dwadzieścia lat, to chyba w ogóle jest to NIEMOŻLIWE, zatem - nie widzę powodu, aby starać się "zatrzymać ich [mediów publicznych] komercjalizację lub rozpad". Oby jak najprędzej - sprzedać całe to badziewie. Chociaż będzie z tego jakiś dochód dla skarbu państwa. A misję (taką prawdziwą, a nie - gwiazdy tańczą i śpiewają na lodzie i wodzie w Forcie Boyard) mogą - za publiczne pieniądze, rozdzielane, np., poprzez konkursy, przetargi - robić z powodzeniem telewizje prywatne. Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern czerwono-czarna mafia 01.08.09, 11:36 Holland podkreśla, że w nowych radach nadzorczych zasiądą ludzie związani z bohaterami afery Rywina: Robertem Kwiatkowskim i Włodzimierzem Czarzastym; a z drugiej strony - osoby, które wybierały do zarządu TVP Bronisława Wildsteina i Farfała. czerwono-czarna mafia - przedsmak tego co nas czeka po przegranych przez Platformę wyborach...:/ Odpowiedz Link Zgłoś
barnaba444 isa.stern, berecik za ciasny, co ? 01.08.09, 12:03 > "czerwono-czarna mafia - przedsmak tego co nas czeka po przegranych przez > Platformę wyborach...:/" bełkot idiotki... Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Tylko chamstwo pozostało... 01.08.09, 12:10 barnaba444 napisała: > > "czerwono-czarna mafia - przedsmak tego co nas czeka po przegranych przez > > Platformę wyborach...:/" > > bełkot idiotki... Nie ma to jak "argument"! Odpowiedz Link Zgłoś
gamon0 Straszenie nic nie da... ludzie maja wlasny rozum 01.08.09, 13:06 :) -- Tusk: Wierzmy w cuda... coś może się uda. Odpowiedz Link Zgłoś
iq-ok Kolejne egzaltowane i oderwane od rzeczywistości 01.08.09, 11:59 oświadczenie p.Holland. Tydzień temu z nadmierną egzaltacją i w całkowitym oderwaniu od realiów krytykowała ustawę PO szukając pomocy u pisowskiego Prezydenta. Dziś przekonała się jakie są prawdziwe intencje środowiska jakie ów Prezydent reprezentuje więc z rozbrajającą naiwnością miota gromy i podsuwa nierealne rozwiązania. Niby kto z kim miałby szybko przygotować w obecnym układzie sił politycznych dobrą ustawę medialną. Radzę zejść z chmur i nieco bardziej przenikliwie przyjrzeć się aktorom tych gusełek odprawianych niby w obronie publicznych mediów i ich misji. Wszak gołym okiem widać , że każdy z nich misję rozumie po swojemu, ale w żadnym wypadku nie tak jak zdrowa większość opinii społecznej. I nie ma na razie najmniejszych szans by było inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
giuseppe53 cały ten kraj został zawłaszczony przez mafię 01.08.09, 12:10 UBeckiej prowienencji :-( Odpowiedz Link Zgłoś
cleryka Re: cały ten kraj został zawłaszczony przez mafię 01.08.09, 12:34 Pani Agnieszko! tzw.środowiska twórcze,to najwieksza mafia w Polsce,zaraz po mafii prawniczej.O czym Pani mówi? Nie zna Pani realiów w Polsce? Odpowiedz Link Zgłoś
gall.anonim.pn Holland: Mafijne, cyniczne zawłaszczenie mediów 01.08.09, 12:25 Akurat na ten temat to Agnieszka Holland w ogóle nie powinna się wypowiadać. Tak się składa, że sama kultywuje wraz siostrą mafijno-nepotystyczne układy rodziny Holland-Łazarkiewicz-Adamik. Przyjrzyjcie się filmowi "Janosik", który wejdzie na ekrany w przyszłym miesiącu - twórcy to "jedna wielka rodzina". Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Holland: Mafijne, cyniczne zawłaszczenie mediów 01.08.09, 12:25 Ale jakby zamiast fronfala był np. Kazik Kutzyk to "najbardziej znana plepleple" by nie PrOtestowała?A w ogóle to stara cwaniara pewnie chciała coś ugryżć dla siebie Odpowiedz Link Zgłoś
polld74 Ciśnie się tylko jedna rzecz 01.08.09, 12:36 W słowniku ludzi kulturalnych nie ma słów dostatecznie obelżywych, żeby określić zakłamanie i sku...enie tzw. środowisk twórczych, sługusów PO. Odpowiedz Link Zgłoś
perski_dziadzio Re: Ciśnie się tylko jedna rzecz 01.08.09, 22:21 polld74 napisał: > W słowniku ludzi kulturalnych nie ma słów dostatecznie obelżywych, żeby określić zakłamanie i sku...enie tzw. środowisk twórczych, sługusów PO. Coś Ci się poldi popieprzyło. Zakłamane "środowiska twórcze" to sługusy PiS i Prezydenta. Plują na PO tak, jak pluli pracownicy likwidowanych PGR-ów na Balcerowicza. Bronią swoich za-nic-branych pieniędzy. A nowa koalicja PiS-SLD im to umożliwia. Odpowiedz Link Zgłoś
sigma_71 Re: o czym ta Żydówka bredzi? 01.08.09, 12:43 Jak widzisz z twoimi argumentami typu: idioto, palancie, baranie itd. nie mozna dyskutowac a forum jest dla wymiany stanowisk a nie dla rzucania wyzwiskami. Ciagle mi sie wydaje, ze z kazdym mozna dyskutowac i ciagle sie dowiaduje, ze niektorych ludzi trzeba omijac szerokim lukiem. Zaluje, ze odpowiedzialem na twoj post. Odpowiedz Link Zgłoś
sigma_71 Re: o czym ta Żydówka bredzi? 01.08.09, 12:45 Jak widzisz z twoimi argumentami typu: idioto, palancie, baranie itd. nie mozna dyskutowac a forum jest dla wymiany stanowisk a nie dla rzucania wyzwiskami. Ciagle mi sie wydaje, ze z kazdym mozna dyskutowac i ciagle sie dowiaduje, ze niektorych ludzi trzeba omijac szerokim lukiem. Zaluje, ze odpowiedzialem na twoj post. Odpowiedz Link Zgłoś
zaspokojny Re: o czym ta Żydówka bredzi? 01.08.09, 13:02 @juri1986 - a gdzieżeś wyhodował tak uroczego głąba? Taki okaz zdarza się jak widać, ale taki ekshibicjonizm... Już wiemy juri1986, że masz wielkie szanse w konkursie na GŁĄBA ROKU - Dickhead of the Year, ale ciągle tylko szanse bo konkurencja w tym roku niezwykle ostra! Odpowiedz Link Zgłoś
filut69 spieprzaj dziadu! wasz dziennik czeka 01.08.09, 13:04 na was. Coś słabo aktywne macie forum Odpowiedz Link Zgłoś
szymek_50 Holland: Mafijne, cyniczne zawłaszczenie mediów 01.08.09, 13:59 Agnieszka jest przewrażliwiona, reżyserki tak majom Odpowiedz Link Zgłoś
konikdrewniany07 Holland: Mafijne, cyniczne zawłaszczenie mediów 01.08.09, 22:22 No i po co było chodzić do prezydenta PISu ? Uwierzyła Pani, że z nimi można rozmawiać ? Wykiwali Panią, - taką doświadczoną.... Odpowiedz Link Zgłoś
jagrudz Holland: Mafijne, cyniczne zawłaszczenie mediów 03.08.09, 23:38 Co to są media publiczne i czy w ogóle są takie w Polsce? Sąto partyjne i być powinny utrzymane z kasy partii zawladającej nimi.Nie róbcie z ludzi glubszych od siebie. Odpowiedz Link Zgłoś