Dodaj do ulubionych

Holland: Mafijne, cyniczne zawłaszczenie mediów

01.08.09, 10:48
Pani Holland obudziła się z głową w nocniku, jak mawia pewien prezio ?

Tak ,Pani Holland, to mafia....

haneczka1950.blox.pl/resource/Ku_Klux_Klan_4_RP.jpg
Obserwuj wątek
    • koloratura1 Holland: Mafijne, cyniczne zawłaszczenie mediów 01.08.09, 11:27
      Wg pani Holland, "pozytywne rozwiązania znajdują się na wyciągnięcie ręki. (...) nowa ustawa (...) to w tej chwili już jedyna droga, by skończyć z degrengoladą mediów publicznych, odebrać je rozmaitym politrukom,"

      Skoro nic podobnego nie udało się przez dwadzieścia lat, to chyba w ogóle jest to NIEMOŻLIWE, zatem - nie widzę powodu, aby starać się "zatrzymać ich [mediów publicznych] komercjalizację lub rozpad".

      Oby jak najprędzej - sprzedać całe to badziewie. Chociaż będzie z tego jakiś dochód dla skarbu państwa.

      A misję (taką prawdziwą, a nie - gwiazdy tańczą i śpiewają na lodzie i wodzie w Forcie Boyard) mogą - za publiczne pieniądze, rozdzielane, np., poprzez konkursy, przetargi - robić z powodzeniem telewizje prywatne.
    • isa.stern czerwono-czarna mafia 01.08.09, 11:36
      Holland podkreśla, że w nowych radach nadzorczych zasiądą ludzie związani z
      bohaterami afery Rywina: Robertem Kwiatkowskim i Włodzimierzem Czarzastym; a z
      drugiej strony - osoby, które wybierały do zarządu TVP Bronisława Wildsteina i
      Farfała.
      czerwono-czarna mafia - przedsmak tego co nas czeka po przegranych przez
      Platformę wyborach...:/
      • barnaba444 isa.stern, berecik za ciasny, co ? 01.08.09, 12:03
        > "czerwono-czarna mafia - przedsmak tego co nas czeka po przegranych przez
        > Platformę wyborach...:/"

        bełkot idiotki...
        • koloratura1 Tylko chamstwo pozostało... 01.08.09, 12:10
          barnaba444 napisała:

          > > "czerwono-czarna mafia - przedsmak tego co nas czeka po przegranych przez
          > > Platformę wyborach...:/"
          >
          > bełkot idiotki...

          Nie ma to jak "argument"!
      • gamon0 Straszenie nic nie da... ludzie maja wlasny rozum 01.08.09, 13:06
        :)

        --
        Tusk: Wierzmy w cuda... coś może się uda.



    • iq-ok Kolejne egzaltowane i oderwane od rzeczywistości 01.08.09, 11:59
      oświadczenie p.Holland.
      Tydzień temu z nadmierną egzaltacją i w całkowitym oderwaniu od
      realiów krytykowała ustawę PO szukając pomocy u pisowskiego
      Prezydenta. Dziś przekonała się jakie są prawdziwe intencje
      środowiska jakie ów Prezydent reprezentuje więc z rozbrajającą
      naiwnością miota gromy i podsuwa nierealne rozwiązania.
      Niby kto z kim miałby szybko przygotować w obecnym układzie sił
      politycznych dobrą ustawę medialną.
      Radzę zejść z chmur i nieco bardziej przenikliwie przyjrzeć się
      aktorom tych gusełek odprawianych niby w obronie publicznych mediów
      i ich misji. Wszak gołym okiem widać , że każdy z nich misję rozumie
      po swojemu, ale w żadnym wypadku nie tak jak zdrowa większość opinii
      społecznej. I nie ma na razie najmniejszych szans by było inaczej.
    • giuseppe53 cały ten kraj został zawłaszczony przez mafię 01.08.09, 12:10
      UBeckiej prowienencji :-(
      • cleryka Re: cały ten kraj został zawłaszczony przez mafię 01.08.09, 12:34
        Pani Agnieszko! tzw.środowiska twórcze,to najwieksza mafia w
        Polsce,zaraz po mafii prawniczej.O czym Pani mówi? Nie zna Pani
        realiów w Polsce?
    • bergman1 na łyso i w glanach i pięć piw poproszę 01.08.09, 12:13
      dobre))))
    • gall.anonim.pn Holland: Mafijne, cyniczne zawłaszczenie mediów 01.08.09, 12:25
      Akurat na ten temat to Agnieszka Holland w ogóle nie powinna się wypowiadać. Tak się składa, że sama kultywuje wraz siostrą mafijno-nepotystyczne układy rodziny Holland-Łazarkiewicz-Adamik. Przyjrzyjcie się filmowi "Janosik", który wejdzie na ekrany w przyszłym miesiącu - twórcy to "jedna wielka rodzina".
    • ambl Holland: Mafijne, cyniczne zawłaszczenie mediów 01.08.09, 12:25
      Ale jakby zamiast fronfala był np. Kazik Kutzyk to "najbardziej znana
      plepleple" by nie PrOtestowała?A w ogóle to stara cwaniara pewnie chciała coś
      ugryżć dla siebie
    • polld74 Ciśnie się tylko jedna rzecz 01.08.09, 12:36
      W słowniku ludzi kulturalnych nie ma słów dostatecznie obelżywych, żeby określić zakłamanie i sku...enie tzw. środowisk twórczych, sługusów PO.
      • perski_dziadzio Re: Ciśnie się tylko jedna rzecz 01.08.09, 22:21
        polld74 napisał:

        > W słowniku ludzi kulturalnych nie ma słów dostatecznie obelżywych,
        żeby określić zakłamanie i sku...enie tzw. środowisk twórczych,
        sługusów PO.

        Coś Ci się poldi popieprzyło. Zakłamane "środowiska twórcze" to
        sługusy PiS i Prezydenta. Plują na PO tak, jak pluli pracownicy
        likwidowanych PGR-ów na Balcerowicza. Bronią swoich za-nic-branych
        pieniędzy. A nowa koalicja PiS-SLD im to umożliwia.
    • sigma_71 Re: o czym ta Żydówka bredzi? 01.08.09, 12:43
      Jak widzisz z twoimi argumentami typu: idioto, palancie, baranie itd. nie mozna
      dyskutowac a forum jest dla wymiany stanowisk a nie dla rzucania wyzwiskami.
      Ciagle mi sie wydaje, ze z kazdym mozna dyskutowac i ciagle sie dowiaduje, ze
      niektorych ludzi trzeba omijac szerokim lukiem. Zaluje, ze odpowiedzialem na
      twoj post.
    • sigma_71 Re: o czym ta Żydówka bredzi? 01.08.09, 12:45
      Jak widzisz z twoimi argumentami typu: idioto, palancie, baranie itd. nie mozna
      dyskutowac a forum jest dla wymiany stanowisk a nie dla rzucania wyzwiskami.
      Ciagle mi sie wydaje, ze z kazdym mozna dyskutowac i ciagle sie dowiaduje, ze
      niektorych ludzi trzeba omijac szerokim lukiem. Zaluje, ze odpowiedzialem na
      twoj post.
    • zaspokojny Re: o czym ta Żydówka bredzi? 01.08.09, 13:02
      @juri1986 - a gdzieżeś wyhodował tak uroczego głąba?
      Taki okaz zdarza się jak widać, ale taki ekshibicjonizm...
      Już wiemy juri1986, że masz wielkie szanse w konkursie na GŁĄBA ROKU - Dickhead of the Year, ale ciągle tylko szanse bo konkurencja w tym roku niezwykle ostra!
    • filut69 spieprzaj dziadu! wasz dziennik czeka 01.08.09, 13:04
      na was. Coś słabo aktywne macie forum
    • szymek_50 Holland: Mafijne, cyniczne zawłaszczenie mediów 01.08.09, 13:59
      Agnieszka jest przewrażliwiona, reżyserki tak majom
    • konikdrewniany07 Holland: Mafijne, cyniczne zawłaszczenie mediów 01.08.09, 22:22
      No i po co było chodzić do prezydenta PISu ?
      Uwierzyła Pani, że z nimi można rozmawiać ?
      Wykiwali Panią, - taką doświadczoną....
    • jagrudz Holland: Mafijne, cyniczne zawłaszczenie mediów 03.08.09, 23:38
      Co to są media publiczne i czy w ogóle są takie w Polsce? Sąto partyjne i być
      powinny utrzymane z kasy partii zawladającej nimi.Nie róbcie z ludzi glubszych
      od siebie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka