Dodaj do ulubionych

Atakowali Twittera, bo bloger był progruziński?

07.08.09, 22:19
Po naszystach i innych pieskach Putina nie można się spodziewać normalnych
reakcji .

Podobnie jak z paleniem kukły reżysera filmu "The Soviet Story" przez
putinjugend ...

Swołocz zostanie swołoczą ,a nawet wychowa sobie młodych wielbicieli
zamordyzmu i kłamstwa ...
Obserwuj wątek
    • all_kocur [...] 07.08.09, 22:53
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • aplus to chyba skoordynowana akcja, najpierw ten Bater 07.08.09, 23:33
        wyjechal z "reportazem" na zamowienie Putlera a teraz do Twittera sie
        przyczepili. A na jesien pewnie Putler oglosi nowe ceny gazu.
    • maruda.r A może kosmici? 07.08.09, 23:55

      "Tymczasem niektórzy eksperci od elektronicznych zabezpieczeń stwierdzili, że
      portal Twitter ma bardzo słabą zaporę, skoro atak na konto jednego użytkownika
      może zablokować cały serwis."

      *************************

      Zapewne administratorzy coś skaszanili, a teraz rżną durnia.

    • bezportek Rosja wymaga cierpliwosci 07.08.09, 23:58
      Jako twor specjalnej troski, niby-panstwo z niby-ustrojem zaludnione
      niby-ludzmi i rzadzone przez calkiem rzeczywistego sutenera,
      federacja z kresow Eurazji wymaga cierpliwosci w obchodzeniu sie z.
      Najlepiej zas, obchodzic szerokim lukiem i nigdy pod wiatr, ludzkie
      powonienie lubacizny czy evoporacji nie znosi.
      Ja wiem, juz dawno powinno sie ten zakamarek wysterylizowac i
      zaludnic homo sapiens, ale ekomaniactwo zabrania. Powiadaja, ze
      zachowanie paru kacapow w ich naturalnej niszy pozwala uswiadomic
      sobie potege ewolucji, w drodze prostego porownania.
    • actchris CDprojekt tez padł .... 08.08.09, 00:25
      www.cdprojekt.pl też padł dziś :

      just4fun.pl/index.php/photos/photo?albumid=3&userid=64#photoid=22
    • komarowo Re: Atakowali Twittera, bo bloger był progruzińsk 08.08.09, 02:07
      To byłby już kolejny agresywny cyber atak kacapstwa na cywilizowany świat.
      Najlepiej widać to na tym forum, gdzie wściekli web brygadziści toczą pianę,
      uprawiając komsomolską propagandę.

      Najwyższy czas, żeby tą bezkarnością zainteresowały się stosowne instytucje
    • marek.lipski Atakowali Twittera Facebook LiveJournal Google B 08.08.09, 02:18
      BLO.OK.Przezyli ataki,ktore sa zapowiedzia zaostrzenia
      przepisow prawa internetowego?To nie tylko wojna w internecie ale
      planowane wojenne ataki.
      Pytanie.Kto stoi za tymi atakami?
      Na temat atakow inteligentnych bandytow przeciwnych rodzinie,dzieciom
      gdyz portale i internet to tez miejsca pracy pod linkiem jesli
      bedziecie mieli szczescie.Czesto atakowany.
      Opisuje metody kanibali internetowych.
      www.abuse.ch/
      Ale i pod
      voices.washingtonpost.com/securityfix/2009/05/zeustracker_and_the_nuclear_op.html
      • meerkat1 osobiscie uwazam 08.08.09, 08:41
        ze cyber ataki na amerykanskie portale służą dobrej sprawie.

        Powalaja fachowcowm z nowo utworzonej amerykanskiej Cyber Command
        zapoznac sie ze stosowanymi przez npla metodami, ulepszyc
        zabezpieczenia oraz sposoby identyfikacji inicjujących ataki
        instytucji, ktorym sie nastepnie odplaci w ten sam sposob, tyle z 10-
        ciokrotną nawiązką.
        ---------------------------------------------------------------------
        OBAWIAM SIE, ZE OBUDZILISMY SPIĄCEGO OLBRZYMA!
        (Adm.Yamamoto, po ataku na Pearl Harbor)
    • komarowo Podstawowe pytanie brzmi: w czyim interesie 08.08.09, 16:42
      Qui bono.
      Odpowiedź powinna być względnie prosta nawet dla kokoty, groma i pimpa z
      njet-da. A jeśli nie, to niech czjeławjek czerwona książeczka Mao napisze
      mdlący donosik.
      • meerkat1 Re: Podstawowe pytanie brzmi: w czyim interesie 09.08.09, 22:21
        Ataki zostaly nastepnego dnia powtorzone.

        Z relacji fachowcow, oraz obserwaci uczesticzacych wynika, ze
        Twitter poradzil sobie ze skoncentrowanym atakiem najgorzej, bo w
        zbyt krotkim okresie czasu przybylo mu zbyt wiele kont, więc
        rownolegly rozwoj zabezpieczen zszedł na plan dalszy.

        Google poradzil sobie stosunkowo najlepiej.


        Jedno jest juz jasne: zmasowane ataki (nie przeprowadzone
        bezposrednio) nie zostaly zainicjowane z serwerów gruzinskich.

        Ani ossetynskich.

        Co wiecej, skonstruowane byly tak, by wina za zalew spamu obarczony
        zostal ow nieszczesny profesor-Gruzin (nb. z Abchazji) jako jego
        rzekomy inicjator.

        "reszta jest milczeniem".
    • kylax [...] 09.08.09, 22:25
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • meerkat1 Re: Czekam na chinskie ataki na rosyjska siec. 10.08.09, 09:24
        Rosyjskie sluzby specjalne juz raz starały sie "uruchomic" Ujgurow
        przeciw Pekinowi.

        Doprowadzilo do b. powaznego ochłodzenia stosunkow miedzy ChRL -
        ZSRS.

        Teraz Ujgurowie sie wycwanili, i jesli sie uruchomią, to na na
        własny rachunek; co najwyżej przy symbolicznym poparciu Turcji.


        Nb. nie wie czy zauwazyles, ze niektorzy uczestnicy forum zaczynaja
        rozprowadzac tu wirusy.

        Jedyne co mozna ustalic, to ze inicjatorem nie sa raczej uzytkownicy
        serwerow ulokowanych w Gruzji..

        Ani nawet - w Pd. Osetii . :-)))


        P.S. A jesli chodzi chinskich hackerow, to rosyjscy w porownaniu z
        nimi nie mają raczej większych szans.

        Tak jak hackerzy chinscy nie maja większych szans w starciu z
        hinduskimi.

        [Indie tez maja zadawniony, nie rozwiązany spor terytorialny z ChRL,
        ktory, jak pewnie wiesz, był faktycznym powodem uzbrojenia sie Indii
        w "atomy", a nie Pakistan, ktory siły indyjskie moglyby czapką
        zarzucic, gdyby chciały Taliban i al-Qaide przeciw sobie "uruchomic")

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka