Dodaj do ulubionych

Niesiołowski musi przeprosić Mularczyka

    • jarawa Re - Mularczyk pe_dale..... 11.08.09, 15:12
      Pie.... PO, pierdo... Pis i wszystkie inne polskie partie polityczne. Pierd...
      zwolennikow PO, Donalda tez pier... Gosciu umie tylko kly do kamer szczerzyc,
      chociaz wole to od spoconej mordy Jarka i jego brata hahhaha. A polityczna
      qu... Mularczyk po takim wystapieniu przed TK juz dawno by skonczyla w
      pierdlu, w jakims normalnym kraju, to byla kpina z prawa, kpina - nic wiecej.
      Kazdy nie zacietrzewiony polityczne tylko logicznie myslacy wyciagnie wnioski
      a ci co ta qurve bronia sa po prostu pie...ieci na umysle i to zdrowo.
      Slyszycie debile? Jestescie ostro pojebani , nara
      • grisza14 Jarawa odgryzasz sie za blisko ogona,pomazesz sie 11.08.09, 15:18

    • tw_wielgus Niesiołowski musi przeprosić Mularczyka 11.08.09, 15:17
      Jeżeli jest taki wyrok, to ten wyrok trzeba wykonać i go przeproszę.
      W przeciwieństwie do Radia Maryja, do Lecha Kaczyńskiego ja wyroki
      sądu uznaję i się do nich stosuję - powiedział Radiu TOK FM Stefan
      Niesiołowski. "

      Brawo tak się zachowuje człowiek honoru (w przeciwieństwie
      polskojezycznych istot nie posiadających tego przymiotu)
      • grisza14 Nie wiedzailem, ze honor to przymiot 11.08.09, 15:20
        Jak oni was w tym Szczytnie uczyli.No Filar, to on za bystry nie
        jest.Fakt
        • tw_wielgus Według Ciebie ten wyraz odnosi się tylko i 11.08.09, 15:26
          wyłącznie do choroby wenerycznej, jak rozumiem..
        • tw_wielgus Trzymaj... żebyś się nie zagooglował na śmierć.:) 11.08.09, 15:29
          www.sjp.pl/co/przymiot
      • swan_ganz Re: Niesiołowski musi przeprosić Mularczyka 11.08.09, 15:23
        Towarzyszu ja rozumiem, że lubicie gimnastykę i jesteście w związku
        z tym bardzo "elastyczni" ale takiej tezy (Niesiołowski i honor) to
        nawet wy nie dacie rady obronić.... Prędzej ci kręgosłup
        trzaśnie... :-)
        • tw_wielgus Re: Niesiołowski musi przeprosić Mularczyka 11.08.09, 15:27
          Spróbuję...:)
          Czy mogę się posłużyc przykładem jakim jest respektowanie prawa i
          szacunek dla wyroków sadów?
          • swan_ganz Re: Niesiołowski musi przeprosić Mularczyka 11.08.09, 15:38
            > Czy mogę się posłużyc przykładem jakim jest respektowanie prawa
            i szacunek dla wyroków sadów?


            Nie. Szacunek dla prawa i respektowanie wyroków nie ma nic
            wspólnego z honorowym postępowaniem bo to by znaczyło, że jeśli nie
            zgadzam się z wyrokiem sądu i składam apelację to nie mam honoru...
            Nonsens, nie?

            Niechcę wchodzić teraz w przydługie dyskusje (szczególnie gdy
            miałaby ona dotyczyć tak marnej postaci jak niesioł) więc odeślę Cię
            Twoarzyszu do mojego postu nieco wyżej bo w nim zawarłem swoje
            spostrzeżenia dot; tego gostka...
            • tw_wielgus Re: Niesiołowski musi przeprosić Mularczyka 11.08.09, 16:24
              swan_ganz napisał:

              > > Czy mogę się posłużyc przykładem jakim jest respektowanie
              prawa
              > i szacunek dla wyroków sadów?
              >

              >
              > Nie. Szacunek dla prawa i respektowanie wyroków nie ma nic
              > wspólnego z honorowym postępowaniem bo to by znaczyło, że jeśli
              nie
              > zgadzam się z wyrokiem sądu i składam apelację to nie mam honoru...
              > Nonsens, nie?


              Ależ nie zgodze się z Tobą. Przeprowadźmy taki przewód myślowy. W
              zacietrzewieniu obraziłem człowieka podczas rozprawy sądowej
              udowodniono mi, że nie miałem racji. Jako człowiek honoru
              przepraszam a nie zasłaniam się procedurami czy nie wykonuję wyroku
              sadowego jak szacowny L.Kaczyński.
              Apelacje słuzą jedynie wyeliminowaniu tzw. pomyłki sadowej wiec nie
              jest to argument.
              >
              > Niechcę wchodzić teraz w przydługie dyskusje (szczególnie gdy
              > miałaby ona dotyczyć tak marnej postaci jak niesioł) więc odeślę
              Cię
              > Twoarzyszu do mojego postu nieco wyżej bo w nim zawarłem swoje
              > spostrzeżenia dot; tego gostka...

              skrót "TW" nie rozwija się na towarzysz...;))
              Niesiołowskiego akurat nie uważam za wzór do nasladowanie niemniej
              na tle pisowskiej mizeroty umysłowej wypada nadzwyczaj korzystnie.
    • robertus64 Niesiołowski musi przeprosić Mularczyka 11.08.09, 15:25
      Niesiolowski na prezydenta super kondydat PO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • grisza14 Ide o zaklad, ze Stafanowi N najbardziej kasy zal 11.08.09, 15:27
      bo przepraszenie, to on ma w nochalu.
      • robertus64 Re: Ide o zaklad, ze Stafanowi N najbardziej kasy 11.08.09, 15:30
        racja bedzie plakal za kasa do konca swiata
      • grisza.14 Ziobro,Rydzyk,Kaczynski, nie wykonali wyroku sądu. 11.08.09, 15:43
        i to nie razi "prawych i sprawiedliwych"
        • vitiabravo Re: Ziobro,Rydzyk,Kaczynski, nie wykonali wyroku 11.08.09, 15:58
          grisza.14 napisał:

          > i to nie razi "prawych i sprawiedliwych"
          PIS uznaje takie postępowanie za "honorowe" !
    • meerkat1 Jednego nadal nie rozumiem 11.08.09, 15:29
      To znaczy ci kapusie bezpieki w Trybunale Konstytucyjnym zostali
      obrażeni za prawde, czy za nieprawde?

      A moze TW w sędziowskich togach obrazili sie tylko za ujawnienie
      prawdy?

      Bo w koncu tylko prawda może człowieka obrazic.
      • tw_wielgus Re: Jednego nadal nie rozumiem 11.08.09, 15:34
        To nazbyt skomplikowane aby Ci to wytłumaczyć. Mogę załozyć z dużą
        dozą prawdopodobieństwa, że każda próba zakończy się niepowdzeniem.
        Jeżeli Twoim zdaniem kapusiem jest każdy kto został zarejestrowany
        przez SB to wracaj do lektury GP.
        • agostinho tw_wielgus wie to dobrze z autopsji 11.08.09, 15:46
          tw_wielgus mógłby Ci dać wykład, bo zna bardzo dobrze procedury, w końcu sam je
          przechodził...
          • vitiabravo agostinho, grisza14..o tych chamach jest artyku ł. 11.08.09, 15:56
            i do nich podobnych,jak Rydzyk,Kęmpa,mocher, itd... Polecam artykuł
            Żakowskiego o tych chamach...
            wyborcza.pl/1,75515,6910142,Chamstwo_hula_w_internecie.html
            • agostinho vitiabravo znalazł autorytet - Żakowskiego!:-) 11.08.09, 16:00
              Aleś se gościu autorytet znalazł! Uh, że hej! Żakowski to ten co na wiosnę 2007
              roku taki spocony, drżącym głosem łkał, że lustracja jest beee... Rączki
              rozdygotane, przerażenie w oczach. he! Gratuluję autorytetu moralnego -
              dyżurnego rzecz jasna!
              • meerkat1 Re: vitiabravo znalazł autorytet - Żakowskiego!:- 11.08.09, 16:10
                Oto jak autorytet moralny Geremek rekomendowal inny autorytet
                moralny Kapuscinskiego do przyjecia w szeregi PZPR:


                Rekomendacja
                Tow. Kapuscińskiego Ryszarda znam od pazdziernika 1951 r. z pracy w
                organizacji ZMP-owskiej na uczelni.
                Tow. Kapusciñski jest aktywista organizacji ZMP-owskiej o wysokim
                poziomie politycznym, du¿ym wyrobieniu politycznym i organizacyjnym,
                wzorowej postawie moralnej.
                W okresie pracy i studiów na Wydziale Historycznym tow. Kapusciñski
                przeszedl bardzo duzy wzrost polityczny i organizacyjny.
                Pracę jego jako przewodniczacego ZW ZMP cechowala ofiarnosc i
                oddanie, mlodzieñczy entuzjazm i zapal, bojowa postawa. W duzej
                mierze przyczynil siê do nadania szerszego rozmachu pracy ZMP-
                owskiej na Wydziale.

                W ciagu jego pracy na Wydziale dalo sie u niego zauwazyc szczególnie
                ciagle polepszanie metod pracy z ludzmi. Serdeczny stosunek aktywu,
                nowatorstwo metod wychowawczych sprawialy to, ze pod jego
                kierownictwem aktyw wydzialowy ZMP rósł i dojrzewał, jak równiez
                sprawily to, ze jest lubiany i cieszy się autorytetem na Wydziale.
                W trakcie jego rocznej pracy daly siê zauwazyc równiez powazne błędy
                i niedociagnięcia, a szczególnie:

                1) niezrozumienie - kierowniczej roli organizacji partyjnej na
                Wydziale, niewlaściwy, nieprzemyslany stosunek do towarzyszy
                partyjnych na I roku,

                2) niedojrzaly - ciagnacy się od poprzedniego roku akademickiego
                stosunek do studiów, do nauki, w ostatnim zdolal tow. Kapusciñski
                przelamac ten stosunek, o czym swiadcza jego dobre wyniki w sesji
                letniej,

                3) nie w pelni kolektywny styl pracy w kierowaniu organizacja
                wydzialowa, wypływający glównie z braku zaufania do ludzi, do
                kolektywu,

                4) niechętne przyjmowanie krytyki, jak tez zbyt maly samokrytycyzm,

                5) często niedojrzalosc decyzji z mlodzieñczą fanfaronadą i
                lewactwem często wiążące się.

                Rozwój polityczny tow. Kapuscińskiego pociągał za soba stopniowe
                przezwyciężenie tych blędów. Częsc z nich tow. Kapusciński w pelni
                już przezwyciężyl.

                Oddanie, zapał i ofiarnosc tow. Kapuscińskiego zapewniaja dalszy
                jego wzrost i pelne przezwyciężenia błędów - ukształtowanie swej
                postawy na miarę czlonka Partii.

                Rekomenduję tow. Kapuscińskiego do Polskiej Zjednoczonej Partii
                Robotniczej jako przodujacego, ofiarnego aktywistę ZMP-owskiego, z
                przekonaniem, ze przybędzie naszej Partii godny jej czlonek.

                Bronislaw Geremek
                Nr leg. 0177096.
                Warszawa 30.VI.1952

                [www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20090616&id=my21.txt]
                • tw_wielgus Re: vitiabravo znalazł autorytet - Żakowskiego!:- 11.08.09, 16:34
                  Jak wy lubujecie się w cytatach i wypowiedziach wyciągniętych z
                  przeszłości i wyrwanych z kontekstu. Do zakutego pisowskiego łba nie
                  przyjdzie nawet na chwilę taka refleksja, że ludzie się zmieniają,
                  że zmieniają się ich poglądy, że zmienia się kontekst historyczny.
                  • agostinho Re: vitiabravo znalazł autorytet - Żakowskiego!:- 11.08.09, 16:39
                    gorzej, że świnia donosząca na SB zwykle pozostaje świnią nawet jak trafi do
                    parlamentu RP. Bo ludzie się nie zmieniają. Tylko otoczenie się zmienia...
                    • czan-dra Re: vitiabravo znalazł autorytet - Żakowskiego!:- 11.08.09, 16:46
                      Dlaczego pajacu tak źle piszesz o J.Kaczyńskim...
                      • agostinho Re: vitiabravo znalazł autorytet - Żakowskiego!:- 11.08.09, 16:48
                        czan-dra idź do szkoły. tam się takie zabawy uprawia :-)
                        • czan-dra Re: vitiabravo znalazł autorytet - Żakowskiego!:- 11.08.09, 16:51
                          Nie napisałeś buhahaha...
                          Infantylny PiSowski pacan...
                    • tw_wielgus Re: vitiabravo znalazł autorytet - Żakowskiego!:- 11.08.09, 16:51
                      agostinho napisał:

                      > gorzej, że świnia donosząca na SB zwykle pozostaje świnią nawet
                      jak trafi do
                      > parlamentu RP. Bo ludzie się nie zmieniają. Tylko otoczenie się
                      zmienia...

                      No dobrze. Przyjmijmy Twój punkt widzenia zatem co robił Jarosław
                      Kaczyński kiedy ojczyzna była w potrzebie?
          • tw_wielgus Re: tw_wielgus wie to dobrze z autopsji 11.08.09, 16:25
            agostinho napisał:

            > tw_wielgus mógłby Ci dać wykład, bo zna bardzo dobrze procedury, w
            końcu sam je
            > przechodził...

            To przeceiz tak oczywiste że nawet nie trzeba o tym wspominac...;P
    • polak_kr Niesioł ty starcze odejdź z polityki opluwaczu 11.08.09, 15:50
      precz z PO.
    • prawdziwy-moher ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS........ 11.08.09, 15:53
      ekipa Tuska sromotnie przegrywa.Zaczynajac od Macierewicza,Ziobro i chociazby Mularczyk.Byly to procesy polityczne.Co do NiesiolowskiegoKapus z PRLu -broni agentow SB z PRLu.
      • vitiabravo prawdziwy-moher, SB-PIS trzyma sie jeszcze4 mocno. 11.08.09, 15:57
        ale już nie długo...
        • agostinho przestań skomleć viatabravo! 11.08.09, 16:02
          Ale się wysiliłeś! Piaskownicę w parku zamknęli, czy co?
          • vitiabravo agostinho , spieprzaj kundlu SB.. 11.08.09, 16:10
            won,zasrańcu...
            • agostinho vitabravo - strzępek narwów :-) 11.08.09, 16:27
              ohoho! aleś vitabravo intelektem błysnął! Eh! Sam Niesiołowski by się nie
              powstydził - w końcu kumpel i ten sam poziom mentalny, he he :-)
      • czan-dra Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 16:00
        Co do NiesiolowskiegoKapus z PRLu -broni a
        > gentow SB z PRLu.

        Nieprawda, Ciebie nie broni...
        • tw_wielgus Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 16:29
          Witaj,
          Jakieś świeto w pisowskiej kundladni że tak licznie wylegli na forum?
          • agostinho Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 16:32
            polowanie na psy z Platformy Obszczymurków po prostu, a co, chcesz żeby wziąć
            cię na sznurek
            • tw_wielgus Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 16:35
              A tu mnie zaskoczyłeś...:)))
              To już tak kiepsko z kasą w PiS że do polowania uzywają kundli?
              • agostinho Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 16:41
                nie, nie tylko hycli, wiesz żadna praca nie hańbi, jak trzeba to postsowieckie
                ścierwo wyłapać... trudno... takie życie...
                • tw_wielgus Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 16:47
                  Ciebie może nie hanbi...
                  I wiesz mi wcale mnie to nie dziwi...:P
                  • tw_wielgus Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 16:48
                    autokorekta: "wierz"...:P
          • czan-dra Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 16:43
            Witaj,
            No, dużo ich się tu wylęgło...
            Ale jakie to prymitywne, jak nie przymierzając, Suski...
            • agostinho Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 16:49
              przestań skomleć!
              • tw_wielgus Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 16:57
                agostinho napisał:

                > przestań skomleć!

                ....?! słyszysz skomlenie..?! Tak ogólniej, słyszysz jakieś głosy?
                To one karzą Ci pisać to co piszesz?
            • tw_wielgus Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 16:49
              Może to uczniowe jego prywatnej szkoły wybiegli w przerwie aby wylać
              swoje fluustracje na na polityka, który wprost bez owijania w
              bawełnę demaskuje kłamstwa pisowskich baronów.
              • czan-dra Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 16:59
                Ciekawe, czy dla ułatwienia pana który karmi te kundle, mają jedno imię, Eeee!.
                Wiesz, pan Gosiewski nie może się przemęczać, i pamiętać jak który się wabi, i
                tak ma kłopot z zapamiętaniem nazwisk swoich dwóch panów...
                • tw_wielgus Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 17:10
                  Na poprzednim zjezdzie tej partii semantyków ustalono że w celu
                  ujednolicenia i wprowadzenia jednakowych standardów kundle bedą
                  kamione pokarmem kiti-cat, tym samym, który Jarek potajemnie
                  podkrada kotu a który daje mu wielką sprawnosć umysłowa
                  (kotu oczywiście).
                  • czan-dra Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 17:16
                    A więc to Alik za tym stoi, to dlatego Jarka pytany o przywództwo w tej bandzie,
                    odwraca kota ogonem...
                    • tw_wielgus Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 17:22
                      Mniemam ,że w gabinecie cieni Alik znajdzie się w ścisłym
                      kierownictwie. Kto wie czy Kaczyński nie da mu jakiegoś
                      ministerialnego stanowiska? Kaligula z Konia zrobił senatora.
                      • czan-dra Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 17:29
                        Ale Kaligula wiedział, że koń go nie wygryzie, a z tym kotem to wiesz...
                        Wyobraź sobie Suskiego z kotem na głowie, a to dlatego ma peruczkę pociągniętą
                        werniksem, jak pisała isa stern, oni tam szykują przewrót...
                        • tw_wielgus Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 17:36
                          czan-dra napisał:

                          Być może ale Kaczyńskigo kręci hardkor. Koń a nie podrapie a kot tak.
                          No i to uczulenie które pozwala usprawiedliwić nieobecność na
                          ważnych gosowaniach stwierdzeniem: nie byłem bo mi nie pozwoliło
                          uczulenie, poprzedniego dnia głaskałem kota.
                          Nie wiem co pisała isa.stern, nie czytałem ,nie mam pojęcia o jaki
                          przewrót chodzi.
                          • czan-dra Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 17:42
                            Kiedyś z isą zastanawialiśmy się nad przedziwnej urody fryzurą Suskiego, ja
                            doszedłem do wniosku, że tą zabójczą falę, na jego czaszce trzyma klej do tapet,
                            a isa orzekła że trzyma się za pomocą werniksu, więc idąc dalej, to Suski robiąc
                            tą dziwną fryzure, wiedział, że Alik może przejąć władzę, i już ma gotową
                            czuprynę, do noszenia kota oczywiście...
                            • tw_wielgus Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 17:47
                              Nie z własnej winy jestem specem od kosmetyków do włosów ale wydaje
                              mi się, że taki efekt daje tylko "guma" (w zastepstwie można
                              zastosowac cukier, byle nie "puder" bo ten zmienia kolor włosów).
                              Werniks kojarzy mi się raczej z artykułem dla artystów plastyków a
                              pana Suskiego raczej nie podejrzewam o to aby odwiedzał sklepy tego
                              typu. Pójdę dalej w swoich przypuszczeniach i mając przed oczyma
                              jego obleśny uśmiech sądze, że raczej jest częstym gościem sexshopów.
                              • czan-dra Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 17:51
                                Sugerujesz lubricator, czy klej do klejenia pekniętych sexy doll?
                                • tw_wielgus Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 17:59
                                  W jego wypadku z całą pewnością wystarczy mąka zmieszana z wodą.
                                  Może być ziemniaczana chociaż nie wiem czy nie byłaby to obraza dla
                                  urzędującej głowy państwa.
                                  • czan-dra Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 18:22
                                    Sorry, że tak późno odpowiadam, ale mam małą kotkę, i ona nauczyła mnie dziś
                                    czegoś bardzo ważnego, nigdy, ale to przenigdy NIE WOLNO chodzić nago po
                                    mieszkaniu...


                                    > W jego wypadku z całą pewnością wystarczy mąka zmieszana z wodą.
                                    Tak, ale z domieszką cementu, za mocno się trzyma jak na samą mąkę...
                                    • tw_wielgus Re: ..Wszystkie procesy polityczne przeciw PiS... 11.08.09, 18:30
                                      :)))))) nie pytam o szczegóły...:)))
    • janow5 Panie Niesiołowski - ale wstyd i kompromitacja 11.08.09, 16:10
      Przyniósł pan wstyd, więcej, zhańbił urząd wicemarszałka sejmu i
      robi pan to na co dzień. Kompromitje pan też PO (ale takich jest
      wielu) - może pana wywalą za to?
      • tw_wielgus Re: Panie Niesiołowski - ale wstyd i kompromitacj 11.08.09, 16:30
        Jaki wstyd? Wstyd byłby wtedy gdyby wzorem ludzi bez honoru starał
        się zignorować wyrok ( wide prof. Kaczyński)
        • agostinho Re: Panie Niesiołowski - ale wstyd i kompromitacj 11.08.09, 16:33
          Ubaw po pachy Niesioł i honor, buahahahaha!!!
          • tw_wielgus Re: Panie Niesiołowski - ale wstyd i kompromitacj 11.08.09, 16:36
            Z tego wnosze, że znaczenie słowa honor jest Ci obce, co mnie akurat
            nie dziwi po przeczytaniu paru postów Twojego autorstwa.
            • agostinho Re: Panie Niesiołowski - ale wstyd i kompromitacj 11.08.09, 16:46
              przestań, nie rozśmieszaj mnie tymi żałosnymi uniesieniami. Plujesz jak Niesioł,
              to się nie dziw, że inni ci oddadzą. Przestań chlipać!
              • tw_wielgus Re: Panie Niesiołowski - ale wstyd i kompromitacj 11.08.09, 16:55
                agostinho napisał:

                >
                Kompletnie Ci się pomieszało chłopczyku.. nie pluję a piszę.
                Generalnie nie przepadam za pluciem gdyż uważam to za zachowanie nie
                kulturalne. Napisz coś z polotem jakąś własną obserwację, którą
                będziesz potrafił uzasadnić.
                Napisane przez Ciebie słowa: "przestań, nie rozśmieszaj mnie tymi
                żałosnymi uniesieniami. Plujesz jak Niesioł
                > ,
                > to się nie dziw, że inni ci oddadzą. Przestań chlipać!"
                W wielkie mnie wprawiły zdumienie...;P
          • vitiabravo agostinho , masz cztery pachy,kundlu... 11.08.09, 16:37
            ty sie nie myjesz, tylko podlizujesz, psie...
            • agostinho ohoho vitabravo popuszcza :-) 11.08.09, 16:44
              he he popuściłeś, pożycz od kumpla pieluchę, pomoże ci w trudnej sytuacji :-)))
              • barnaba444 agostinho..dobrze ci przywałił, młotku... 11.08.09, 16:46
                twoja odpowiedż, to bełkot klocka w szambie...
                • agostinho no nie kolejny matoł z PO! 11.08.09, 16:51
                  skąd się tyle tego tałatajstwa z Platformy Obszczymurków wzięło??? Więzienia
                  otworzyli czy co?
                  • barnaba444 agostinho..posraniec. 11.08.09, 16:54
                    miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,6439520,Sprzatanie_psich_kup_to_jak_mycie_zebow.html
                    • agostinho eeeetam wymiękłeś jak każdy popapraniec :-( 11.08.09, 16:56
                      a taka fajna zabawa z POmatołkami była!
                      • barnaba444 agostinho..psia kupa na forum... 11.08.09, 16:58
                        można upaprać sobie buty !

                        miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,6439520,Sprzatanie_psich_kup_to_jak_mycie_zebow.html
                        • agostinho baranaba444, a buzi? 11.08.09, 17:01
                          pobaw się z tw_wielgus, to twój poziom, dasz radę :-)
                          • barnaba444 agostinho, masz psie kawałek twojego przysmaku.... 11.08.09, 17:04
                            bibainfo.pl/pub/213.227.74.12/2007/09/20/030927/5890/rotfl.jpg
                            • agostinho to ty??? 11.08.09, 17:09
                              chyba tak. No ale z taką ligą ścierwa jaką prezentujesz nie da się polemizować,
                              żeby w g.... się nie ubabrać...
                              • pogromca_gamonia Gutek, moherowy śmierdzielu, a Karskiego kochasz? 11.08.09, 17:37
    • janow5 Czy Niesiołowski sie a. powiesi, b.zrobi sepuku? 11.08.09, 16:38
      A może po prostu krew go zaleje ze złości?
      • barnaba444 Członkowie PIS-u tak robia ? 11.08.09, 16:42
        podrzynają sobie gardła !? Rzeżnia,tyle mają wyroków..
        Kurski 5,Kaczynski,1 Ziobro 2{następne w toku" i sporo innych , tych
        dawniejszych..
        www.eprzemysl.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=193&Itemid=63
    • gruss_aus_machu_picchu to zakłamany pisowski żałosny tzw. sąd 11.08.09, 16:39
      Pan marszałek dziś da odpór we WSI24
      • barnaba444 To jest zwykła ziobrowszczyzna polana sosem... 11.08.09, 16:44
        rydzykowszczyzny...
        • agostinho Re: To jest zwykła ziobrowszczyzna polana sosem.. 11.08.09, 16:53
          :-))) jednak powinieneś pójść do szkoły :-)
          • barnaba444 agostinho ..posraniec. 11.08.09, 16:55
            fotoforum.gazeta.pl/3,0,1649257,2,1.html
            • agostinho eee, czego mi to zrobiłeś??? 11.08.09, 16:58
              wymiękłeś jak cienki TW Bolek, a taki ubaw miałem z was POpaprańcow... :-( łee...
              • barnaba444 agostinho..psia kupa na forum...Uwaga! 11.08.09, 17:00
                można wdepnąc i po butach ...

                miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,6439520,Sprzatanie_psich_kup_to_jak_mycie_zebow.html
                • janow5 Barnaba - cały sracz na forum (444 kupy) 11.08.09, 17:06
                  Przemieszane papierem z GW
                  • barnaba444 janow5, a ty to żresz, locho... 11.08.09, 17:14
                    janow5, jak suka cie wys.ała?
    • agostinho Niesioł to czyta :-) 11.08.09, 17:18
      Stefan Niesiołowski ma zwyczaj czytania wpisów na forum, wpisów, które go
      dotyczą. Nie da się ukryć, celowo uczestniczyłem w tym szambie, traktując to
      jako pewnego rodzaju "eksperyment na żywym organizmie". Mam nadzieję, że
      "szanowny" profesor wszystko sobie przeczyta bardzo uważnie. I zrozumie, że to
      on właśnie jest jednym z głównych odpowiedzialnych za to, że polskie fora
      przekształcają się właśnie w takie szambo
      , jak to. Poświęcam to szambo
      wicemarszałkowi, a znając jego wypowiedzi myślę, że czuje się w nim - jakby tu
      rzec... - swobodnie... I nie zdziwiłbym się nawet, gdyby on sam był jakimś
      "tw_wielgusem", "barnabą444", itd.

      Więc przestańcie skomleć nad poziomem dyskusji na forach, jak sam
      wicemarszałek daje przykład.

      No to do następnego "eksperymentu" ;-)

      Agostinho
      • bianka114 Re: Niesioł to czyta :-) 11.08.09, 17:24
        Ogromne dzięki Panie Pośle Niesiołowski. Dzięki Panu Piskomuna
        dostaje szału, a przyzwoici ludzie mają pewność, że to patologiczne
        środowisko już nigdy w tym kraju nie dopadnie władzy. Całe
        szczęście, że uczciwych i myślących Polaków jest znacznie więcej.
        • tw_wielgus Re: Niesioł to czyta :-) 11.08.09, 17:25
          Amend...;P
      • tw_wielgus Re: Niesioł to czyta :-) 11.08.09, 17:24
        Jak tak sobie spojrzę na ilosć wpisów to mam nieodparte wrażenie że
        nieźle się w tym szambie wytalpałeś, jak sądzę z wielką
        przyjemnościa.
      • czan-dra Re: Niesioł to czyta :-) 11.08.09, 17:25
        Nie pochlebiaj sobie prymitywie, ciebie (celowo z małej) traktuje się jak
        umysłowo opóźnionego, jesteś jak ścierwnik z PiSu, których tu pełno a teraz
        napisz to buhahaha, bez tego twój ( jak poprzednio) post jest niedokończony...
        • tw_wielgus Re: Niesioł to czyta :-) 11.08.09, 17:27
          sprawdziłem. Zgadza się:
          "Może nazwa tego ptaka jest niezbyt zachęcająca, ale za to jest to
          jedyny europejski ptaszek, który używa narzędzi. "
          Ten używa komputera.
      • isa.stern Re: Niesioł to czyta :-) 11.08.09, 17:34
        > Stefan Niesiołowski ma zwyczaj czytania wpisów na forum, wpisów, które go
        > dotyczą.

        skoro tak - to pozdrowionka dla p. marszałka...:)

        > No to do następnego "eksperymentu" ;-)
        >
        > Agostinho
        najwyraźniej ten "eksperyment" sprawił Ci niemałą rozkosz, przejechałeś przez
        ten wątek, jak p. Wróbel przez komisję ds. nacisków z równą gracją i wdziękiem...;)
      • filominidanek Pogratulować! 11.08.09, 17:45
        Ładnie ich wystawiłeś Kolego :-) A oni pisali od serca to teraz mają takie sobie
        miny :D
        • tw_wielgus Re: Pogratulować! 11.08.09, 17:49
          filominidanek napisał:

          > Ładnie ich wystawiłeś Kolego :-) A oni pisali od serca to teraz
          mają takie sobi
          > e
          > miny :D

          To Twój kolega..?!
          W takim razie nie gratuluję....;D
    • isa.stern Niesiołowski musi przeprosić Mularczyka 11.08.09, 17:28
      brak mi słów... Mularczyka za wyjątkową niegodziwość nie spotkała żadna kara,
      a Niesiołowskiego, dlatego że wyraził opinię o tym co zrobił ten typ - tak...:/
    • prawdziwy-moher ...Gdyby............. 11.08.09, 17:29
      Wszyscy ktorych oczernil Niesiolowski, wystapili na droge sadowa, bylby skonczony finansowo.Niektorzy uwazaja go za wariata, inni za niedorozwoja, inni natomiast nie przepuszcza.
      • prawdziwy-moher Re: ...Gdyby............. 11.08.09, 17:30
        Przeciez swego czasu oczernil przed Milicja Obywatelska , swoja narzeczona.Dostala kilka lat wiezienia.
        • prawdziwy-moher Re: ...Gdyby............. 11.08.09, 17:33
          Dzis to szlagir PO, twarz PO.Podobnie jak Palikot.Tez zalatwia swoja zone.W tej PO , rzeczywiscie dziwni ludzie.
          • pogromca_gamonia za bardzo podskakujesz, prawdziwy-smotruchu... 11.08.09, 17:35
          • tw_wielgus Re: ...Gdyby............. 11.08.09, 17:38
            Wybrałem odpowiedz, mając do wyboru jeszcze polecenie odpowiedz
            cytujac, ale wybacz nie znalezłem niczego co mógłbym z Twoich
            głębokich przemysleń zacytować.
            Czy wiesz ze francuska kuchnia może spowodować odpadnięcie penisa?
            Szczególnie żabie udka są szkodliwe.
            • prawdziwy-moher Re: ...Gdyby............. 11.08.09, 17:58
              To przeciez nie na temat.Podobnie jak Niesiolowski.Zamiast zabrac sie za kafary , grzebie sie w polityce.I jeszcze inne podobienstwo.Ministrem Obrony jest psychiatra.Ten zamiast leczyc Niesiolowskiego czy Palikota, prowadzi wojny.Zadziwiajace.
              • jkredman ostatecznie dla Niesiołowskiego 11.08.09, 18:08
                hiszpańskie muszki, szczególnie po ostatniej prośbie do Dody aby zawitała do
                Sejmu podniecić leciwego wicemarszałka
              • tw_wielgus Re: ...Gdyby............. 11.08.09, 18:18
                Ależ jest... wierz mi, że jest chciażby z uwagi na to, że z uroków
                francuskiej kuchni korzystasz na codzień.
                • prawdziwy-moher Re: ...Gdyby............. 11.08.09, 18:27
                  Nigdy nie jadlem i nie bede jadl slimakow.Z prostej przyczyny-Slimaczku, slimaczku, pokaz rogi.....I tak zostalo.Co do kuchni francuskiej.Cenie.Dlatego mieszam polska z francuska.I to wychodzi na zdrowie.Duzo warzyw, lekkie mieso i wino.Do tego olej z oliwek.Ale....Niejednokrotnie robie(jako przysmak) kluski z ziemniakow.Z kapusta, lub twarogiem.Ciezkie danie, ale lepsze niz wszystko.I tyle.
                  • tw_wielgus Re: ...Gdyby............. 11.08.09, 18:34
                    To niedobrze preze, to b. zle.
                    Czerwone francuskie wino popijane codziennie może spowodować napady
                    nieuleczalnej depresji prowadzącej u meżczyzn rasy białej do
                    wczesnej utraty włosów a w karańcowych wypadkach do impotencji.
                    • prawdziwy-moher Re: ...Gdyby............. 11.08.09, 18:39
                      I jak glupote skomentowac?.
                      • tw_wielgus Re: ...Gdyby............. 11.08.09, 18:45
                        Pozwól że zapytam niedyskretnie: wyłysiałeś ostatnimi czasy?
                        • prawdziwy-moher Re: ...Gdyby............. 11.08.09, 18:49
                          Czy wylysialem?.Ciekawe pytanie.Od wielu lat gole sie na lyso.Totalnie.A co z wlosami?.Nie chce patrzec .I tyle.Dobrze czuje sie w nowej fryzurze.Nawet do mordy pasuje.I grzebienia nie trzeba, i lakieru nie trzeba.I jest ok.
                          • tw_wielgus Re: ...Gdyby............. 11.08.09, 18:53
                            A więc odpowiedź jest twierdząca. Hmmm... zatem można przyjać że
                            masz drugi w wymienionych objawów.
        • czan-dra Re: ...Gdyby............. 11.08.09, 17:34
          Lesiu,
          nie konfabuluj...
    • jkredman tyle bełkotu 11.08.09, 18:05
      a zabrakło miejsca na przypomnienie istoty rzeczy, co takiego powiedział
      Niesiołowski że musi przepraszać,

      w wypowiedzi z 2008 roku Niesiołowski stwierdził że poseł PiS wyciągał z IPN
      fałszywe oświadczenia, czym skompromitował się jako adwokat, jako polityk i
      jako człowiek,

      a dzisiaj wychodzi na to że w ocenie Sądu skompromitował się swoją wypowiedzią
      Niesiołowski - ale gazetka takiej oceny nie postawi
    • ukropek Niesiołowski musi przeprosić Mularczyka 11.08.09, 19:58
      No i znalazł się kij na zapieniony komarologa ryj......
    • bydlo_prof_wb Nie pierwszy to byłby przypadek... 12.08.09, 17:59
      Oświadczam, że cofam słowa wypowiedziane w dniu 1 stycznia 1992 r. w Muzeum
      Kinematografii w Łodzi m.in. wobec małż. Teresy i Bogusława Kobierskich, a
      dotyczące p. Elżbiety Królikowskiej, którą przepraszam. Mając powyższe na
      uwadze, zobowiązuję się równocześnie do usunięcia z mojej książki pt. 'Wysoki
      brzeg' fragmentów, odnoszących się do Agnieszki, które mogą być kojarzone z
      osobą p. Elżbiety Królikowskiej, a nadto w przyszłości powstrzymywać się od
      wypowiedzi na temat p. E. Królikowskiej w kontekście wspomnianej sprawy.
      Tytułem dania moralnej satysfakcji zobowiązuję się wpłacić dwa i pół mil.
      Złotych na Dom Samotnej Matki, w okresie dwóch miesięcy od daty podpisania
      niniejszego oświadczenia.
      [Stefan Niesiołowski]


      https://www.youtube.com/watch?v=o-nzEBqxkWA&feature=related

      www.youtube.com/watch?v=aggDGlusAEY&NR=1

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka