4ax 18.08.09, 11:20 a wiec cyrk trwa nadal :) kto bedzie nastepny... wlasciciel kebabu z dubaju ? byle do wyborow prezydenckich! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
slon2002 następny inewstor: tajemniczy Don Pedro 18.08.09, 12:10 z Krainy Deszczowców Odpowiedz Link Zgłoś
slon2002 kupi to fundusz: SWP z Krainy Deszczowców 18.08.09, 12:49 SWP to skrót od "Skąd Wezmę na to Peniądze?" Odpowiedz Link Zgłoś
manhu Re: kupi to fundusz: SWP z Krainy Deszczowców 18.08.09, 13:50 Nie ma co się nabijać, to była sprzedaż wiązana, a Polacy kupili gaz z Kataru, więc Katar musi się wywiązać i dlatego wszedł tam fundusz państwowy. Choć ciekaw jestem jak Tusk mógłby się niewywiązać z zakupu gazu. Odpowiedz Link Zgłoś
turbo_troll Re: kupi to fundusz: SWP z Krainy Deszczowców 18.08.09, 14:44 >dlatego wszedł tam fundusz państwowy. wszedł i co dalej? Posrańcu jeden żeby produkować statki trzeba to umieć Odpowiedz Link Zgłoś
slon2002 poważny inwestor z Dahomeju przejmie ten projekt 18.08.09, 15:13 ma trzy knajpy dla pedziów w Dahomeju i dwa puby dla lesbijek w Burkina-Faso Odpowiedz Link Zgłoś
faiga_danielak nie z Dahomeju ale z Beninu gamoniu!! 18.08.09, 15:17 ale jest również "poważny". Odpowiedz Link Zgłoś
expert_spod_mostu_kierbedzia Wschodnie baśnie, patykiem na piasku pisane .. 18.08.09, 15:37 Odpowiedz Link Zgłoś
strzelacz_z_papierowej_torby podobno mają tam produkowac latające dywany ... 18.08.09, 15:44 Odpowiedz Link Zgłoś
hassprediger nie prawda wybudują tam najwyżej meczety 18.08.09, 16:22 a sąsiednich działkach burdele dla arabów;( Odpowiedz Link Zgłoś
fleicher Re: kupi to fundusz: SWP z Krainy Deszczowców 18.08.09, 17:31 A najlepiej na budowie statków znają się politycy PiS i SLD co kretynie , jeśli nie rozumiesz że nikt nie chce tego "miodu" związkowego jakim są stocznie to stul mordę. Odpowiedz Link Zgłoś
business3 Grad - ty ciulu !!! Nie ośmieszaj POlski !!! 18.08.09, 16:25 Grad - ty ciulu !!! Nie ośmieszaj POlski !!! Odpowiedz Link Zgłoś
obserwat0r Ukraść i sprzedać w lombardzie 18.08.09, 17:15 business3 napisał: > Grad - ty ciulu !!! Nie ośmieszaj POlski !!! Rozpaczliwe szukanie przez "lyberalow" jakiegos spekulanta, ktory by wzial za jakis marny grosz stocznie Szczecinska i Gdynska musi wzbudzac gorzki smiech u kazdego Polaka kiedy obserwuje jak Tusek lata od lombardu do lomardu z drzaca nadzieja, ze sie nad nim ktos zlituje? To juz nie Katar ale swinska grypa. Okazuje sie "panstwowe" moze byc jednak dobre o ile jest to panstwo jakiegos III Swiata a nie Polska. Okazuje sie, ze rzad Kataru moze zarzadzac Polskimi stoczniami ale nie rzad Polski. Taj jak rzad Francuski moze byc walsciciele Polskiej Telefonii a nie rzad Polski. Zgoda - nie rzad.... POstKomunistow. Moje pytanie kiedy Polacy zlituja sie nad soba i wykopia ta bande przestepczego elektoratu. Odpowiedz Link Zgłoś
antyliberal22 Re: I tak Tusek ma przechlapane wybory prezydenck 18.08.09, 12:55 etapy rządu Tuska: to przez PiS; to przez kryzys, aczkolwiek kryzysu nie ma, ale trochę jest; to przez związki. Ciekawe co jeszcze wymyślą GW i inni? Odpowiedz Link Zgłoś
business3 POlegać jak na PO... 18.08.09, 16:26 POlegać jak na PO... antyliberal22 napisał: > etapy rządu Tuska: > to przez PiS; > to przez kryzys, aczkolwiek kryzysu nie ma, ale trochę jest; > to przez związki. > Ciekawe co jeszcze wymyślą GW i inni? Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek800 Stocznie kupi rządowy fundusz inwestycyjny z Ka... 18.08.09, 11:39 Hehe. Stoczniowcy w ramach przekwalifikowania beda sprzedawac kebaby na centralniaku. Wczesniej tez pracowali w ciezkich warunkach, to nie beda protestowac ;) Ale czemu tez Lech Walesa nie zabiera glosu!? Odpowiedz Link Zgłoś
zezzem Stocznie kupi rządowy fundusz inwestycyjny z Ka... 18.08.09, 11:42 Mówiłem, że od razu trzeba wystawić stocznie na Allegro. Kupił je ktoś w jedną noc. Odpowiedz Link Zgłoś
zg13 podobno kupia tez Zaklady Buraczane 18.08.09, 11:44 to naprawde duzy sukces Odpowiedz Link Zgłoś
business3 Grad - POkaż swoje konta... !!! 18.08.09, 16:27 Grad - POkaż swoje konta... !!! zg13 napisał: > to naprawde duzy sukces > Odpowiedz Link Zgłoś
q3000 Należy się cieszyć że ktoś chce kupić ten złom !!! 18.08.09, 11:45 Szejk zrobi tam namiastkę Kataru, czyli pustynię.... Odpowiedz Link Zgłoś
lava71 Litości ... 18.08.09, 11:46 to lepsze od każdego serialu telewizyjnego. Ciekawe czy ludziska też to kupią. A swoją drogą powinny za chwilę się pojawić sondaże i wzrost poparcia dla PO;) Ale cyrk ... normalnie jak za czasów rzymskich. Igrzysk i chleba ... tyle, że tego ostatniego już niedługo dla wielu zabraknie. Odpowiedz Link Zgłoś
q3000 Nie takie firmy padały i nie było tyle płaczu... 18.08.09, 11:50 Dlaczego akurat tyle jest szumu wokół stoczni. Czy tam pracuja inni ludzie niż w innych firmach w Polsce , których już dawno nie ma ??? Odpowiedz Link Zgłoś
lava71 Re: Nie takie firmy padały i nie było tyle płaczu 18.08.09, 11:55 Szum jest bo chodzi o świetlaną przyszłość obecnych macherów od lodów. Oczywiście, że takie rzeczy już się zdarzały ... chociażby za czasów Lewandowskiego, który zasłynął z "prywatyzowania" polskich firm. A jeżeli już chodzi o KOLEBKĘ to wcale nie jest nią Gdańsk tylko Świdnik. Proponuję wyguglać cobie informacje na temat lubelskiego lipca 80'. Odpowiedz Link Zgłoś
antyliberal22 Re: Nie takie firmy padały i nie było tyle płaczu 18.08.09, 12:59 q3000 napisał: > Dlaczego akurat tyle jest szumu wokół stoczni. Czy tam pracuja inni > ludzie niż w innych firmach w Polsce , których już dawno nie ma ??? Jest kilka tysięcy zatrudnionych w tych stoczniach, likwidacja to ogromny wzrost bezrobocia w tamtych rejonach. A nie żyje już Kuroń i nie ma komu pociskać ciemnoty o zaaciskaniu pasa. Odpowiedz Link Zgłoś
rudyrycho Re: Nie takie firmy padały i nie było tyle płaczu 18.08.09, 13:45 Odpowiadasz na: > Jest kilka tysięcy zatrudnionych w tych stoczniach, likwidacja to > ogromny wzrost bezrobocia w tamtych rejonach. A co to znowu za sensacja. W lubelskiej Fabryce Samochodów Ciężarowych było zatrudnionych ponad 12 tysięcy ludzi i fabrykę "zaorano" bez jednego piśnięcia. To w czym stocznie lepsze, że robi się tyle aj waj! Odpowiedz Link Zgłoś
librek Re: Nie takie firmy padały i nie było tyle płaczu 18.08.09, 13:48 Bo to jest p...na kolebka komunistycznych związków zawodowych, które chciały mieć socjalizm z ludzką twarzą a dostały kapitalizm. I do dzisiaj nie mogą zrozumieć, że ich praca i statek jest towarem i że trzeba to sprzedać. Jeśli są złej jakości albo zbyt drogie to się nie sprzedaje i się bankrutuje. Ale my musimy ich utrzymywać tak jak i zdrowych rencistów, 55.letnich emerytów, górników za biurkiem i innych. Bo rządy się ich boją + sondaże , wybory, kolesie itd. Wskutek globalizacji kapitał przeniósł produkcję wielu branż z Europy do Azji; produkują taniej, szybciej, bez terroru związków zawodowych. Azjaci mają pracę i kasę a Europa i USA bezrobocie i długi. Odpowiedz Link Zgłoś
bf109 Re: Nie takie firmy padały i nie było tyle płaczu 18.08.09, 13:54 Bardzo dobrze napisane. Jedyne co dzisiaj UE ma do zaproponowania przedsiębiorcą to wyższe podatki na rzecz walki z globalnym ociepleniem. Amen Odpowiedz Link Zgłoś
mozart Tow. lava71 18.08.09, 12:30 Czemu sie tak dziwicie? PO to PiS w bialych rekawiczkach :lol: :lol: :lol: Ciemny narod i tak to kupi :P Odpowiedz Link Zgłoś
lava71 Re: Tow. lava71 18.08.09, 12:44 W białych rękawiczkach? ... W tym kraju nie ma takiej potrzeby. Ludzie mają małe pojęcie o otaczającej ich rzeczywistości. Polska to najlepsza lodziarnia w Europie. Nie tylko nasi włodarze to wiedzą, koloniści watykańscy już dawno robią tu niezły biznes. Odpowiedz Link Zgłoś
antyliberal22 Re: Tow. lava71 18.08.09, 13:02 rzady Tuska przejdą chyba do historii jako Unia Polsko-Katarska, w ramach tej Unii rząd kupił drogi gaz z Kataru, ale otrzymał w prezencie wadium i swięty spokój na pewien czas w kwestiach stoczniowych + obietnice, dzięki którym PO mogło wygrać wybory do PE. Odpowiedz Link Zgłoś
msvip a może kosmici kupią stocznie?? 18.08.09, 11:50 a jak się wycofają Marsjanie , to zawsze można wrócić do rokowań z Wenusjanami ! Odpowiedz Link Zgłoś
msvip do czego ta riposta ???? 18.08.09, 11:57 co miałeś z czytania ze zrozumieniem w podstawówce mędrcze? Przetłumaczyć czy zrozumiałeś ? Odpowiedz Link Zgłoś
sam_gaz Ale gul skoczył PIS-komuchom..! 18.08.09, 12:02 szlag ich trafi, gdy to sie okaże prawdą... Odpowiedz Link Zgłoś
jwojnar Tusk do dymisji i już!!! 18.08.09, 12:03 Tusk nie sprzedał stoczni? No to wont, nieudaczniku! Tusk sprzedał stocznie? A to zdrajca, za bezcen oddał OBCYM! Odpowiedz Link Zgłoś
antyliberal22 Re: Tusk do dymisji i już!!! 18.08.09, 13:06 na szczęście Tusk nic nie robi. (Zaraz pewnie jakiś bojówkarz z PO napisze "jak to nic nie robi, a kto siedzi na tapczanie?") Odpowiedz Link Zgłoś
chip.hop Przestań chory człowieku wypisywać bzdury 18.08.09, 13:28 nie masz pojęcia o biznesie, każdy ma prawo wycofać się z transakcji tracąc vadium nawet bez podania przyczyn, zastanów się komu zależało na tym by pisać donosy do inwestora i nie obrażaj ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
slaynes Re: Przestań chory człowieku wypisywać bzdury 18.08.09, 16:23 "donosy" za przeproszeniem to nie jest inwestycja na 10 tys. złotych tylko na grube miliony. Coz to za inwestor który nie wie co kupuje? Wogóle co to za interesy gdzie nikt nie ma pojęcia kto jest kupującym? To powoli zaczyna być nudne, w sieci widać jak to jest szyte. Raz nowy sondaż, innym razem grupka łosi nie mając argumentów obrzuca błotem związki zawodowe bo są... złe! bu. Betoniku tez załosnej partyjki wmawiaj sobie dalej, ze jest pieknie. Jak juz wam nie wystarcza, ze minister robi z siebie kretyna na caly swiat to juz i tak wam nic nie pomoze. Odpowiedz Link Zgłoś
business3 1 list od rzeczy zmienia mega kontrakt ??? Puknij 18.08.09, 16:43 1 list od rzeczy zmienia mega kontrakt ??? Puknij się w ten swój głupi łeb! chip.hop napisał: > nie masz pojęcia o biznesie, każdy ma prawo wycofać się z transakcji tracąc vad > ium nawet bez podania przyczyn, zastanów się komu zależało na tym by pisać dono > sy do inwestora i nie obrażaj ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk Zycze Tuskowi z calego serca by raz na zawsze 18.08.09, 12:04 zamknal pyskate i bezczelne mordy zwiazkowym nierobom, ktorzy jak w przypadku stoczni Swietczak, Guminski czy Adamski juz "swietowali" na w mediach swoj "sukces", ktory byl niczym innym jak nasza wspolna przegrana spowodowana 20-letnim stoczniowymi roszczeniami, lenistwem i bezmozgowiem skrywanymi za solidarnosciowymi mitami bedacymi czescia gazetowej taniej i "patriotycznej" propagandy. Stocznie kupi rządowy fundusz inwestycyjny z Ka... Odpowiedz Link Zgłoś
szary_myszek Re: Zycze Tuskowi z calego serca by raz na zawsze 18.08.09, 12:20 A tzw prywatyzacja pracownicza ? Jeżeli stoczniowców jest 8000 to każdemy kredycik 50 tyś i już jest kasa . A następnie biorą się żwawo do roboty i już . I wreszcie będziemy mieli najlepsze stocznie na świecie !! Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk Tanie chciejstwo czy chory idealizm ? 18.08.09, 14:23 Przez 20 lat nie potrafili zadbac o swoj los i nagle w czasach nieznanego do tej pory od IIWS swiatowego kryzysu frachtu morskiego mam wierzyc w ich umiejtnosci zaistnienia na swiatowych rynkach. Predzej pewnie mi "kaktus na rece wyrosnie" :) :)..... Ich czas juz bezpowrotnie minal na debilnych roszczeniach zwiazkowych polglowkow, ktorzy uwierzyli w wieczne medialne solidarnosciowe gazetowe stoczniowe czy gornicze patriotyczne mity, ktore okazaly sie tylko przyziemna troska o wlasna "szyneczke". Re: Zycze Tuskowi z calego serca by raz na zawsze Odpowiedz Link Zgłoś
q3000 A co z autorami tego kretyńskiego listu ???? 18.08.09, 12:13 Może należy sie zająć nimi a nie szukać winnych w rządzie? Problem polega na tym że może zniknąć kilka związkowych stołków i co oni biedni poczną ze sobą !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lody.tuskawkowe Re: A co z autorami tego kretyńskiego listu ???? 18.08.09, 12:35 list to tylko pic na wodę żeby była jakakolwiek wymówka. Odpowiedz Link Zgłoś
antyliberal22 Re: A co z autorami tego kretyńskiego listu ???? 18.08.09, 13:09 to przez list i przez PiS, i przez związki, i przez suszę, i przez powódź. Odpowiedz Link Zgłoś
slaynes Re: A co z autorami tego kretyńskiego listu ???? 18.08.09, 16:25 Palnij się w ten zakuty łeb. Jeżeli Tobie się wydaje, że ktoś zainwestuje grube miliony nie sprawdzając terenu to znaczy ześ głupi bądź gorzej. Tego listu nikt nigdy nie bral na poważnie, no może poza "zlewozmywakami". Odpowiedz Link Zgłoś
kutzowesz Stocznie kupi rządowy fundusz inwestycyjny z Ka... 18.08.09, 12:17 Nie brakuje tu na forum bydlaków z PO-myj.A co jeden to mądrzejszy od Karpiniuka i Niesiołowskiego,sami maklerzy w garniturach za 300zł od Wrony,chińskich trzewikach za 30 zł i śmirdzących od potu i łoju koszulach z plastiku. Wot wykształceni po małketigu,wielkomiejscy i oczywiście pryszczaci współcześni wyborcy P-arady O-szustów,kwintesencja Szmaciaków. Odpowiedz Link Zgłoś
kgbaca Re: Stocznie kupi rządowy fundusz inwestycyjny z 18.08.09, 12:49 kutzowesz napisał: > Nie brakuje tu na forum bydlaków z PO-myj.A co jeden to mądrzejszy > od Karpiniuka i Niesiołowskiego,sami maklerzy w garniturach za 300zł > od Wrony,chińskich trzewikach za 30 zł i śmirdzących od potu i łoju > koszulach z plastiku. > Wot wykształceni po małketigu,wielkomiejscy i oczywiście pryszczaci > współcześni wyborcy P-arady O-szustów,kwintesencja Szmaciaków. A ta pogarda dla zwykłych obywateli to skąd u ciebie? Ja wiem, jak żywili cie przez 20 lat cięzko pracujący, żebys siedział na związkowym stołeczku to teraz trudno uznać ich za równych sobie. Problem w tym, że oni nie dość że zarabiają na siebie to jeszcze utrzymują bandę cwanych nierobów. Wyobraź sobie, że własnie taki profil pracownika nie ma ŻADNEGO wpsarcia w dużej mierze przez leni związkowych w cały m kraju, którzy umieją jedynie wyciągać łapy i drzeć się "Daj, daj, daj..." Całe szczęście powoli kończy się to w sposób naturalny - upadają "bastiony komunizmu" jakimi są pańśtwowe molochy opanowane przez ZZ i "zarządzane" przez "kompetnych przyjaciół króliczka" Odpowiedz Link Zgłoś
slaynes Re: Stocznie kupi rządowy fundusz inwestycyjny z 18.08.09, 16:27 Pogarda, dobre, a nawet śmieszny. Kto przeciw nam to "pisior", "ciemnogród", "dziad" i "debil". Bo w tym kraju mamy jedyna słuszną linie partyjną, nieprawdaż? Odpowiedz Link Zgłoś
gregman77 Re: Stocznie kupi rządowy fundusz inwestycyjny z 18.08.09, 15:55 Braku kultury się nie nadrobi na toruńskich kompletach i nasiadówkach związkowych. Ale to twój problem... pozostaje pytanie czy to rzeczywiście Polak, skoro używa w potocznej mowie rusycyzmów.... kutzowesz napisał: > Nie brakuje tu na forum bydlaków z PO-myj.A co jeden to mądrzejszy > od Karpiniuka i Niesiołowskiego,sami maklerzy w garniturach za 300zł > od Wrony,chińskich trzewikach za 30 zł i śmirdzących od potu i łoju > koszulach z plastiku. > Wot wykształceni po małketigu,wielkomiejscy i oczywiście pryszczaci > współcześni wyborcy P-arady O-szustów,kwintesencja Szmaciaków. Odpowiedz Link Zgłoś
x_y Stocznie kupi rządowy fundusz inwestycyjny z Ka... 18.08.09, 12:20 niebezpieczne przeciągi - zwolniony z powodu kataru... Odpowiedz Link Zgłoś
g.r.a.f.z.e.r.o Stocznie kupi rządowy fundusz inwestycyjny z Ka... 18.08.09, 12:20 Stoczni już nie ma, związki zawodowe może i są, ale nie mają żadnego znaczenia. Inwestor kupuje tylko i wyłącznie majątek stoczni i może tam robić CO CHCE(w granicach rozsądku, rzecz jasna) NIE MUSI budować statków. Tak więc ewentualny list "obrońców" nie powinien mieć znaczenia dla kogoś kto faktycznie chce te tereny kupić. Problem w tym że wszystko wygląda na to że ów wolny, nieograniczony przetarg w który majątek stoczni mógł kupić KAŻDY, był ustawiony i połączony z umową na dostawy gazu, co oznaczałoby złamanie prawa. O politycznych motywacjach "udanego" przetargu przed wyborami do UE się nie wypowiadam bo to wydaje mi się za drobną sprawą aby opłacało się takie wałki robić. Co innego kasa. Odpowiedz Link Zgłoś
kgbaca Re: Stocznie kupi rządowy fundusz inwestycyjny z 18.08.09, 12:53 g.r.a.f.z.e.r.o napisał: > Stoczni już nie ma, związki zawodowe może i są, ale nie mają żadnego > znaczenia. Inwestor kupuje tylko i wyłącznie majątek stoczni i może tam robić > CO CHCE(w granicach rozsądku, rzecz jasna) NIE MUSI budować statków. Tak więc > ewentualny list "obrońców" nie powinien mieć znaczenia dla kogoś kto > faktycznie chce te tereny kupić. > > Problem w tym że wszystko wygląda na to że ów wolny, nieograniczony przetarg w > który majątek stoczni mógł kupić KAŻDY, był ustawiony i połączony z umową na > dostawy gazu, co oznaczałoby złamanie prawa. O politycznych motywacjach > "udanego" przetargu przed wyborami do UE się nie wypowiadam bo to wydaje mi > się za drobną sprawą aby opłacało się takie wałki robić. Co innego kasa. A to jest najciekawszy wątek tylko, że nawet PiSiaki go nie podnoszą. Czyżby też coś z całej puli uszczknęli? Gdzie jest NIK i dlaczego nie sprawdza jeszcze gospodarności jęzli chodzi o kontrkat katarski? Odpowiedz Link Zgłoś
fleicher Re: Stocznie kupi rządowy fundusz inwestycyjny z 18.08.09, 17:45 Co ty piszesz jaki ustawiony , po prostu nikt przy zdrowych zmysłach nie chce tych związkowych bastionów jakimi są stocznie a Katarczycy może i wygrali licząc na sprzedaż gazu ale prywatni inwestorzy wystraszyli się problemów z załogą stoczni i teraz państwowy Katarski inwestor musi ratować sytuację żeby nie stracić twarzy co u arabów jest bardzo ważne. Odpowiedz Link Zgłoś
bagarmosen Kulisy kompromitującej transakcji 18.08.09, 12:29 KULISY KOMPROMITUJĄCEJ TRANSAKCJI Anita Gargas "Gazeta Polska", 18-08-2009 07:04 www.niezalezna.pl/article/show/id/23997 Odpowiedz Link Zgłoś
ubiquitousghost88 Nie damy ani guzika!i 18.08.09, 17:39 bagarmosen napisał: > KULISY KOMPROMITUJĄCEJ TRANSAKCJI > > Anita Gargas "Gazeta Polska", 18-08-2009 07:04 > www.niezalezna.pl/article/show/id/23997 Kto nie ma czasu na czytanie artykułu, niech zadowoli się "conclusion" władz polskich: "Albo się uda, albo się nie uda". Znaczy, z zaparciem tchu Naród poczeka jeszcze do 31 sierpnia. A potem nadejdzie... 1-szy Wrzesień! Nie damy ani guzika! Odpowiedz Link Zgłoś
fleicher Re: Nie damy ani guzika!i 18.08.09, 17:48 Szkoda że 22 lipca już był bo proletariusze wszystkich krajów mogli by przejąć stocznie i wywłaszczając kułaków mogli by jeszcze kilka latek pohulać . Odpowiedz Link Zgłoś
ubiquitousghost88 Re: Nie damy ani guzika!i 18.08.09, 20:39 fleicher napisała: > Szkoda że 22 lipca już był bo proletariusze wszystkich krajów mogli > by przejąć stocznie i wywłaszczając kułaków mogli by jeszcze kilka > latek pohulać ... ...zarzynając polityka (bądź rzeźniczkę, bądź rzeźnika)... Odpowiedz Link Zgłoś
profesor.dr.hab * Ja i moi d-ranci smiejemy sie z Tuska i PO * 18.08.09, 12:31 moze Marsjanie wykupia nasze stocznie hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher ..To wszystko wyglada na akcje PO.......... 18.08.09, 12:35 Otoz ta ziemia pod stocznie wraz ze sprzetem jest wiecej warta niz chciala dac mafia z Kataru?.Moze to w ogole nie istnieje , a pod ta katarska firma kryja sie biznesmeni z PO?(chociazby Palikot). Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Re: ..To wszystko wyglada na akcje PO.......... 18.08.09, 12:59 Tusk i PO sa skonczone.Zreszta zakladaly te pseuspartie sluzby specjalne.To juz koniec.Pozostanie Trybunal Stanu.Koniec mafii w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Re: ..To wszystko wyglada na akcje PO.......... 18.08.09, 13:11 I zeby nie bylo dla Tuska zbyt latwo.Otoz ENEA maja kupic Niemcy.Z kapitalem panstwowym.W Polsce prywatyzacje polegaja na tym ze sprzedaje sie naszych najwiekszych, przedsiebiorstwom panstwowym na Zachodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
bohdanek-net Stocznie kupi rządowy fundusz inwestycyjny z Ka... 18.08.09, 12:44 Tak długo jak długo w tym bedą uczestniczyły zwiazkowe nieroby,nikt tego bardaku nie kupi.Chciałbym wiedzieć tylko w jakich spólkach,radach nadzorczych i innych temu podobnych interesach są ulokowani ci ludzie ???.Tylko nam się wydaje że zagraniczny inwestor tego nie sprawdza.Ktoś kto zechce kupic ten cały bardak chce robić interesy a nie utrzymywać tę całą bandę na swój koszt.Jaki inwestor wytrzyma po kilkadziesiat róznych zwiazków w swojej firmie,kazdy z innymi żądaniami etatami,samochodami.Mądremu inwestorowi nie potrzebne pomniki walki z komuną ale wydajny,sprawny dbający o swoją pozycję zakład produkcyjny.Co do cholery mają dziś do gadania jacyś działacze ze stoczni w Szczecinie czy Gdyni,kogo oni reprezentują jak na dziś ich firmy nie istnieją ???.Kazdy który chciał z tam zatrudnionych juz prcuje w innej firmie,reszta czeka i liczy na to że dalej się powozi jak za dawnych lat bywało,na koszt całego społeczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Re: Stocznie kupi rządowy fundusz inwestycyjny z 18.08.09, 12:50 Pewnie.Wes palke, gaz i zaatakuj zwiazki zawodowe na Zacodzie.Dadza ci jazzu i przywroca ciebie spowrotem do Europy Wschodniej.Masz tyle z europejczyka co pies ze swini. Odpowiedz Link Zgłoś
szmatasuski prawdziwy-moherSB..Cieniutko przędniesz, jełopie.. 18.08.09, 12:56 zetrzyj piane z ryja... Odpowiedz Link Zgłoś
gryzli stocznie kupia Niemcy 18.08.09, 12:53 Już Donek obnizy tak cene, żeby Angeli się opłaciło... Odpowiedz Link Zgłoś
grisza14 Ten fundusz katarski to zgromadzenie kadry WSI? 18.08.09, 13:04 Przeciez sprawa na odleglosc smierdzi esbecko-wywiadownianym przekretem w najlepszym aferalskim stylu KLD.Chopcy skladaja kase, ale maja przejsciowe trudnosci i rzad Tuska daje im dalsze szanse.Widocznie ktos jest osobiscie zainteresowany.Troche kasy z boku nikomu jeszcze nie zaszkodzilo w III RP. Odpowiedz Link Zgłoś
walgierz rząd pilne poszukuje słupa by pozbyć się 18.08.09, 13:14 odpowiedzialności za polski przemysł prywatyzacja ala Grad, okazuje się, że rząd Kataru lepiej się zna na budowie statków od sypiających na styropianach w stoczni KORowców;( Co to za prywatyzacja sprzedaż obcym rządom polskiego przemysłu? sztandarowy tego liberalnego idiotyzmu przykład to TPSA Odpowiedz Link Zgłoś
koszerny51 Stocznie kupi rządowy fundusz inwestycyjny z Ka... 18.08.09, 13:16 tak jest,dzieki rzadom folksdojczy i bolszewikow, niewiele juz zostalo dla Polakow.Na wojne w Iraku,czy Afganistanie poszly i nadal ida wieksze pieniadze. Odpowiedz Link Zgłoś
alakyr Jak dzieci w I klasie 18.08.09, 13:20 Panowie Premierzy grają w Monopol, inaczej nie da się tego skomentować. Odpowiedz Link Zgłoś
gruss_aus_machu_picchu Kupi i co dalej? Bajka dla kompetnie Popapranych 18.08.09, 13:21 Ciemny lud ma krótką pamięć i zapomniał że miał kupić i budować statki a nie tylko kupić Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz Tusk jak zwykle: Chciałem ale nie wyszło... 18.08.09, 13:30 Ile już POmysłów padło ze względu na ich głupotę i złe przygotowanie? Odpowiedz Link Zgłoś
grisza14 Humbug zgodnie z podstawowa definicja slownikow 18.08.09, 13:46 rozreklamowana bzdura, fikcja, lipa, przekret.Tak zawiaduje polska gospodarka Partia Oszustow. Odpowiedz Link Zgłoś