lehoo 26.08.09, 10:40 Dodatkowo proponuję bęcwała obciążyć kosztami czyszczenia tego, co upaprał. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
remislanc Graficiarz na nocnym spacerze [WIDEO] 26.08.09, 11:07 Brawo dla policajtów !!!!!!!! Tylko zeby gnój poniósł konsekwencje swojego debilizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
ondskan Re: Graficiarz na nocnym spacerze [WIDEO] 26.08.09, 20:46 Nie przesadzaj z jadem. Gość wypił za dużo, trochę się zagalopował, przesadził, bywa. Każdemu może się zdarzyć. Przy zatrzymaniu nie stawiał oporu. Zgodzę się, że powinien ponieść koszty naprawy szkód, ale te zapewne będą wyższe, niż to, co posiada. Odpowiedzialność do 3-krotności miesięcznych dochodów, rozłożonna na raty to rozsądna kara. Wiem, że żyję w katolickiej Polsce i nazwanie bliźniego gnojem jest tu codziennością, ale za takie epitety, też powinna być grzywna. Odpowiedz Link Zgłoś
kurza_twarz Graficiarz na nocnym spacerze [WIDEO] 26.08.09, 11:33 Boże, co za patałach:D białe buciki i pusto we łbie. Fajnie że go dorwali. Niech szczoteczką do zębów czyści te swoje żałosne tagi. Odpowiedz Link Zgłoś
11tadeusz11 Tych palantów 26.08.09, 11:50 należało by obciążać kosztami malowania budynków. Jak kutas taki mądry to niech pomaluje swój dom, blok czy co tam jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
madame_ichnick a może to był K.R.A.C ?? 26.08.09, 18:39 ten koleś się chyba podpisał na 80 % budynków w Warszawie Odpowiedz Link Zgłoś
sonqo piękna akcja, czysta sprawa, zlicytować dresy 26.08.09, 12:24 będzie na czyszczenie elewacji. Odpowiedz Link Zgłoś
pouel Graficiarz na nocnym spacerze [WIDEO] 26.08.09, 12:33 Nigdy nie rozumiałem tych kretynów malujących wszystko jak leci, w mieście na cudzym mieniu. Graffiti artystyczne w wyznaczonych miejscach - jak najbardziej jestem za. :) Odpowiedz Link Zgłoś
pies_0 Graficiarz na nocnym spacerze [WIDEO] 26.08.09, 12:50 Powinien zostac obciążony kosztami nowej elewacji całego budynku,może wreszcie szanował by cudze mienie.Jest to zwykły wandalizm.Policja,straż miejska oraz inne służby powinny wydac zdecydowaną wojnę tym wandalom i nie tylko w Szczecinie ale w całej Polsce,której większośc elewacji w miastach jest zniszczonych przez wandali pseudograficiarzy karac karac i jeszcze raz karac łącznie z obciążeniem kosztami nowej elewacji Odpowiedz Link Zgłoś
oberfeldkurat_katz hmmm.... 26.08.09, 14:01 coś podejrzanie długo, pan komisarz obmacywał gacie gagatka... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
ondskan Re: hmmm.... 26.08.09, 20:42 A już myślałem, że tylko ja takie podejrzenia po obejrzeniu tego filmiku mam. Gdyby nie świadomość kamer monitoringu wokoło, zapewne całe 'przeszukanie' trwało by dłużej. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_brokacik Re: Graficiarz na nocnym spacerze [WIDEO] 26.08.09, 20:43 Trochę kultury. Odpowiedz Link Zgłoś
szaki-1979 SMERFY 26.08.09, 21:44 1min 31 sek dojazd radiowozu do graficiarza... rok temu dzwoniłem ze 6-ciu kopie pijaczka w parku dojazd 48 minut. Ot i cala polska policja Odpowiedz Link Zgłoś