Dodaj do ulubionych

Graficiarz na nocnym spacerze [WIDEO]

26.08.09, 10:40
Dodatkowo proponuję bęcwała obciążyć kosztami czyszczenia tego, co upaprał.
Obserwuj wątek
    • remislanc Graficiarz na nocnym spacerze [WIDEO] 26.08.09, 11:07
      Brawo dla policajtów !!!!!!!! Tylko zeby gnój poniósł konsekwencje
      swojego debilizmu.
      • ondskan Re: Graficiarz na nocnym spacerze [WIDEO] 26.08.09, 20:46
        Nie przesadzaj z jadem. Gość wypił za dużo, trochę się zagalopował, przesadził, bywa. Każdemu może się zdarzyć. Przy zatrzymaniu nie stawiał oporu. Zgodzę się, że powinien ponieść koszty naprawy szkód, ale te zapewne będą wyższe, niż to, co posiada. Odpowiedzialność do 3-krotności miesięcznych dochodów, rozłożonna na raty to rozsądna kara.

        Wiem, że żyję w katolickiej Polsce i nazwanie bliźniego gnojem jest tu codziennością, ale za takie epitety, też powinna być grzywna.
    • kurza_twarz Graficiarz na nocnym spacerze [WIDEO] 26.08.09, 11:33
      Boże, co za patałach:D białe buciki i pusto we łbie. Fajnie że go dorwali. Niech szczoteczką do zębów czyści te swoje żałosne tagi.
    • 11tadeusz11 Tych palantów 26.08.09, 11:50
      należało by obciążać kosztami malowania budynków. Jak kutas taki mądry to
      niech pomaluje swój dom, blok czy co tam jeszcze.
      • madame_ichnick a może to był K.R.A.C ?? 26.08.09, 18:39
        ten koleś się chyba podpisał na 80 % budynków w Warszawie
    • sonqo piękna akcja, czysta sprawa, zlicytować dresy 26.08.09, 12:24
      będzie na czyszczenie elewacji.
    • pouel Graficiarz na nocnym spacerze [WIDEO] 26.08.09, 12:33
      Nigdy nie rozumiałem tych kretynów malujących wszystko jak leci, w mieście na
      cudzym mieniu. Graffiti artystyczne w wyznaczonych miejscach - jak najbardziej
      jestem za. :)
    • pies_0 Graficiarz na nocnym spacerze [WIDEO] 26.08.09, 12:50
      Powinien zostac obciążony kosztami nowej elewacji całego
      budynku,może wreszcie szanował by cudze mienie.Jest to zwykły
      wandalizm.Policja,straż miejska oraz inne służby powinny wydac
      zdecydowaną wojnę tym wandalom i nie tylko w Szczecinie ale w całej
      Polsce,której większośc elewacji w miastach jest zniszczonych przez
      wandali pseudograficiarzy karac karac i jeszcze raz karac łącznie z
      obciążeniem kosztami nowej elewacji
    • sqwerus Graficiarz na nocnym spacerze [WIDEO] 26.08.09, 13:15
      Brawo policja!
      • oberfeldkurat_katz hmmm.... 26.08.09, 14:01
        coś podejrzanie długo, pan komisarz obmacywał gacie gagatka... ;-)
        • ondskan Re: hmmm.... 26.08.09, 20:42
          A już myślałem, że tylko ja takie podejrzenia po obejrzeniu tego filmiku mam. Gdyby nie świadomość kamer monitoringu wokoło, zapewne całe 'przeszukanie' trwało by dłużej. ;)
    • sweet_brokacik Re: Graficiarz na nocnym spacerze [WIDEO] 26.08.09, 20:43
      Trochę kultury.
    • szaki-1979 SMERFY 26.08.09, 21:44
      1min 31 sek dojazd radiowozu do graficiarza... rok temu dzwoniłem ze 6-ciu
      kopie pijaczka w parku dojazd 48 minut. Ot i cala polska policja

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka