Dodaj do ulubionych

witam - duża prośba

02.04.09, 00:16
czy Państwo macie gdzieś wykaz firm których butom przyznano
znak Zdrowa Stopa?
bardzo proszę o podanie
Obserwuj wątek
    • bozena.rajchel.chyla Re: witam - duża prośba 03.04.09, 12:48
      Witam
      Proszę zajrzeć na www.ips.krakow.pl
      Pozdrawiam
      • meaby Re: witam - duża prośba 03.04.09, 23:57
        znalazłam
        bardzo Pani dziękuję

        pozdr
        Agnieszka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka