14.08.13, 19:21
bije na alarm!
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:21
      Nie, nie chodzi o FUS kawy!
      • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:22
        A tym bardziej o FUS herbaciany!
        • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:22
          Ani nawet nanos w akwenie!
          • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:23
            FUS = FEDERALNY URZĄD STATYSTYCZNY w Dojczland!
            • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:23
              Urząd Federalny ( w dodatku statystyczny) alarmuje:
              • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:24
                W 2012 roku na terenie DOjczlan Jugen-dam-ty odebrały dzieci
                • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:24
                  w pszerarzajoncej liczbie
                  • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:24
                    czterdziestu
                    • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:25
                      (nie, nie rozbójników)- tylko tysięcy!
                      • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:25
                        i jeszcze jakby tego im nie dość
                        • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:25
                          to dwieście dodatkowych sztuk do tych 40 tysiączaków!
                          • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:26
                            No to ja się pytam:
                            • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:26
                              Czy Matka Nasza dojczlandzka
                              • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:26
                                i Ojciec Nasz dojczlandzki
                                • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:27
                                  mają jakąś narodową przywarę?
                                  • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:27
                                    Biją te biedne dzieciaki?
                                    • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:27
                                      Żryć niedźwiedziego czosnku nie dają?
                                      • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:27
                                        Kindermolestują?
                                        • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:28
                                          Zamiast tiuli we włosienice obdziewają?
                                          • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:28
                                            Boso po śniegu bielusim ganiać nakazowywują?
                                            • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:29
                                              Pokoju własnego skąpią?
                                              • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:29
                                                Bossssszzzzze, jakie to szczęście,
                                                • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:29
                                                  że Prawdziwe Polki nigdy nie będą mieć do czynienia z Jugen-nie dam-tem!
                                                  • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:30
                                                    NIE WYJEŻDŻAJCIE DO DOJCZLAND - BŁAGAM!
                                                  • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:30
                                                    No chyba, że macie już pełnoletnie dzieci (jak ja)
                                                  • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:31
                                                    co pokończyły szkoły wyższe!
                                                  • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:31
                                                    żeby nie stały się popychadłem
                                                  • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:31
                                                    albo lokatorem sierocińców
                                                  • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:32
                                                    czy jakichś innych poprawczaków.
                                                  • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:32
                                                    A to nie koniec dramatów w Dojczland!
                                                  • wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:32
                                                    Ale o tym w innym doniesieniu!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka