Dodaj do ulubionych

Brutuska ?

13.06.20, 11:54
Była szefowa kampanii Dudy: Bliżej mi do tego, co mówi Trzaskowski 😊

https://www.rp.pl/apps/pbcsi.dll/storyimage/RP/20200613/KRAJ/200619789/AR/0/AR-200619789.jpg?imageversion=Artykul&lastModified=

- Myślę, że tam w środku aż buzuje od tarć. I myślę, że oni tam bardziej zastanawiają się dziś, co będzie po wyborach i jak te wybory wpłyną na ich los niż nad koncepcją kampanii prezydenta - mówi o sztabie prezydenta Andrzeja Dudy była szefowa kampanii Jolanta Turczynowicz-Kieryłło.

Mecenas "ubolewa", że w czasie kampanii Andrzej Duda ponownie mówi o sędziach Sądu Najwyższego, że to "komuchy". - Na szczęście dziś mnie już tam nie ma - mówi.

Była szefowa kampanii prezydenta odda na niego głos? - Niestety dziś nie dostrzegam w tym, co prezydent mówi i prezentuje, tych spraw, które były dla mnie ważne w kampanii. Jednak mam świadomość tego, jak ważna jest moja opinia dla wielu ludzi, i że to mogą być tysiące głosów, dlatego chcę ją wyrazić rozważnie, na zakończenie kampanii - odpowiada.
- Dziś zdecydowanie bliżej mi do tego, co mówi Trzaskowski o potrzebie nowej solidarności, wspólnej Polsce i silnej prezydenturze, niż do tego, co mówi prezydent Duda, który całą kampanię oparł na programie rządu. Taka kampania nie pomaga prezydentowi w rozszerzeniu poparcia - dodaje.

Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Brutuska ? 13.06.20, 17:16
   Andrzej Duda wyraził oburzenie w Brzegu, że wywalono z tvn24 wiceministra Żalka, który powiedział, iż LGBT to nie są ludzie i potwierdził, że nimi nie są.

   Z netu

   Podobnie jak pieski!
   • sorel.lina Re: Brutuska ? 14.06.20, 11:35
    https://www.rp.pl/apps/pbcsi.dll/storyimage/RP/20200613/KRAJ/200619789/AR/0/AR-200619789.jpg?imageversion=Artykul&lastModified=

    Poszło o wywiad, którego Jolanta Turczynowicz-Kieryłło udzieliła stacji TVN. Była szefowa kampanii Andrzeja Dudy krytycznie oceniła działania prezydenta i jego sztabu.

    Zapowiedziała, że 28 czerwca „na pewno pójdzie na wybory”.
    Jednocześnie zaznaczyła, że „zmieniła się optyka, bo jest nowy kandydat”.

    Prawniczka przyznała, że „z uwagą obserwuje kandydatów” startujących w wyborach prezydenckich.

    – Nie podjęłam jeszcze decyzji. Walka trwa i do końca wiele może się wydarzyć. Dziś zdecydowanie bliżej mi do tego, co mówi Trzaskowski o potrzebie nowej solidarności, wspólnej Polsce i silnej prezydenturze, niż do tego, co mówi prezydent Duda, który całą kampanię oparł na programie rządu. Taka kampania nie pomaga prezydentowi w rozszerzeniu poparcia – oceniła Turczynowicz-Kieryłło w wywiadzie dla TVN.

    Do jej słów odniosła się Elżbieta Rafalska, wieloletnia minister rodziny pracy i polityki społecznej, a obecnie eurodeputowana Prawa i Sprawiedliwości.
    „Zajęta wyłącznie sobą, nielojalna do bólu, szybko zapomniała o roli jaką miała pełnić przy Prezydencie. Nie powinna być nigdy szefem żadnej kampanii” – skwitowała polityk. „Kto ją rekomendował...?” – zapytała publicznie.

    / źródło: Wprost /

    Łaska pańska na pstrym koniu jeździ!
    Były nad nią zachwyty, teraz jest wrogiem. Brutusem, czy raczej Brutuską. smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka