Dodaj do ulubionych

A było czytać Podwórko

18.09.20, 15:41
JEDYNE na portalu opiniotwórcze forum!

Wiadomość od wiewiórek:
Jest decyzja o zdymisjonowaniu Ziobry. W ministerstwie sprawiedliwości w tej chwili wywożą dokumenty...
Czekamy na poparcie tej wiadomości. Wow! Będzie się działo!

z netu

Ostrzegałem schizoida przez zbysiemMniejNiżZeroZ. Wielokrotnie dowodziłem, iż zbys nie wybacza upokorzeń (vide trwający od kilkunastu lat proces z lekarzami, którzy ratowali ojca zbysia, a których ten skurwysyn jako wyraz wdzięczności chce teraz powsadzać do pierdla pod hasłem kary za czyn nieumyślny (wszelkie opinie biegłych dowodzą prawidłowości postępowania - z wyjątkiem jakiegoś niemieckiego bolszewika)- zbysio miało oczywiście
w głębokim analu, że rykoszetem odbije się to na lekarzach narażających życie na pierwszej linii walki z COVIDEM.

zbyś uzbierał przez 5 lat tyle haków na mafijne bydło, że zbbbbaaaffffccccaaaajjjjeeeew prędzej dozna apopleksji, niż cokolwiek zyska. Niewykluczony jest wariant białoruski - uliczna rozpierdówka z aportującymi świrom wolstapowcami.

Chodzą też słuchy, że świr żoliborski chce oddać władzę, gdyż kraj stoi na granicy bankructwa w greckim stylu, a Jewropa zapowiedziała, że JPZICHK może se w identycznie głęboki anus schować nadzieje na finansową odsiecz Zachodu.

Przejęcie steru władzy przez obecną opozycję będzie ostatecznym gwoździem do trumienki politycznej (przedostatni podał im usłużnie seksualnie zdezorientowany a tumany ochoczo pobiegły po młotek i stuknęły ustawkę antyfutrzarską) - stan państwa jest skutecznie ukrywany przez mafię a następcy uznawszy poziom demolki- zwłaszcza finansów publicznych będą zmuszeni do zaciśnięcia pasa do poziomu styku klamry z dystalnym odcinkiem skóry).

Biedne ziemkiewicz znalazło się na skraju depresji/zapaści/udaru (a tak toto wielbi łemigracja! - może skreśli następny reporterski gniot w dużym nakładzie?)

zbbb(..) udało się po raz sto dwudziesty czwarty do grobu. Winno zostać na noc i odprawić seans spirytystyczny z pytaniem JAK ŻYĆ? (a może JAKA RZYĆ!)
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka