Dodaj do ulubionych

gdy baran owce

31.10.20, 08:12
wiedzie na manowce...

Na najbardziej niszowym forum portalu GW natrafiłem na Artykuł jakiegoś barana.
baran zapełnia ekrany stekiem bzdur nie mieszczących się w jednym poście, ale że baran to owce treści te chłoną ku intelektualnej gnając przepaści.

baran najsampierw opisuje scenkę rodzajową ze swej metropolii.
Skąd wiemy, że o metropolię chodzi?
Ano stąd, że jest tam Plac Wolności - miejsce stworzone wręcz do lewactwa spędu, które też tu wszelkie antyrządowe protesty wszczyna, by potem - jeśli oczywiście policja nie rozegna pałami, albo takiej czy innej 14-latki z tłumu nie wygarnie by przed Obliczem Temidy za czyn zbrodniczy postawić - kroczyć z wulgaryzmami na ustach na lokalny Rynek.
Młódki - niosące we włosach wybraną akurat cząstkę tęczy w konglomeracie (zieleń i fiolet) nerwowo się rozglądały, jako, że tłumu nie było a nawet opiekunię skuma przecież, że z garstki ludzi łatwiej ofiarę wyłowić, niż z wczorajszego warszawskiego (i nie tylko) tłumu.
Szczerze mówiąc odetchnąłem z ulgą sytuacje całą analizując, upewniłem się bowiem, iż z pewnością i Łódź nie chodzi gdyż choć jest tu całkiem spory Plac Wolności, to Rynku jako takiego (na modłę krakowską, wrocławska czy też poznańską) nie ma, a ten handlowy w porze wieczornej świeci już pustką.)

Uspokoiwszy nerwy (poruszone do głębi bredniami barana, który nazwy Akcji Pod Ry(n)kiem nie wymienił) zaczerpnąłem z dalszych fragmentów skarbnicy wiedzy.

cdn
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: gdy baran owce 31.10.20, 08:48
   A skarbnica to bardziej bezdenna, niż bez dna.

   baran - manipulując owcami z niszowego forum (a toto łyka chętnie każdy idiotyczny tekst, a zwłaszcza ten, w którym o "lewactwie" mowa) otwiera oczy Ślepcom, którzy w wyroku zgrai trybunalskiej nie dostrzegł Dobra w dodatku tym razem nie mnożonego interwencją zbbbbbaaaffffccccaaajjjjeeewwwa, co dziwi, gdyż przecież Prawdziwy Zbawca Narodu winien takie właśnie decyzje nie tylko wspierać całym swym jestestwem, ale tez nieustanie je inicjować.

   Kościół nie zmusza do rodzenia dzieci obarczonych wadami genetycznymi zagrażającymi zdrowiu matki (sprytnie jednak przemyca nazwisko jednej, która oddała swe życie takie to dziecko w sobie nosząc sugerując, iż jest ich co najmniej tyle ile było uczestniczek protestu w jego rodzinnym mieście).

   Pomijam już problem trudności na jakie trafią kobiety pragnące usunąć ciążę zagrażającą ich życiu, bo w państwie policyno-mafijnym trudno będzie znaleźć lekarza, który opinie o takim ryzyku wyda, a jeszcze trudniej placówkę, która - bez obawy represji i ciągania latami po proKURAturze dokona zabiegu.
   baran może też nie wiedzieć (ale opiekunię powinno), iż ciąża w przypadku płodu obarczonego wadami genetycznymi może ulec gwałtownemu powikłaniu - per analogiam do ciąży pozamacicznej, której pierwszym objawem może być śmiertelny krwotok w obrębie jamy brzusznej.
   W ośrodkach wielkomiejskich ratunek w przypadku powikłań może być natychmiastowy, co jednak z kobietami z miejsc odległych od ośrodków medycznych o dziesiątki nieraz kilometrów?

   baran jako codzienny bywalec terenów odkrytych (np. hal) tego oczywiście problemu nie porusza.
   No dobra, moglibyśmy to manipulantowi wybaczyć (podobnie jak tvPiS, która od tygodnia prezentuje filmidła na tyle ckliwe, że już dwuminutowe zajrzenie na ten kanał wyciska łzy z oczu - na forum niszowym określane jest to zjawisko szlochem) - NIE PRZERYWAC! ZWALCZAĆ - taki jest w skrócie ten przekaz.

   Ale ten kretyn nie zająknął się nawet słowem, iż KOBIETOM NAKAZANO RODZIĆ W PRZYPADKACH, GDY PŁÓD DOTKNIĘTY JEST WADAMI LETALNYMI I NIE MA NAJMNIEJSZEJ SZANSY NA PRZEŻYCIE.

   Bo gnój z Żoliborza - samo bezdzietne - marzy o chrzcinach, czułych buziakach w bezmózgową główkę i wtulanie się w trzewia poza jamą brzuszną (ewentracja) by potem pochowac je godnie w mikrej mogiłce.

   Ten gnój-barbarzyńca na użytek dwóch forumowych kretynek czyni potem wywód na temat wyboru.
   I naturalnie wali między gały czytelnika.
   Zbrodnia! Zbrodnia! Zbrodnia! Cały dalszy wywód pokryty jest krwią niewinnych, niczym hala barana trawskiem.

   Bo dla barana jest tylko jedna karma: trawa-jego racja.

   Jest i o spontanicznym strzelaniu na ulicach w tym wątku, gdy ktoś uzna, iż to jego wybór jest jedynie słuszny.
   A skoro już o ulicznej nawalance mowa, to parę faktów.

   Wczoraj niektóre marsze obrzucono petardami. Nie zważając, iż wśród idących są małe dzieci.
   Wczoraj spryskano twarz gazem łzawiącym posłowi Sienkiewiczowi bo ośmielił się stać z tablicą oferującą pomoc, gdyby kogoś z protestujących szykanowano.
   We Wrocławiu 7 bandziorów z ONR KOPAŁO powaloną dziewczynę po głowie.
   W Warszawie bydlak z ABW wjechał w tłum i wlókł po ulicy jedną z kobiet, która wylądowała w szpitalu. Prokuratorce usiłującej postawić mu poważny zarzut odebrano prowadzenie sprawy - obecna kwalifikacja czynu grozi... mandatem.
   Mafijna bojówka faszystowska bakiewicza zrzuciła ze schodów starszą kobietę, inną obrabowano z torebki.

   Szkoda mnożyć te fakty.

   Bo bandziory - ich sprawcy już dokonali wyboru. Ich wyboru.
   Wyboru, który zakazuje głosić poglądy od ich wizji świata odmienne. A jednocześnie nakazuje przyjąć za normę ich świat wartości.

   Jakim trzeba być kretyniem, by przywoływać na swoim forum taką zbaraniałą patologię. I gnać za baranem, miast w zbaranieniu szeroko otwierać oczy pieprząc coś o lewactwie jak ponoć dyplomowana psycholoszka.

   katabastwo już odcięło się od pojednawczego popiskiwania ratlerka, trzesacego się identycznie jak gnój z Żoliborza bliski odpału z przerażenia w sejmowej ławie, chroniony przez setki suk i rzesze policjantów.

   Dziecko dotknięte wadą letalną i urodzone by umrzeć w męczarniach (wedle bosaka skutecznie uśmierzanych przez współczesnych "eutanatorów"-anestezjologów) jest CZŁOWIEKIEM.

   Dziecko urodzone w związku nieformalnym nie zasługuje na chrzest.

   Kumasz jedno i drugie niemieckojęzyczny shicie? (pardon - wyjściowo miałem na myśli sheep'ie)
   Ale tak mi się jakoś wybrało, bo taka i moja wolna wola.

   A baran?
   Nie mam kobiecych dłoni.
   Zatem baran może w dupsko co najwyżej cmoknąć.
   • wscieklyuklad Re: gdy baran owce 31.10.20, 10:17
    Tych dwóch kartofelków ZA NIC NIGDY NIE OBIORĘ!

    Ten po prawej to zdecydowanie już wykształcony płód - filogenetycznie to etap rozwoju ryby. Widać wyraźnie zamykającą się szczelinę skrzelową oraz kształtującą czaszkę z zawiązkiem prawego oka.

    Po lewej natomiast już w pełni ukształtowany płód z niewielkim (nie letalnym) niedorozwojem oka lewego.
    Dam iż żyć!

    • wscieklyuklad Re: gdy baran owce 31.10.20, 10:40
     www.wiesci24.pl/2020/10/27/wstrzasajace-nagranie-policjanci-pobili-samotnie-idaca-dziewczyne/?fbclid=IwAR1BWwF0Zlnu44c9MsrFcGsybhMaA9Af4JuC9ezsQXD4t1T_YNHPznkXBiA

     jakiś komentarz barana dla shee(t/p)ów?
      • wscieklyuklad Re: gdy baran owce 31.10.20, 10:54
       A może coś opiekunię zaproponuje, bo Obrońcy Życia z mafii jakoś mają to dziecko - już dorosłą w DUPIE!

       tvn24.pl/polska/protesty-po-orzeczeniu-tk-zostaje-sie-z-tym-wszystkim-samemu-o-wszystko-trzeba-zebrac-4734747?fbclid=IwAR1BWwF0Zlnu44c9MsrFcGsybhMaA9Af4JuC9ezsQXD4t1T_YNHPznkXBiA
       • wscieklyuklad Re: gdy baran owce 31.10.20, 11:10
        Szczę-góły (jakiś komenariolus?)

        SKANDALICZNY PROGRAM W TVPIS-Goebbels przekroczył granicę!!
        TVP reaguje na burzę wokół programu "Rodzinny ekspres". Na antenie pojawił się materiał dotyczący historii Helu, w którym opowiadano, jakie kary groziły kobietom za kłótnię na forum publicznym. Sugerowano, że średniowieczne metody karania powinny być stosowane również dzisiaj. .."Nierząd był obłożony karą grzywny. A co szczególnie ciekawe, kary groziły też kobietom za wszczęcie kłótni na forum publicznym. Winowajczynie musiały się liczyć, że będą musiały odbyć spacer wokół rynku z przywiązanym do szyi kamieniem. Kto wie, czy podobnych zasad nie byłoby warto wprowadzić w życiu publicznym obecnie" - można było usłyszeć na antenie Telewizji Polskiej w programie "Rodzinny ekspres", wyemitowanym 24 października 2020.

        www.onet.pl/kultura/onetkultura/strajk-kobiet-tvp-reaguje-na-skandaliczny-rodzinny-ekspres-zart/p1ssmfm,681c1dfa?fbclid=IwAR1BWwF0Zlnu44c9MsrFcGsybhMaA9Af4JuC9ezsQXD4t1T_YNHPznkXBiA

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka