Dodaj do ulubionych

AK.....to Ty?

29.08.21, 18:39
https://i.postimg.cc/Y06SL5Q5/1-ECA8-FC2-91-EA-484-D-88-F7-DEB1-CBF06691-1-201-a.jpg
Obserwuj wątek
                • 1zorro-bis Re: AK.....to Ty? 30.08.21, 15:03
                  "Moja zabronila kategorycznie pokazywania swojego zycia prywatnego , wiec moge tylko poszafowac jeszcze kilkoma usmiechami ..."big_grin
                  No, ale pokazujesz! Corke jako male dziecko. Teraz musi byc tez niczego sobie....big_grin
                      • 1zorro-bis Re: AK.....to Ty? 31.08.21, 08:33

al-szamanka Re: Watek o oczach.... 30.08.21, 21:25
                        m.maska napisała:

> Co to znaczy nie przeklejaj zdjec? jakis zlodziej kradnie Twoje zdjecia?
                        >

Domyslam sie kto jest tym zlodziejem... jeden zdjecia i posty, drugi cudze teksty....big_grinbig_grinbig_grin

Na szczescie, ludzkiej GLUPOTY nie da sie ukrasc. Nawet jakby czlowiek bardzo sie staral....big_grinbig_grinbig_grin
                          • 1zorro-bis Re: AK.....to Ty? 31.08.21, 22:30
                            "Nie sami Zydzi mieszkaja na Wegrzech.Szukaj dalej.."
                            A czy Zydzi to wedlug Ciebie cos gorszego? Tak sie spytalem bo corka ma semickie, no niech bedzie ...poludniowe rysy. A moze Roma? To tez O.K. Wiec jak? Ja nie mam wstretow rasowych , a Ty masz?
                            • 1zorro-bis Re: AK.....to Ty? 01.09.21, 14:21
                              "Gdybys pomieszkal troche w L, mialbys wyrobione zdanie w temacie.
                              Tak ,ze punkt widzenia, od punktu siedzenia.
                              Milego dnia."smirk
                              A co Ty sie tak denerwujesz? W L. mieszkalem jeszcze na pewno przed Toba bo w 1971 roku. Moja zona od 1972 i jest ....very, very...British. Dzieci tez. W Kangzurowie tez mieszkalem w S. Wiec ani Zydzi, ani Muzulmanie ani inne nacje-nie nacje nie sa mi obce. Wprost przeciwne. A ze Twoja corka typowe poludniowe rysy ma, to chyba nic zlego, prawda? Przynajmniej ladna i oryginalna...big_grin
                              • sorel.lina Re: AK.....to Ty? 01.09.21, 14:36
                                Wiem, ze Twoje dzieci od urodzenia mieszkają w Londynie, Twoje wnuki również, Twoja Żona tez ma obywatelstwo brytyjskie, a Ty? Mieszkałeś w Londynie, Zorro? Długo?
                                • wscieklyuklad Re: AK.....to Ty? 01.09.21, 16:49
                                  Oj Zorro, Zorro, daj sobie spokój - z komplementami do garkotłuka zwłaszcza.
                                  Przecież widzisz, że miliony kalorii doprowadziły do zupełnej destrukcji muzgu i toto nie kuma ni w ząb NICZEGO.

Sądzi np. że obejrzałem brednie Faja Radży.
                                  Doprawdy mam zbyt wiele zajęć by odsłuchiwać brednie paranoików.

Garkotłukowi przypominam - poza idiomami angielskimi, których nie kumasz bidulko, ja w jinglisz tylko jezajhewynt i nołajhew. Pisałem już o tym po stokroć, ale cóż, zdewastowana milionami kalorii muzgownica nie przyswaja w zakresie pamięci trwałej.

• wscieklyuklad Re: AK.....to Ty? 01.09.21, 19:21
                                    https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/240792366_10225603354421336_9148822417310129987_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=Y0IdEy8-tXMAX-2YbDd&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=7c286d8a9c88fc652b7be9e3380492ba&oe=6153F6E2

Kot, który daje i żąda uczucia często oferuje miłość znacznie inną niż niektórzy ludzie, nie obchodzi go czy osoba jest stara, gruba czy chora... I czasami jest to ostatnia miłość, która zostaje w życiu !! Zdjęcie, które wzruszyło mnie do łez... ❤️❤️❤️

komentarz z netu.

Myślisz Zorro, że skuma?
                                • 1zorro-bis Re: AK.....to Ty? 02.09.21, 08:05
                                  sorel.lina napisała:

> Wiem, ze Twoje dzieci od urodzenia mieszkają w Londynie, Twoje wnuki również, T
                                  > woja Żona tez ma obywatelstwo brytyjskie, a Ty? Mieszkałeś w Londynie, Zorro?
                                  > Długo?
                                  big_grinbig_grinbig_grin w 1971 roku, dokladnie 3 miesiace. Pod Londynem. ale to wystarczylo zeby sie wtedy w taktejszej UK zakochac. Dzisiaj, niestety to juz nie to samo....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka