ewelinam.kuczynska
05.07.10, 10:44
witajcie, jakie są czynsze w małych mieszkaniach w naszym mieście. małe mam na
myśli kawalerki i 2- pokojowe. Zastanawiam się także jak są rozliczane opłaty
w spółdzielniach. Orientuję się jak jest w Warszawie, ale nie mam pojęcia jak
u nas. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.