annullah
18.08.10, 17:23
zbiera się zbierało i wczoraj z impetem wypisalam dziecko z tej
przychodni. Zapisalam dziecko na bilans x-latka, dwa tygodnie temu,
czekam 40 min na wizyte bo bylo jakies opóżnienie , wchodzę i
okazuje się,że owszem dziecko w zeszycie jest zapisane ale nie moje.
Moje jest zamazane a na to miejsce zapisane inne. Nie będę opowiadac
co bylo pózniej bo zachowanie personelu dla mnie bylo
żenujące.Skomentowalam, podziekowalam za wspóprace i wypisałam.
Nie polecalam tego miejsca bo organizacja byla fatalna, lekarze
niezbyt dokladni, na szczescie moje dziecko czesto nie choruje, ale
po tym zajsciu jestem zdegustowana. Zasatanawiam sie nad skarga do
samego bossa ale może szkoda juz mojego czasu bo o nic juz dla
siebie nie zawalcze.
No to sie wyzalilam bo tak zwyczajnie po ludzku zrobilo mi sie
cholernie przykro.
A poszukam innej przychodni bez tego zgielku i chaosu, nadmuchanego
persenelu i z Pania doktor, ktora poświęci mojemu dziecku i mi
czasami wiecej niz 5 min, a "super przychodnie' omnijam szerokim
lukiem.