Dodaj do ulubionych

znów zapytam eksperta

01.03.11, 23:25
od niedawna są widoczni i słyszalni w godzinach wieczornych.
czy ktoś z forumowiczów wie co robi specjalistyczny sprzęt firmy Aarsleff na miejskim targowisku oraz w okolicach skrzyżowania Piłsudskiego-Jana III Sobieskiego?
Obserwuj wątek
    • grzegorz290 Re: znów zapytam eksperta 02.03.11, 10:15
      Monitoruje,czyści,udrażnia i naprawia rury kanalizacyjne.
      • guayazyl1 Re: znów zapytam eksperta 03.03.11, 06:27
        grzegorz290 napisał:
        Monitoruje,czyści,udrażnia i naprawia rury kanalizacyjne.
        ----------------------
        to akurat wiem :)
        czemu jednak ten sprzęt blokuje ruchliwe skrzyżowanie, jedno i drugie? zatoczkę autobusową? czemu dudni pół nocy wyprowadzając co wrażliwszych z równowagi?
        bo jeśli jest to sytuacja awaryjna czyli przejściowa to jestem w stanie ją zrozumieć i przetrwać. ale jeśli tak ma wyglądać normalna eksploatacja to by mi wyglądało na fuszerkę albo inaczej mówiąc kolejny triumf polskiej myśli inżynieryjno-technicznej nad normalnością i zdrowym rozsądkiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka