ewunia588
26.02.12, 08:06
witam,
mam pytanie dotyczące właścicieli psów (sama mam psa ale po nim sprzątam albo wyprowadzam na pola)na ul.Komornickiej i okolic Nickla,czy uważacie że kupy psów urozmaicają nasz krajobraz w sposób atrakcyjny?
Czy uważacie, iż zostawianie kup a nie ich sprzątanie powoduje iż milej nam będzie się żyło?
Mam gorący apel do wszystkich, którzy tak jak widzę bezrefleksyjnie przyglądają się jak pies załatwia potrzeby na dopiero co posadzony przez mieszkańców osiedla Zamkowa ogród- aby zmienili złe nawyki albo zmusili psy do srania pod ich klatką.