angella_801
06.05.06, 20:54
Od jakiegoś czasu chodzi mi pomysł żeby zapisać się na zajęcia capoeiry. Czy
ktoś z was wie może o jakiś fajnych, początkujących grupach, które wkrótce
zaczynałyby zajęcia. (w l-wie to zapewne nic takiego nie ma, ale może w
warszawce?) Pomóżcie plisss