06.05.06, 20:54
Od jakiegoś czasu chodzi mi pomysł żeby zapisać się na zajęcia capoeiry. Czy
ktoś z was wie może o jakiś fajnych, początkujących grupach, które wkrótce
zaczynałyby zajęcia. (w l-wie to zapewne nic takiego nie ma, ale może w
warszawce?) Pomóżcie plisss
Obserwuj wątek
    • cowkiller Re: CAPOEIRA 07.05.06, 20:14
      w soboty o 12 sala ogólniaka w legionowie
      • angella_801 Re: CAPOEIRA 08.05.06, 23:30
        No proszę nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest w legionowie. Mam pytanie:
        czy w każdej chwili można się do grupy przyłączyć, bo ja totalne nic z capoeirą
        wcześniej nie miałam do czynienia. I jeszcze jedno ile minut trają zajęcia i za
        ile PLN-ów jest ta przyjemność.
    • angella_801 Re: CAPOEIRA 08.05.06, 23:38
      A i jeszcze jedno. Chciałam zaznaczyć że mam 26 lat, więc jak na zajęcia chodzą
      tylko dzieci to ja oczywiście odpadam...
      • zdebeq Re: dzieci? 27.08.14, 16:24
        Eeetam. Masz na starcie większe szanse.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka