18.03.09, 12:16
Szukam dobrego fryzjera - kto ma pojęcie o strzyżeniu. Chciałabym zmienić
fryzurę, kolor i chciałabym mieć pewność że wychodząc z salonu będę miała
głowę wysoko uniesioną:) Super by było gdyby to był salon w Legionowie (
chociaż pewnie z tym ciężko)
Obserwuj wątek
      • koemi1 Re: Fryzjer 28.11.09, 22:12
        Ktoś tu próbuje zrobić dobrą reklamę fryzjerkom z Term Spa. Byłam u jednej z
        nich, u Agnieszki. Obcięła mnie tak że fryzura nie ma żadnego kształtu. Poza tym
        owa fryzjerka ma tendencje do zbyt krótkiego obcinania włosów. NIE POLECAM!!
      • maxcom1 Re: Fryzjer 19.03.09, 07:02
        zgadzam się Pani Jola jest ok, polecam również Panią Agnieszkę z
        salonu Krauzego. Zawsze wychodzi im taka fryzurka o jaka mi chodziło.
        • margo99 Re: Fryzjer 19.03.09, 15:08
          maxcom1 napisała:

> zgadzam się Pani Jola jest ok, polecam również Panią Agnieszkę z
          > salonu Krauzego. Zawsze wychodzi im taka fryzurka o jaka mi
          chodziło.

zgadzam się :) zatem ja polecam p.Agnieszkę, jak i p.Tomka :)
    • mazdam Re: Fryzjer 08.04.09, 20:56
      Z dobrym fryzjerem zawsze miałam problem, do czasu kiedy oddałam się w ręce
      Marty. Dziewczyna jest genialna, świetne oko, nowatorskie pomysły i zawsze czyni
      cuda na mojej głowie. Byłam u niej 4 razy i za każdym razem wyglądałam świetnie.
      Obecnie ma swój zakład w Chotomowie na ulicy Partyzantów. Salon nazywa się "Patrix".
      W salonie jest solarium i gabinet kosmetyczny z profesjonalnym sprzętem.
      aaaaa... i jeszcze można zrobić sobie pazurki :) pełna profeska.
      • roxy361 Re: Fryzjer 10.04.09, 23:18
        a mojej sąsiadce owa Marta spaliła skórę głowy(rany) nakładając
        dwukrotnie silnie rozjaśniająca farbę( bo nie chciała przykryć
        siwych włosów)tak więc chyba nie do konca pełna "profeska" ja bym
        wysłała ową panią do szkoły fryzjerskiej bo z tego co widać nie zna
        podstaw zawodu.
        • agnieszka300 Re: Fryzjer 12.05.09, 14:26
          Zgadzam sie. P. Marta nie ma pojecia o tym co robi.Podobno jest
          szefową w tym całym Patrix. Miałam z nią przyjemnośc pierwszy i
          ostani raz.Włosy cięte jak jej ręka poleciała. Zamiast balejagu
          farbą wytlenione pasemka.Włosy postrzepione. Mam kręcone włosy a
          układała je szczotką po czym wyszłąm z szopą jak Tina turner.
          Stanowczo odradzam a pani Marcie radze przejśc solidny kurs i
          PRAKTYKE. Jezeli chodzi o paznkcie to pracuje tam osoba od razu po
          kursie więc nie ma co sie zachwycać jak narazie.
          Niby fajny nowy salon ale jedna wielka prowizorka i amatorszczyzna!
          Jedyne co to solarium spoko i kosmetyczka w porządku.
    • buf-fy Re: Fryzjer 11.04.09, 15:38
      polecam p. Mariusza obecnie ma swój salon w dawnym Laurencie nad
      adidasem świetnie obcina i cudownie farbuje włosy!!!
        • miss_monisia Re: Fryzjer 04.09.09, 13:26
          Anita jest rewelacyjna!
          Czeszę się u niej od zawsze! Pojadę za nią na koniec świata!
          Jeździłam jak pracowała w Jabłonnie, obok kasyna na Piaskach, na Osiedlu Młodych
          i teraz też byłam nad adidasem właśnie u niej!
          Mariusz z tego salonu czesał mnie do ślubu.
          Usiadłam i powiedziałam "rób co chcesz",
          a on zrobił mi na głowie cudo!
    • dziadek_pl Niesamowite 22.04.09, 13:14
      Zachodzę dziś do zakładu fryzjerskiego w Legionowie , patrzę a tam jedna
      fryzjerka czesze drugą fryzjerkę i mówi do mnie przyjdź pan później bo muszę
      koleżankę zrobić , gratuluję właścicielce tego zakładu . :)

--
      koand.blogspot.com/Niesamowite
        • dziadek_pl Re: Niesamowite 22.04.09, 18:38
          nie napiszę na jakiej ulicy ogólnie szeroko pojęty Przystanek jeżeli przyjmiemy
          że wszystko to co do kościoła na górce jest Przystankiem .

--
          koand.blogspot.com/
            • higro Re: Niesamowite 13.05.09, 08:53
              OOO! Ja chodzę do pani Moniki od trzech lat. Poleciłam ją mojej
              przyjaciółce i ta teraz przyjeżdża z Warszawy do Legionowa
              specjalnie po to, żeby skorzystać z jej usług.
              Pani Monika ma nie tylko umiejętności, ale też talent do tego co
              robi.
            • higro Re: Niesamowite 13.05.09, 08:56
              calineczka_2 napisała:

> A JA POLECAM MONIKĘ Z SALONU PRZY SOBIESKIEGO(DAWNE ELDORADO)
              NAPRAWDĘ SUPER
              > STRZYŻENIE I FARBOWANIE POD KAZDYM WZGLĘDEM, GORĄCO POLECAM

Calineczko, mam nadzieję, że piszemy o tej samej pani Monice -
              "moja" przyjmuje na rogu Sobieskiego i Husarskiej.
              • a-ksie Re: Niesamowite 13.05.09, 10:55
                Raczej nie piszecie o tej samej bo dawne Eldorado jest na Sobieskiego przy
                Rycerskiej. A jeśli chodzi o Sobieskiego róg Husarskiej to chodzi o salon na
                przeciw Samu czy może tam gdzie jest Kantor?
                  • roxy361 Re: Niesamowite 13.05.09, 20:44
                    w tym salonie pracują dwie panie Moniki,o której piszesz?Miałam
                    okazję korzystac z usług jednej i w sumie moge okreslić jakośc usług
                    jako prawidłową nic poza tym.
                    • higro Re: Niesamowite 14.05.09, 08:39
                      Nie wiem jakie ma nazwisko, ale chodzi mi o właścicielkę salonu.
                      Wiem, że zanim założyła swój zakład, pracowała w Heście przy Alejach
                      Jerozolimskich.
                      Jak się zapisuję, to zaznaczam, że do szefowej. Raz zdarzyło mi się,
                      że strzygła mnie ta druga pani Monika i rzeczywiście mogę się z Tobą
                      zgodzić - strzyżenie prawidłowe, ale bez rewelacji. :)
                      • nika.j Re: Niesamowite 05.10.09, 13:20
                        oooo ja do p. Moniki chodziłam w Al. Jerozolimskich, teraz
                        przeprowadziłam się do Olszewnicy za Chotomowem i przeglądam fora
                        szukając dobrego fryzjera a tu taka niespodzianka. Błagam podaj mi
                        namiary na ten salon...... najlepiej na priv nika.libra@gmail.com
                        DZięki wielkie z góry. Pozdrawiam nika.j
    • agnieszka300 Re: Fryzjer 19.05.09, 14:40
      Zgadzam siez opinią co do Paytrix w Chotomowie. P. Marta nie ma
      pojecia o tym co robi.Podobno jest szefową w tym całym Patrix.
      Miałam z nią przyjemnośc pierwszy i ostani raz.Włosy cięte jak jej
      ręka poleciała. Zamiast balejagu farbą wytlenione pasemka.Włosy
      postrzepione.
      • ewa2666 Re: Fryzjer 25.05.09, 13:58
        A ja się nie zgodzę z tą opinią, ponieważ byłam już kilkakrotnie i
        jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalne podejście oraz
        sympatyczna atmosfera.Gorąco polecam.
        • dagna.nowicjuszka Re: Fryzjer 15.06.09, 13:44
          Chciałam zdecydowanie odradzić zakład na przeciwko błękitnego
          centrum Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Prestige. Robiła mi tam balejaż
          Pani bardzo sympatyczna ale jeśli chodzi o fach to okazało się, ze
          po wyjściu od Fryzjera miała zamiast blondu pomarańczowe włosy.
          Istna porażka !!! Pani z tego jeśli dobrze pamiętam miała na imie
          Jola !!! odradzam !!!
          • reszka.pl Re: Fryzjer 16.12.10, 15:25
            Też przestrzegam przed "Prestige'm". Spóźniłam się na umówione czesanie (wybierałam się tego dnia na wesele) 6 min.(!), a Włascicielka (Marta bodajże)gapiąc się w słońce i chamsko żując gumę stwierdziła, że mnie nie uczesze, bo się spóźniłam, a ona szanuje swój czas. Żeby jeszcze miała klientki, to może bym zrozumiała. Ale w zakładzie ani żywej duszy-nic dziwnego, skoro taka "prestiżowa" obsługa..
    • aniasamosia Re: Fryzjer 23.06.09, 16:21
      Polecam salon przy Grottgera blisko ronda. Starannie wykonany
      balejaż, super jednolity kolorek bez przebarwień no i strzyżenie
      bardzo fachowe. Fryzurka super się układa, nie trzeba zbytnio
      modelować. Pani była bardzo dokładna i staranna, nie śpieszyła się,
      a takich doświadczeń nie miałam w poprzednich salonach.
      • madziulec Re: makijaż i paznokcie?? legionowo 04.09.09, 19:15
        Z pazurami chodze do Term Spa, do Ani.
        Przyznaje, ze robi manikiur i pedikiur bardzo dokladnie i moge ja bardzo polecic.

Ceny dosc przystepne (choc ostatnio ze zdiwieniem znow odkrylam, ze Warszawa
        staje sie tansza niz nasze miasteczko)
        --
        [img]https://zum.org.pl/img/banners/zum-234x60.jpg[/img]
        Forum dla Rodziców dzieci z
        wadami dróg moczowych

Ocen przedszkole Twojej pociechy
      • pola-2010 Re: makijaż i paznokcie?? legionowo 10.12.10, 16:49
        Jeśli paznokcie - to tylko u Eweliny :)
        "Przetestowałam" wiele, manicurzystek i kosmetyczek - Ewelina jest THE BEST! :)
        Niedawno zmieniła miejsce, teraz jest w salonie na ul. Batorego 12 (Przy Rynku). Mam nadzieję, że nic się nie stanie jak podam jej telefon: 505-15-90-14
        Polecam naprawde z całego serca. Paznokcie robi bardzo dokładnie, trzymają się spokojnie 1,5 miesiąca, mają bardzo ładny kształt.
        Ewuska85 - jak będziesz po wizycie-daj znać :)
        • marzenka_6 Re: makijaż i paznokcie?? legionowo 03.10.11, 22:30
          Polecam manicurzystkę, makijażystkę Panią Dorotę z Salonu Afrodyta. Od 12 lat robie żelowe paznokcie i nigdy powtarzam NIGDY nie trzymały mi się lepiej!!!!!!!! na własne wesele zostałam tak pięknie wyszykowana przez tę Panią, ze moj ( już ) mąż widząc mnie po wyjściu z salonu az zaniemówił z wrażenia. Makijaż, rzęsy, pedicure i wzmocnienie żelem moich paznokci, to wszystko, CUDEŃKO!!!!!!!!!!!!! polecam z całą odpowiedzialnością. Marzenka D.
          • alina.8 Re: makijaż i paznokcie?? legionowo 06.10.11, 19:25
            witam drogie panie ja tez chodze do tego salonu do fryzjera do pani gosi w okularach i robi z moimi wlosami cuda dziewczyna zna sie na fachu kolor zawsze jest idealny a ciecie to cudo na glowie polecam ta dziewczyna zawsze zna nowe tredy salon AFRODYTA jest swietny
      • jol-a27 Re: makijaż i paznokcie?? legionowo 02.04.12, 08:42
        Na paznokcie to ja polecam Panią Dorotę z gabinetu RODOS przy ulicy Zwycięstwa 1.
        Robię u niej paznokcie żelowe od 5 miesiecy i jestem bardzo zadowolona.
        Jest bardzo dokładna,
        A teraz na Święta skuszę się i zrobię sobie również u niej sztuczne rzesy.
    • mkomorowski Re: Fryzjer 29.07.09, 18:31
      Polecam panią Anitę w Jabłonnie najpierw jeździłam do niej na Bielany ale od
      nie dawna pracuje w studiu urody na przeciwko sklepu kaufland To bardzo
      sympatyczna, młoda dziewczyna z darem w rękach.Z tego co wiem często wyjeżdża na
      szkolenia więc zawsze jest na bieżąco. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żeby
      było coś nie tak ul. Zegrzyńska 13

Pozdrawiam ..
    • ryba_77 Re: Fryzjer 14.10.09, 13:25
      zdecydowanie Rafał z salonu w Kauflandzie, jest super, od nikogo nie wychodziłam
      taka zadowolona, jak od Niego, POLECAM!!! :)))
      • dagna.nowicjuszka Re: Fryzjer 15.02.10, 11:17

Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług salonu o skrócie
        SK w Jabłonnie przy ulicy Zegrzyńskiej 15c (po schodach w piwnicy)
        proszę się przygotować na ogromne zaskoczenie. Oto przykład: podczas
        telefonicznej rezerwacji wizyty w wyżej wspomnianym salonie
        zapytałam, jaki jest koszt balejażu (1 kolor) na długich włosach
        otrzymałam informację, że maksymalnie 200 PLN, w związku z tą
        informacją zapisała się na wizytę w salonie. Wykonanie usługi
        poprawne, ale bez wielkiego zaangażowania i polotu a cena uwaga !!!!
        450 zł. Zapłaciłam i jakiś czas temu postanowiłam spróbować raz
        jeszcze, umówiłam swoją teściową na czesanie, krótkie włosy – bardzo
        proste upięcie – również przy rezerwacji telefonicznej zapytałam o
        koszt, dostałam informację, iż będzie to kosztować maksymalnie 150
        zł, teściowa zapłaciła 300 zł. Po drugiej próbie zrezygnowałam z
        usług tego salonu, gdyż nie dostrzegam żadnych plusów, tylko same
        minusy tj. salon znajduje się w piwnicy, wnętrze przypomina mi stare
        salony sprzed lat, obsługa na średnim poziomie, zdolności
        fryzjerskie średnie, cena zdecydowanie za wysoka w porównaniu do
        jakości usług oferowanych przez ten salon.
        • kasienka86r Re: Fryzjer 15.10.10, 13:06
          Jedyne godne polecenia miejsce to salon modern look w Legionowie na słowackiego 37 obok zus bylam tam wczoraj jestem zachwycona bo takiego salonu w legionowie jeszcze nie bylo, ekskluzywny , tani profesjonalny polecam
          • polokokt Re: Fryzjer 16.10.10, 11:01
            tani, to znaczy ile? jakies przyklady? strzyzenie meskie ile? podciecie damskie ile?...

Tanio może być na początku, bo salon otworzył się w ostatnią środę, więc trudno aby wysokimi cenami przyciągał klientów.
            Pozdrawiam
            • justakor Re: Fryzjer 07.11.10, 23:32
              Czy ktoś wie, gdzie w Legionowie (lub okolicy) jest jakiś dobry fryzjer, który nie tylko dobrze obetnie, ale taki który będzie potrafił doradzić jaka fryzura będzie pasowała do danej osoby (do kształtu twarzy itp.). Chciałabym coś zmienić w swojej fryzurze, ale nie mam pomysłu co. Szukam takiego fryzjera, który mi doradzi i obetnie tak, żebym nie wstydziła pokazać się na ulicy :D Z góry dziękuję za informację
            • kasienka86r Re: Fryzjer 21.01.11, 14:25
              Dawno mnie tu nie było, ale już udzielam wam odpowiedzi odnośnie cen, Z ciekawości zadzwoniłam dziś i od razu umówiłam się na kolejną wizytę. Szok ten salon jest najtańszy obecnie mają promocje walentynkowom czy jakoś tak ale trwa do 14 lutego. Zapisałam się na poniedziałek, bo na jutro nie ma wolnych miejsc jak i na dziś. Za Farbę + strzyżenie + regeneracje + modelowanie na moje długie włosy zapłacę 120 zł mówią, że cena jest na każdą długość włosów.
              Jeśli ktoś chce inne centy to widzę ze już mają cennik na stronie. Salonmodernlook.pl i
              Oczywiście w poniedziałek po wizycie wystawie tu szczerą i prawdziwą recenzje mam nadzieję , że od mojej ostatniej wizyty nic się nie zmieniło .
              P.S widzę post o fryzjerze w Jabłonie na Zegrzyńskiej 15C popieram ją w 100% salon wygląda jak z PRL’U ceny z kosmosu, ale mam pytanie był ktoś w Fabryce urody na ul. Przylesie, jakie ceny i jakie wrażenia macie? Pytam bo jest tam kosmetyczka a czasami lubie łączyć 2 zabiegi i w jednym miejscu lepiej . Pozdrawiam Kasia.
    • aranciuni Re: Fryzjer 10.11.10, 21:33
      Polecam fryzjera z Nieporętu, to niedaleko Legionowa. Salon fryzjerski przy światlach, polecam P.Sebastiana!!! Po wielu probach w Warszawie i okolicach w koncu udalo mi sie odszukac super fryzjera :). Swietnie doradza, strzyze i farbuje, wiem ze to brzmi nieprawdopodobnie, ale to prawda :)! Jestem kolejny raz i kolejny raz jestem b.zadowolona.
      Polecam z glowa wysoko uniesiona.
    • millka73 Re: Fryzjer 23.11.10, 15:00
      Na targowisku przez megafony usłyszałam ostatnio reklamę Mistrzów Fryzjerstwa,którzy otworzyli nowy salon gdzieś koło Ronda na Husarskiej,czy ktoś korzystał z ich usług i poleca?
      • majsterek83 Re: Fryzjer 06.12.10, 20:19
        nie wiem akurat nic na ich temat ale z doświadczenia niestety własnego powiem jedno od mistrzów trzeba trzymać się z daleka bo oni z reguły mają takie wizje które nijak nie sprawdzają się w rzeczywistości ja po taki strzyżeniu u mistrza walcze od roku z fryzurą by w końcu zaczęła wyglądać normalnie i wyprowadzają mnie z niej zwykli normalni fryzjerzy
    • majsterek83 Re: Fryzjer 06.12.10, 20:17
      gorąco polecam panią Anie ze studia fresh na batorego super fryzjerka dużo nie trzeba mówić i jest się zadowolonym, pełna profeska superrr
    • aldona24r Re: Fryzjer 04.01.11, 21:08
      Polecam wam wszystkim Panie z Salonu na słowackiego chyba 37 modern look czy jakoś tak (niewiem bo na paragonie mam modern s.c wiec mam dylemat ) są obok sklepu Gagatek i zusu i pogotowia. Są tani ja zapłaciłam za strzyżenie i modelowanie 39 zł. Co najważniejsze ktoś wreście zrobił mi prawdziwego "boba" i uniusł tył tak jak zawsze chciałam. Salon jest ładny z miłą obsługą można płacićkartą.
      • mizzkasia Re: Fryzjer 05.06.11, 21:24
        Fajna stronka. Niestety nie wypatrzylam tam "mojej" pani Asi. Moja fryzure odmienila niesamowicie. Teraz z ciemnego brazu zachcialon mi sie marchewkowego i troche sie balam czy wyjdzie ale udalo sie supeeer. Przyjmuje u siebie w salonie na pilsudskiego 4 chyba, nad warta.
        • ola.rog Re: Fryzjer 03.04.12, 12:21
          Byłam wczoraj w salonie Modern Look koło zusu i wyszłam zadowolona, za strzyżenie ( włosy krótkie)z modelowaniem zapłaciłam 39 zł.
          • baxteria Re: Fryzjer 03.04.12, 15:31
            A ja z salonu Modern Look jestem niezadowolona. Byłam rok temu - jedna fryzjerka z średnim pojęciem o stylizacji włosów i dwóch panów, co chwila chadzających na papieroska. U Pani fryzjerki zrobił się mały zator, więc z pomocą przyszedł jej Pan od papieroska, który ruszał się jak mucha w smole.
            No chyba, że przez rok przeszli mega metamorfozę.
            --
            lubie disco bo sie błysko
            • sto.kroc Re: Fryzjer 04.04.12, 16:57
              Byłam w Modern Look 2 razy - kiedyś tylko na farbowaniu, ale przyjrzałam się jak potraktowanych zostało dwóch klientów, którzy przyszli na strzyżenie. Miałam wrażenie, że Panie tam pracujące mają niewielke pojęcie o ścinaniu włosow, co chwilę do siebie robiły głupie miny jakby nie wiedziałay jak nożyczki trzymać. Mnie nawet grzywki nie chciała podciąć, twierdząc, że jest dobrej długości. Na szczęście farba wyszla dobrze, tylko cena nie była adekwatna do zakresu prac - dostałam informację, że przy farbowaniu cięcie i modelowanie jest gratis. Nie zaryzykowałam wzięcia tego gratisu :-).
              • mamaemilki2005 Glamour na Jagiellońskiej 06.04.12, 07:25
                Byłam tam pierwszy i ostatni raz.
                Kolor totalnie inny niż na palecie kolorów - miałam włosy wcześniej nie farbowane więc spodziewałam sie koloru takiego jak na palecie, a wyszedł zupełnie inny.
                Strzyżenie mimo tłumaczenia - zostało wykonane inaczej. Teraz włosy ciężko ułożyć.
                przykro mi ale nie polecam...
                --
                Emileńka
                [url=http://slub-wesele.pl/][img]https://s8.suwaczek.com/200510254765.png[/img][/url]
                Michasio i Konradko
                [url=http://slub-wesele.pl/][img]https://s2.suwaczek.com/200807075281.png[/img][/url]
          • damarel Re: Fryzjer 25.04.12, 14:26
            Witam
            Czy możecie polecić kogoś , kto robi dobrze, profesjonalnie baleyage?
            Nie pasemka, ale właśnie baleyage, najlepiej w dwóch , trzech kolorach.
            Pozdrawiam
    • wyderna Re: Fryzjer 19.04.12, 17:05
      zpraszam pania do legionowa do mnie dorabiam sobie w domu pracuje w warszawie ale czesto moich klijetek nie stac na takie kwoty .przyznam szczerze ze w legionowie nie ma dobrego fryzjera pracowalam tam 3 miesiace i wolalam robic to w domu bo szefowe w legionowie nie dawaly mi sie wykazac .Teraz w domu przyjmuje polowe legionowa zapraszam

• iwciab Krauze - nie polecam 20.04.12, 19:07
        Do niedawna chodziłam do p. Agnieszki u Krauzego ale zdaje się że pan Krauze zaczął traktować klientów jak skończonych frajerów, umawia dwie klientki do grubszej roboty w jednym czasie, czekam 20 minut i nikt nawet nie powie że jest jakiś poślizg czy coś a pani zaczyna dopiero jakiejś kobiecie nakładać pasemka, wiec raczej to nie mały poślizg, totalne pójście na ilość, brak kultury a kasę sobie życzą o kilkadziesiąt złotych więcej niż w salonie w jednym z warszawskich hoteli. Przestali traktować poważnie klientów, nie polecam
      • misiek1974 Re: Fryzjer 20.04.12, 19:24
        wyderna napisał(a):

> .Teraz w domu przyjmuje polowe legionowa zapraszam
        >
        >
        Jak ty dajesz sobie radę przyjąć w domu prawie 25tyś ludzi??? :)

--
        Ludzie troszkę więcej poczucia humoru !!! :-)
        • damarel Re: Fryzjer 25.04.12, 19:24
          Witam
          Czy możecie polecić kogoś , kto robi dobrze, profesjonalnie baleyage?
          Nie pasemka, ale właśnie baleyage, najlepiej w dwóch , trzech kolorach.
          Pozdrawiam
          • gosia35leg Re: Fryzjer 11.05.12, 16:42
            Ja mogę polecić salon IMPRESJA na ul: piłsudskiego 49 robiłam tam u pani Darii balayage i jestem zadowolona z efektów i ceny .No i wszystko idzie szybko i sprawnie a nie jak ostatnio byłam w salonie afrodyta na ogrodowej to pani robi 4 godz balayage gdyż w między czasie strzyże,maluje farby itp. innych klientów oraz robi za recepcjonistkę .
            • 7.mala Re: Fryzjer 29.06.12, 11:08
              Mój mąż był u pani pauliny na ul.Broniewskiego obok szkoły nr 3 i jak nigdy wrócił zadowolony i cena mu się podobała bo 16 zł. Tel 793-772-954.
              • misiek1974 Re: Fryzjer 29.06.12, 23:19
                7.mala napisała:

> Mój mąż był u pani pauliny na ul.Broniewskiego obok szkoły nr 3 i jak nigdy wr
                > ócił zadowolony i cena mu się podobała bo 16 zł. Tel 793-772-954.

Ja się mu nie dziwię. Każdy facet wraca zadowolony :D

--
                Ludzie troszkę więcej poczucia humoru !!! :-)
            • mannerly Asia z Calypso na Sowińskiego - koło targowiska 08.08.12, 18:32
              polecam
              chodze już ze 2 lata.
              robi mi w sumie klasycznego boba - czasem coś zmodyfikujemy - zawsze tak obetnie, że włosy same się układają, nie trzeba za dużo ze szczota nawet siedzieć żeby super wygladały.
              Pani Asia pamięta swoich klientów, pamięta jak strzygła ostatnio.. nie mam pojęcia jak ona to robi. W sumie nie chodze aż tak często.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka