kogucik.2972 Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 12:03 ...sum... cicho, tam w robocie kibluję Odpowiedz Link
milky_way_1 Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 12:08 pójdę dalej... gdyby wziąć myśli i ubrać je w ciało, gdzie by wtedy właśnie mieszkało...? W nas, poza nami, miedzy innymi wierszami a morze w górze w morzu w wodzie w kałuży na pewno poza nami mniędzy deszczu kroplami. Spokojnej pracy Koguciku. Już mnie nie ma, tylko myśli zstały. Pa, na razie panie i panowie. Odpowiedz Link
debi_bebi Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 14:57 Myślałby kro, że Kurczaki takie pracowite są w sobotę Odpowiedz Link
kogucik.2972 Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 15:17 a tam zaraz pracowite wyrachowane raczej jak się szybciej wyrobię, będę miał więcej czasu po magicznym 20 - tym a wtedy.... Odpowiedz Link
debi_bebi Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 15:34 Wtedy dopiero zaczniesz zaiwaniać Odpowiedz Link
kogucik.2972 Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 15:37 no...muszę poćwiczyć, żeby nie uciekać za szybko... bo w sumie to Ty masz mnie złapać...a to uciekanie to tylko tak dla jaj... Ale za to jak złapiesz...to się będzie działo... Odpowiedz Link
milky_way_1 Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 19:05 O jak ładnie i nóżki Ci się nie plączą. Balowałeś z kolegami, kogo narodziny żeście opijali, były piętnaście lat temu ? Odpowiedz Link
debi_bebi Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 20:34 A cóż to Cie tak pokurczyło w tej pracy? Odpowiedz Link
kogucik.2972 Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 20:39 a tam zaraz pokurczyło... złachany jestem i tyle jakaś kąpiel...wspólna, czy coś... Odpowiedz Link
debi_bebi Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 20:55 Ja już po jestem Chciałam być świeża i pachnąca, niczym bułeczka prosto z pieca Odpowiedz Link
kogucik.2972 Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 20:57 no to zapowiada się ...gorąca pogawędka... Odpowiedz Link
debi_bebi Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 21:29 Tylko się nie poparzmy, bo z piekącymi bąblami niespecjalnie ma się ochotę na cokolwiek, prócz dmuchania Odpowiedz Link
kogucik.2972 Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 22:05 no...czyli dochodzimy do sedna sprawy Odpowiedz Link