Dodaj do ulubionych

KOGUTO ergo ... ???? :)

15.05.10, 11:59

Cip, cip, cip big_grin
Obserwuj wątek
    • kogucik.2972 Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 12:03
      ...sum...big_grin

      cicho, tam w robocie kibluję big_grin
      • milky_way_1 Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 12:08
        pójdę dalej...
        gdyby wziąć myśli i ubrać je w ciało, gdzie by wtedy właśnie mieszkało...?
        W nas, poza nami,
        miedzy innymi wierszami
        a morze w górze
        w morzu
        w wodzie w kałuży
        na pewno poza nami
        mniędzy deszczu kroplami.

        Spokojnej pracy Koguciku.smile

        Już mnie nie ma, tylko myśli zstały.
        Pa, na razie panie i panowie.smile
      • debi_bebi Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 14:57

        Myślałby kro, że Kurczaki takie pracowite są w sobotę smile
        • kogucik.2972 Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 15:17
          a tam zaraz pracowite big_grin wyrachowane raczej big_grin jak się szybciej wyrobię, będę
          miał więcej czasu po magicznym 20 - tym big_grin a wtedy....big_grin
          • debi_bebi Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 15:34

            Wtedy dopiero zaczniesz zaiwaniać big_grin
            • kogucik.2972 Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 15:37
              no...muszę poćwiczyć, żeby nie uciekać za szybko...big_grin bo w sumie to Ty masz mnie złapać...a to uciekanie to tylko tak dla jaj...big_grin Ale za to jak złapiesz...to się będzie działo...big_grin




              https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/bb/sc/vyfr/GEQ2bM370oG11hsltX.jpg
            • kogucik.2972 Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 18:46
              Kochanie...wróciłeeem...big_grin
              • milky_way_1 Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 19:05
                O jak ładnie i nóżki Ci się nie plączą.smile Balowałeś z kolegami, kogo narodziny
                żeście opijali, były piętnaście lat temu ? wink
              • debi_bebi Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 20:34

                A cóż to Cie tak pokurczyło w tej pracy? suspicious
                • kogucik.2972 Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 20:39
                  a tam zaraz pokurczyło...big_grin złachany jestem i tyle big_grin jakaś kąpiel...wspólna, czy coś...big_grin
                  • debi_bebi Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 20:55

                    Ja już po jestem smile
                    Chciałam być świeża i pachnąca, niczym bułeczka prosto z pieca big_grin
                    • kogucik.2972 Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 20:57
                      no to zapowiada się ...gorąca pogawędka...big_grin
                      • debi_bebi Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 21:29

                        Tylko się nie poparzmy, bo z piekącymi bąblami niespecjalnie ma się ochotę na
                        cokolwiek, prócz dmuchania wink
                        • kogucik.2972 Re: KOGUTO ergo ... ???? :) 15.05.10, 22:05
                          no...czyli dochodzimy do sedna sprawy big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka