30.07.10, 22:03
na takiej maszynie to bym pojeździła sobie ale sama!!!!wink9patrz obrazek u góry)
https://i46.tinypic.com/t82hec.jpg
Obserwuj wątek
    • leziox Re: no, no 30.07.10, 22:08
      No jak uwazasz.250 kg zywej wagi po zatankowaniu.Ponad 100 koni.240 km/h V max.
      3,2 s do setki.opanujesz?
      • lidka_77 to proste 30.07.10, 22:10
        musi go po prostu zdominować i docisnąć obcasem wink
        • leziox Re: to proste 30.07.10, 22:14
          Poskakac po stojacym mozna zawsze big_grin
          • lidka_77 Re: to proste 30.07.10, 22:24
            tzw. trening na sucho wink

            albo jak w tej komedii takiej co mąż (adolf dymsza) nie chciał, żeby
            żona pracowała, a ona w tajemnicy się szkolila na.. szofera i
            wieczorami ćwiczyła z nogami w górze jak naciskać pedały gazu i
            hamulec i sprzęgło, a jemu wmawiała, że to ćwiczenia takie smile
            • leziox Re: to proste 30.07.10, 22:46
              Te przedwojenne komedie sa doprawdy urocze.
              • poranna_smerfetka Re: to proste 31.07.10, 22:01
                hahaha
                Pamiętacie EMZ tropik?
                jeździłam na niej i wcale wcale mi to wychodziło,zresztą ja lubię ryzyko i
                sporty ekstremalne.Wiec myślę ze dałabym radęwink
                • leziox Re: to proste 01.08.10, 10:34
                  Pamietam emzetke.Ta stara zwlaszcza.Ale coz,to skuter... smile
                  Nie twierdze ze nie dalabys rady,tylko trzeba by bylo troche potrenowac.
                  • poranna_smerfetka Re: to proste 01.08.10, 18:40
                    No na pewno!!!!
                    Trening czyni mistrzawink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka