poranna_smerfetka 30.07.10, 22:03 na takiej maszynie to bym pojeździła sobie ale sama!!!!9patrz obrazek u góry) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
leziox Re: no, no 30.07.10, 22:08 No jak uwazasz.250 kg zywej wagi po zatankowaniu.Ponad 100 koni.240 km/h V max. 3,2 s do setki.opanujesz? Odpowiedz Link
lidka_77 Re: to proste 30.07.10, 22:24 tzw. trening na sucho albo jak w tej komedii takiej co mąż (adolf dymsza) nie chciał, żeby żona pracowała, a ona w tajemnicy się szkolila na.. szofera i wieczorami ćwiczyła z nogami w górze jak naciskać pedały gazu i hamulec i sprzęgło, a jemu wmawiała, że to ćwiczenia takie Odpowiedz Link
poranna_smerfetka Re: to proste 31.07.10, 22:01 hahaha Pamiętacie EMZ tropik? jeździłam na niej i wcale wcale mi to wychodziło,zresztą ja lubię ryzyko i sporty ekstremalne.Wiec myślę ze dałabym radę Odpowiedz Link
leziox Re: to proste 01.08.10, 10:34 Pamietam emzetke.Ta stara zwlaszcza.Ale coz,to skuter... Nie twierdze ze nie dalabys rady,tylko trzeba by bylo troche potrenowac. Odpowiedz Link