Dodaj do ulubionych

Wizażystka

29.04.11, 18:30
Witam,
Jestem wizażystką na co dzień współpracującą z salonami fryzjerskimi, fachu uczyłam się w szkole Wizażu i Charakteryzacji Agnieszki Chełmońskiej. Pracuję na kosmetykach: Dior, M.A.C., Clarins, Estee Lauder,Givenchy, Smashbox, Inglot, Sephora i typowych kosmetykach dla makijażystów: Kryolan i Film. Przekrój jest naprawdę dużysmileZa każdym razem o ile oczywiście jest takie życzenie panny młodej doklejam również kępki rzęs.
Dojeżdżam do klientki (dojazd gratis) - teren Warszawy i okolic.
Zapraszam na moją stronę internetową: www.agatasasin.pl.
Obserwuj wątek
    • wmalwina Re: Wizażystka 02.06.15, 20:03
      Witam,
      to bardzo ważne aby współpracować z salonami fryzjerskimi, agencjami fotograficznymi my mamy także klientów od fotografów ślubnych, którzy polecają nasze usługi gdy są pytani przez swojego klienta o wizażystkę, która dobrze maluje i ma dobre jakościowo kosmetyki. Warto współpracować i miło pozytywnie nawiązywać kontakty niż zamykać się tylko na własny salon i nikt więcej. W 2015 roku ważny jest dojazd do klient ponieważ w dzień śluby jest napięty grafik i od samego rana jeździć po mieście to strata czasu, bo przecież może przyjechać fryzjerka wraz z wizażystką wtedy oszczędzamy czas. Warszawa to duże miasto dobrze jak wizażystka współpracuje z dobrą fryzjerką.
      Pozdrawiam <a href="www.ukryte-piekno.pl">wizażystka warszawa</a>
      Malwina Wierzbowska
      ukryte-piękno

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka