06.09.13, 21:24
ja dzisiaj chyba do nocy pracować będę. żesz. o żesz. o żeszek!
Obserwuj wątek
    • misiania Re: jezes 06.09.13, 21:28
      Znaczy teraz nie jest już noc?
      • mnop2 Re: jezes 06.09.13, 21:30
        dopiero co rozłożyłam kram. a co, JUŻ noc jest? ożżżeeeesszzzzz!!!
        • misiania Re: jezes 06.09.13, 21:47
          W sęsie zara masz fajrant, rajt?
          • mnop2 Re: jezes 06.09.13, 21:57
            nicht rajt.
            nicht ciepłe skarpety.
            a noc dóga.
            • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: jezes 06.09.13, 22:00
              zwuaszcza z temi skarpetami to straszne hamstfo, że nie dostarczyli111
              wydziergać Ci jakie szybciorkiem, Mnopciu?
              • mnop2 Re: jezes 06.09.13, 22:02
                z nieba mi Cię nasłali, Aniele!
                poproszę, bo lodowacieję od stóp, a jak dojdzie do kolan to się podobnież umiera, ten teges
                • kaga9 Re: jezes 06.09.13, 22:26
                  Gdybym chciała oberwać po ryjasku, to poradziłabym Ci szybciej pracować na rozgrzefkę. Ale jestem ępatyczna, więc zaproponuję koc i kawę. Koc taki z rękawami, wieszjaki?
                  • mnop2 Re: jezes 06.09.13, 22:38
                    Jak dobrze, ze nie chcesz dostać po ryjasku!
                    :D
                    paluchi kończyn górnych mam gorące, tylko nogi nieruchawe.
                    A przyobiecanych skarpet ni ma...
                    Bo pójdę po miednicę i będzie wiocha!
                    • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: jezes 06.09.13, 23:22
                      no toć robią się...
                      asz tak szypka nie jestę...
                      https://www.incrediblethings.com/wp-content/uploads/2012/11/Shark-Socks-1.jpg
                      • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: jezes 06.09.13, 23:24
                        no hiba, że wolisz z pajonczkiem?
                        https://media-cache-ak0.pinimg.com/236x/3e/c7/c9/3ec7c919ded78f2c7719d445641dbbc3.jpg
                        • mnop2 Re: jezes 06.09.13, 23:37
                          A-le-czad!
                          już wywalam miednicę!
                      • kaga9 Re: jezes 08.09.13, 00:56
                        Rekin pszepiękny...I ta nóżka tak pozująca.
    • tfu.tfu Re: jezes 07.09.13, 09:05
      praca szkodzi zdrowiu i życiu...
      • hek_sa Re: jezes 23.09.13, 02:07
        Kiedy ogarnia cię chęć do pracy, USIĄDŹ I POCZEKAJ AŻ CI PRZEJDZIE.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka