mnop2 06.09.13, 21:24 ja dzisiaj chyba do nocy pracować będę. żesz. o żesz. o żeszek! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mnop2 Re: jezes 06.09.13, 21:30 dopiero co rozłożyłam kram. a co, JUŻ noc jest? ożżżeeeesszzzzz!!! Odpowiedz Link
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: jezes 06.09.13, 22:00 zwuaszcza z temi skarpetami to straszne hamstfo, że nie dostarczyli111 wydziergać Ci jakie szybciorkiem, Mnopciu? Odpowiedz Link
mnop2 Re: jezes 06.09.13, 22:02 z nieba mi Cię nasłali, Aniele! poproszę, bo lodowacieję od stóp, a jak dojdzie do kolan to się podobnież umiera, ten teges Odpowiedz Link
kaga9 Re: jezes 06.09.13, 22:26 Gdybym chciała oberwać po ryjasku, to poradziłabym Ci szybciej pracować na rozgrzefkę. Ale jestem ępatyczna, więc zaproponuję koc i kawę. Koc taki z rękawami, wieszjaki? Odpowiedz Link
mnop2 Re: jezes 06.09.13, 22:38 Jak dobrze, ze nie chcesz dostać po ryjasku! :D paluchi kończyn górnych mam gorące, tylko nogi nieruchawe. A przyobiecanych skarpet ni ma... Bo pójdę po miednicę i będzie wiocha! Odpowiedz Link
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: jezes 06.09.13, 23:22 no toć robią się... asz tak szypka nie jestę... Odpowiedz Link
hek_sa Re: jezes 23.09.13, 02:07 Kiedy ogarnia cię chęć do pracy, USIĄDŹ I POCZEKAJ AŻ CI PRZEJDZIE. Odpowiedz Link