paco_lopez 23.10.14, 17:39 czy organizujecie dzieciom helloween i czy sobie też - pyta zombi . Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: pyta zombi 23.10.14, 20:43 Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, Co to będzie, co to będzie? Odpowiedz Link
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: pyta zombi 23.10.14, 21:23 ja to nie muszę - jestę wystarczajonco pszerażajonca au naturel ;) Odpowiedz Link
misiania Re: pyta zombi 23.10.14, 23:10 Chyba bym nie pogardziła całunem od DKNY czy innego Armaniego... Ale ja płytką osobą jestem, zauważam smętnie w didaskaliach. Odpowiedz Link
paco_lopez Re: pyta zombi 24.10.14, 14:25 ja zakładam czarną bluzę z kapturem. na bluzie trupia czacha i kości skrzyżowane a pod nimi napis. St Pauli. Na głowe wkładam maskę do spawania pomalowaną w piekielne ognie. Odpowiedz Link
miau.weglowy Re: pyta zombi 25.10.14, 18:51 wszystko co robia tzw. wszyscy, mnie organicznie odrzuca, wiec nie dzieci na szczescie juz w wieku poza durnotami, zreszta nauczyly sie nie ulegac ogolnym szalenstwom/idiotyzmom Odpowiedz Link
paco_lopez Re: pyta zombi 25.10.14, 19:36 To wspaniale, nie bedzie was na zadnej imprezie, gratuluje dzieci, ze takie mondre i mamy sluchaja. O tym ze cie sylwek czy inna noc kupaly nieinteresuje jeszcze pewnie nie raz przeczytam i doznam wrazenia ze sie tym szczycisz. Kupy tez nie robisz, bo robia ja wszyscy? Odpowiedz Link
paco_lopez Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 25.10.14, 20:19 A ty mialka w zgodzie z nickiem. Jestes smieszny, to najczesciej mozna uslyszec w serialu. Odpowiedz Link
misiania Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 25.10.14, 20:49 U, fatalnie jak na początek. Ciekawe, jak długo pociągnie tu taki reformator. Odpowiedz Link
ten_azorek Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 28.10.14, 10:21 Na tym forum nie ma żadnego obrażania, atakowania innych, złośliwych komentarzy etc. Nie potrzeba tu reformatorów. Odpowiedz Link
be_ell Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 28.10.14, 11:57 Chyba gość się tu znalazł, tak jak w starym dowcipie było: Ja to k... chyba z innej bajki jestem. Odpowiedz Link
dzidzia_bojowa Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 30.10.14, 05:14 Paco nie wyczuł klimatu tego forum. Ja dałabym mu szansę...Na razie Odpowiedz Link
paco_lopez Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 31.10.14, 13:40 czy tylko niektórzy mogą odniesć się bezpośrednio do takich stwierdzeń ? ....." poza durnotami, zreszta nauczyly sie nie ulegac ogolnym szalenstwom/idiotyzmom" - przecież to brzmi fałszywie i prowokująco. Czy nikomu nie wolno ?Nikt oprócz mnie tego nie czuje ? Czy grożenie paluszkiem bierze się tylko z tego, że krótko tu jestem ? Można troszkę jasniej w ten cudowny dzień duchów ? Odpowiedz Link
dzidzia_bojowa Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 31.10.14, 13:54 Paco, spróbuję cię nakierować trochę:) Spójrz w jakim dziale jest Cmentarz Przydrożny. Widzisz? Humor. Bo my tu sobie głównie żartujemy. Czasem rozmawiamy poważnie ale rzadko, prawie nigdy. I tak szczerze mówiąc nie wiem o co ci chodzi. :) Ktoś wie o co chodzi Paco? Odpowiedz Link
misiania Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 31.10.14, 13:58 Etam. Ładną mamy pogodę ostatnio, nieprawdaż? Odpowiedz Link
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 31.10.14, 14:03 prawdaż, Misianiu Droga mam również nieśmiałą nadzieję, iż jutro będzie równie ładną ;) Odpowiedz Link
dzidzia_bojowa Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 31.10.14, 15:47 Moje drogie, jestem pewna, że jutro będzie równie ładnie jak dzisiaj :) Odpowiedz Link
misiania Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 31.10.14, 17:06 No tak, no tak, drogie panie :) A w telewizji ostatnio nic ciekawego nie ma, jak zauważyłam. Odpowiedz Link
paco_lopez Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 31.10.14, 14:14 nie no oczywiście , ze miau żartowau . ja też żartowałem w odpowiedzi . oczywiście, że nikt nie wie o co mi chodzi . to humorystyczne , aczkolwiek typowe :))humorystyczne jest też nakierowywanie mnie. masa humoru :)))) Odpowiedz Link
apersona Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 31.10.14, 18:14 ojtam ojtam wyczuwam sarkazm i zranioną duszę Odpowiedz Link
paco_lopez Re: pyta zombi 01.11.14, 21:00 Sarkazm tak , ale nie dusze zombie nie ma duszy Odpowiedz Link