Dodaj do ulubionych

pyta zombi

23.10.14, 17:39
czy organizujecie dzieciom helloween i czy sobie też - pyta zombi .
Obserwuj wątek
    • tfu.tfu Re: pyta zombi 23.10.14, 20:30
      nie, my organizujemy dziady ;-P
      • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: pyta zombi 23.10.14, 20:43
        Ciemno wszędzie, głucho wszędzie,
        Co to będzie, co to będzie?
      • paco_lopez Re: pyta zombi 23.10.14, 21:04
        A jak sie przebieracie ?
        • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: pyta zombi 23.10.14, 21:23
          ja to nie muszę - jestę wystarczajonco pszerażajonca au naturel ;)
          • misiania Re: pyta zombi 23.10.14, 23:10
            Chyba bym nie pogardziła całunem od DKNY czy innego Armaniego... Ale ja płytką osobą jestem, zauważam smętnie w didaskaliach.
          • paco_lopez Re: pyta zombi 24.10.14, 14:25
            ja zakładam czarną bluzę z kapturem. na bluzie trupia czacha i kości skrzyżowane a pod nimi napis. St Pauli. Na głowe wkładam maskę do spawania pomalowaną w piekielne ognie.
            • misiania Re: pyta zombi 24.10.14, 14:37
              na galowo, znaczy?
        • tfu.tfu Re: pyta zombi 24.10.14, 01:02
          za babę :-D
    • miau.weglowy Re: pyta zombi 25.10.14, 18:51
      wszystko co robia tzw. wszyscy, mnie organicznie odrzuca, wiec nie
      dzieci na szczescie juz w wieku poza durnotami, zreszta nauczyly sie nie ulegac ogolnym szalenstwom/idiotyzmom
      • paco_lopez Re: pyta zombi 25.10.14, 19:36
        To wspaniale, nie bedzie was na zadnej imprezie, gratuluje dzieci, ze takie mondre i mamy sluchaja. O tym ze cie sylwek czy inna noc kupaly nieinteresuje jeszcze pewnie nie raz przeczytam i doznam wrazenia ze sie tym szczycisz. Kupy tez nie robisz, bo robia ja wszyscy?
        • miau.weglowy jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/nt 25.10.14, 20:14

          • paco_lopez Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 25.10.14, 20:19
            A ty mialka w zgodzie z nickiem. Jestes smieszny, to najczesciej mozna uslyszec w serialu.
            • misiania Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 25.10.14, 20:49
              U, fatalnie jak na początek. Ciekawe, jak długo pociągnie tu taki reformator.
              • ten_azorek Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 28.10.14, 10:21
                Na tym forum nie ma żadnego obrażania, atakowania innych, złośliwych komentarzy etc. Nie potrzeba tu reformatorów.
                • be_ell Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 28.10.14, 11:57
                  Chyba gość się tu znalazł, tak jak w starym dowcipie było:
                  Ja to k... chyba z innej bajki jestem.
                  • dzidzia_bojowa Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 30.10.14, 05:14
                    Paco nie wyczuł klimatu tego forum. Ja dałabym mu szansę...Na razie
              • paco_lopez Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 31.10.14, 13:40
                czy tylko niektórzy mogą odniesć się bezpośrednio do takich stwierdzeń ?
                ....." poza durnotami, zreszta nauczyly sie nie ulegac ogolnym szalenstwom/idiotyzmom" - przecież to brzmi fałszywie i prowokująco. Czy nikomu nie wolno ?Nikt oprócz mnie tego nie czuje ? Czy grożenie paluszkiem bierze się tylko z tego, że krótko tu jestem ? Można troszkę jasniej w ten cudowny dzień duchów ?
                • dzidzia_bojowa Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 31.10.14, 13:54
                  Paco, spróbuję cię nakierować trochę:) Spójrz w jakim dziale jest Cmentarz Przydrożny. Widzisz? Humor. Bo my tu sobie głównie żartujemy. Czasem rozmawiamy poważnie ale rzadko, prawie nigdy. I tak szczerze mówiąc nie wiem o co ci chodzi. :) Ktoś wie o co chodzi Paco?
                  • misiania Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 31.10.14, 13:58
                    Etam.

                    Ładną mamy pogodę ostatnio, nieprawdaż?
                    • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 31.10.14, 14:03
                      prawdaż, Misianiu Droga
                      mam również nieśmiałą nadzieję, iż jutro będzie równie ładną ;)
                      • dzidzia_bojowa Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 31.10.14, 15:47
                        Moje drogie, jestem pewna, że jutro będzie równie ładnie jak dzisiaj :)
                        • misiania Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 31.10.14, 17:06
                          No tak, no tak, drogie panie :) A w telewizji ostatnio nic ciekawego nie ma, jak zauważyłam.
                  • paco_lopez Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 31.10.14, 14:14
                    nie no oczywiście , ze miau żartowau . ja też żartowałem w odpowiedzi . oczywiście, że nikt nie wie o co mi chodzi . to humorystyczne , aczkolwiek typowe :))humorystyczne jest też nakierowywanie mnie. masa humoru :))))
                    • apersona Re: jestes smieszny, ale w zlym stylu, niestety/n 31.10.14, 18:14
                      ojtam ojtam wyczuwam sarkazm i zranioną duszę
    • paco_lopez Re: pyta zombi 01.11.14, 21:00
      Sarkazm tak , ale nie dusze
      zombie nie ma duszy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka