snor-snow 26.08.12, 22:49 masz jeszcze te kozaczki Emu 24? mogłabys więcej zdjęć przesłać na gazetwoego? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kicius_85 Re: Kiciuś 85 27.08.12, 12:38 przepraszam teraz dopiero dopatrzylam twoj post forum.gazeta.pl/forum/w,96171,138088869,138306008,butki_emu_roz_23_rezerwacja_reszta_wolna.html tak mam jeszcze te 24 bo 23 sa zarezerwowane porobie fotki ale troszke pozniej ok?? bo teraz cos mnie skurcze lapia i musze polezec bylabym wdzieczna jakbys napisala do mnie na maila kicius_85@o2.pl bo znajac moja pamiec teraz w ciazy to szkoda gadac Odpowiedz Link