Dodaj do ulubionych

Kiciuś 85

26.08.12, 22:49

masz jeszcze te kozaczki Emu 24?
mogłabys więcej zdjęć przesłać na gazetwoego?
Obserwuj wątek
    • kicius_85 Re: Kiciuś 85 27.08.12, 12:38
      przepraszam teraz dopiero dopatrzylam twoj postsmile
      forum.gazeta.pl/forum/w,96171,138088869,138306008,butki_emu_roz_23_rezerwacja_reszta_wolna.html
      tak mam jeszcze te 24 bo 23 sa zarezerwowane
      porobie fotki ale troszke pozniej ok?? bo teraz cos mnie skurcze lapia i musze polezec
      bylabym wdzieczna jakbys napisala do mnie na maila kicius_85@o2.pl bo znajac moja pamiec teraz w ciazy to szkoda gadacsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka