lilyane 31.03.14, 20:10 Mam buty, które przeleżały w szafie parę lat. Nosiłam je może kilka razy. Są bardzo kobiece i delikatne. Może którejś z was wpadną w oko i jeszcze trochę posłużą. Stan ich określam na bardzo dobry. Wymagają odświeżenia. POLECAM. cena 30 zł. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj