Dodaj do ulubionych

Zapicie smutkow bezskuteczne

31.01.05, 11:27
Wciaz myslalam o swoim ex..Wypilam 4 drinki.O 4 rano bylam w domu.Rodzice
wciaz do niego piszą chamskie smsy,a to on sie przeciez nie
oddzywa.Nienawidzę ich.Robią ze mnie idiotkę i z siebie.Dzis rano powaznie
zaczelam myslec o lyknieciu tabl nasennych i pojsciu spac.Wtedy mnie nie
uratują.Moj byly nie chce ze mna byc bo ma dosc moich rodzicow.Nie dziwie
sie.W koncu namowil mnie do aborcji,ale ja na to pozwolilam,bo nie chcialam
stracic.MAm dosc tego bagna.Dosc mojej mamy(przechodzi menopauzę)..Nie mogę
juz tak zyc,nie mam ochoty.
Obserwuj wątek
    • rafi.raf Re: Zapicie smutkow bezskuteczne 31.01.05, 11:41
      NAT uspokoj sie!
      zawsze jest cos po co warto zyc! naprawde!
    • efinia Re: Natttttttttttt! 31.01.05, 12:19
      mam takie myśli jak Ty...też mi żle i myslę o samobójstwie..a pic nie moge bo
      już wtedy koniec ze mną..musiałbym paska użyć zeby sobie ulżyć...przykro mi że
      tak Ci żle..kochasz go??co on na to?wie ze masz depresję..??aborcja tak
      wpłyneła?czy masz depresję od dawna??
      odpisz e,
      • nat.london Re: Natttttttttttt! 31.01.05, 12:34
        Mialam depresje 3 lata temu.To sie ciagnie.Nawroty mam jak moj ex mnie
        zostawia.Depresja i przez ciaze i przez to,ze po zabiegu mnie zostawil.Wie,ze
        go kocham,ale ma dosc bagna i moich ublizajacych mu rodzicow...
      • nat.london Re: Natttttttttttt! 31.01.05, 12:35
        Nie wie o mojej depresji.Nie wierzy w takie rzeczy
        • efinia Re: Natttttttttttt! 31.01.05, 12:52
          masz gg?
          łatwiej bedzie pogadac?
          • nat.london Re: Natttttttttttt! 31.01.05, 12:54
            4724301
    • malcolm-x Re: Zapicie smutkow bezskuteczne 31.01.05, 12:59
      dziewczyno, jak mozna uganiac sie za takim fagasem, który co chwile cie
      zostawia, i tobi to w trudnych dla ciebie chwilach, namawia do aborcji, i w
      ogóle ma głęboko w du.....
      daj sobie z nim spokój, jest naprawde tysiące porządnych i fajnych gości na tym
      padole
    • mskaiq Re: Zapicie smutkow bezskuteczne 31.01.05, 13:38
      Masz depresje bo probujesz zlamac milosc, tego nie mozna zrobic, ona jest
      czescia Ciebie. Alkohol nie przynosi zapomienia bo probujesz zapomiec co jest
      czescia Ciebie, nie mozna pozbyc sie milosci kiedy ja obudzilas.
      Mysle ze powinnas przeczekac akcje Twoich Rodzicow, kiedy nie bedziesz
      rozmawiala z Nimi o Swoim Facecie i problemach to przestana wysylac smsy.
      Mysle ze powinnas dac czas Swojemu Facetowi, nie kontaktuj sie, On do Ciebie
      sie odezwie. Jesli bedziesz probowala na sile kontaktow z Nim to bedzie od
      Ciebie uciekal.
      Serdeczne pozdrowienia.
      • nat.london Mskaiq 31.01.05, 23:40
        Witam! Masz racje.. Daję mu spokoj.NIe to nie.Przezyję to wszystko,albo i
        nie.Niewazne.Co ma byc,to będzie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka