05.08.07, 23:17
Aurelia ja też o podobnej godzinie i w tym samym dniu u psychiatry
będę-spotkamy się tam-ja poczekam na Ciebie bo jesteś po mnie;p
Obserwuj wątek
    • suchyxxx2 Re: Do Aureli 05.08.07, 23:20
      pogadamy o tym np. jakie leki dostaliśmy hihi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka