suchyxxx2 05.08.07, 23:17 Aurelia ja też o podobnej godzinie i w tym samym dniu u psychiatry będę-spotkamy się tam-ja poczekam na Ciebie bo jesteś po mnie;p Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
suchyxxx2 Re: Do Aureli 05.08.07, 23:20 pogadamy o tym np. jakie leki dostaliśmy hihi Odpowiedz Link Zgłoś