suave32
14.09.03, 00:27
Najprawdopodobniej mam depresję z napadami lękowymi (ponieważ nigdy nie
usłyszałam diagnozy w ciągu 2 lat terapii, terapeutka mówi, że lepiej gdy nie
będę wiedzieć, ponieważ zbyt wiele kontroluję). W tej chwili miał się zacząć
trzeci rok, wg mojego wcześniejszego mniemania ostatni- czuję się dobrze,
choć do tego potrzebne mi są leki -Zoloft 100mg. No i na ostatnim spotkaniu
ona mi mówi, że widzi potrzebę dalszej długotrwałej terapii. Poczułam się
okropnie, czy to znaczy że jest aż tak żle?