Dodaj do ulubionych

Urządzamy ogród

25.02.14, 10:10
Nasza strona internetowa


Nasza firma, Atelier Projektowanie i Wykonywanie Ogrodów zajmuje się kompleksowymi pracami z zakresu projektowania, wykonywania, pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni, aranżacji zieleni we wnętrzach domów, firm i biurowców oraz inwentaryzacją zieleni i oceną drzewostanu. Usługi ogrodnicze świadczymy na terenie Warszawy i okolic.
Posiadamy doświadczenie praktyczne w uprawie roślin dekoracyjnych i krzewów ogrodowych. Dysponujemy odpowiednim sprzętem lżejszym i cięższym do wykonywania podjętych prac. Wykonujemy ciekawe projekty i aranżacje, wg pomysłu własnego – skonsultowanego z klientem bądź autorskiego projektu klienta. Zapewniamy wysoką jakość stosowanego do wykonywania ogrodów materiału roślinnego. Wykonujemy prace ogrodnicze w szerokim zakresie usług, również cięższe, przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu.

Zajmujemy się kompleksowymi pracami z zakresu projektowania, wykonywania, pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni, aranżacji zieleni we wnętrzach domów, firm i biurowców oraz inwentaryzacją zieleni i oceną drzewostanu.

Posiadamy doświadczenie praktyczne w uprawie roślin dekoracyjnych i krzewów ogrodowych. Dysponujemy odpowiednim sprzętem lżejszym i cięższym do wykonywania podjętych prac w ogrodzie.
Wykonywaniem ogrodów zajmuje się ogrodnik z wieloletnim doświadczeniem w uprawie roślin ogrodowych, ozdobnych, drzew i krzewów. Dysponuje bogatą wiedzą o roślinach, środkach ochrony roślin jak również ich pielęgnacji, w tym rodzajach nawozów i sposobach ich używania. W pracy używa różnorodnego sprzętu – na wyposażeniu firmy są samochody, którymi można przewozić cięższy załadunek, ciągnik i przyczepa, urządzenia rolnicze, kosiarki, piły mechaniczne, glebogryzarka.

Wykonujemy ciekawe projekty i aranżacje, wg pomysłu własnego – skonsultowanego z klientem bądź autorskiego projektu klienta. Wykonywaniem projektów ogrodów zajmuje się u nas architekt krajobrazu z doświadczeniem. Zawsze polecamy i zachęcamy klienta do spotkania wspólnego z architektem i wykonawcą ogrodu – ogrodnikiem, którzy wspólnie będą mogli obejrzeć teren i porozmawiać z klientem o jego oczekiwaniach. Wówczas łatwiej będzie porozumieć się architektowi i realizatorowi w zakresie doboru najlepszego materiału roślinnego i innych artykułów, niezbędnych do realizacji ogrodu. Ich współpraca polega również na konsultowaniu i dobieraniu odpowiednich materiałów, a także ustalaniu ich dostępności na rynku.
Wykonanie projektu ogrodu ułatwia zagospodarowanie przestrzeni w metodyczny sposób. Z pewnością porządkuje jego strukturę, pokazuje etapy prac oraz – co najważniejsze – pomaga w stworzeniu przestrzeni, która będzie harmonijna, zapewniająca odpowiedni wygląd terenu w każdej porze roku.
Najlepszym czasem wykonania projektu ogrodu jest jesień lub zima, kiedy jest wystarczająco dużo czasu na przemyślenie struktury ogrodu i podjęcie decyzji, co ma się w nim znaleźć. Powierzenie zaprojektowania ogrodu profesjonaliście zapobiega przypadkowości a także daje pewność, że ogród będzie uporządkowany i zgodny z naszymi oczekiwaniami. Istnieje również możliwość, zarówno na etapie tworzenia projektu jak jego realizacji, dokonywanie zmian, przeprojektowania, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

O kosztach świadczonych przez nas usług decyduje skala prac, rodzaje stosowanego sprzętu i materiału roślinnego a także sporządzenie projektu. Wykonanie projektu nie jest konieczne.
Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu i owocnej współpracy.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka