Dodaj do ulubionych

Wreszcie ruszy budowa A1?

IP: *.chello.pl 24.01.09, 12:34
Lepiej budować zwykłe ekspresówki - 3-7 razy taniej i dużo szybciej. I w dodatku koszty utrzymania też 3 krotnie niższe. A stawki odpłatności za km jazdy są w PL prawie najwyższe na świecie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka