Dodaj do ulubionych

Rany Boskie, jasiu chwycil za telefon :-)

04.03.05, 19:10
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=21299706
Obserwuj wątek
    • goldbaum a moze to tylko litosciwy administrator ? 04.03.05, 19:11
      hej admin dostales telefon od jasia?
      • j-k nie musial 04.03.05, 19:12
        mamy kontakt telepatyczny.
        • goldbaum bo admin sie zlitowal.. 04.03.05, 19:13
      • i-love-2-ski Re: a moze to tylko litosciwy administrator ? 04.03.05, 19:13
        goldbaum napisał:

        > hej admin dostales telefon od jasia?

        ja zadzwonilam i podalam sie za ekonomiste,patrz jak podzialalo szybko.
        • goldbaum Re: a moze to tylko litosciwy administrator ? 04.03.05, 19:14
          gdybys podala sie za chemika na bani to poszloby jeszcze szybciej :-)
          • i-love-2-ski Re: a moze to tylko litosciwy administrator ? 04.03.05, 19:16
            goldbaum napisał:

            > gdybys podala sie za chemika na bani to poszloby jeszcze szybciej :-)
            ale ja znam chemie,a na banie to za wczesnie,ja jestem zreformowana alkoholiczka
            tzn przed 17 nie pociagam. sprobuje podac sie za polityka,w koncu jak
            hydraulikom to wyszlo,to czemu narciarzom ma nie wyjsc.
    • i-love-2-ski Re: Rany Boskie, jasiu chwycil za telefon :-) 04.03.05, 19:12
      goldbaum napisał:

      > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=21299706

      patrz jak chlopczyk nie znosi krytyki,co innego jego prorocze slowa JAK U BYKA
      ROGI STOJA dalej.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=21273038&wv.x=2&a=21299257
      • j-k obiecalem, ze tego nie zrobie 04.03.05, 19:14
        dopoki nie bedzie mi tu przekraczane prawo.
        wiec to nie moja robota.
        • goldbaum gdzie obiecales jasiu, przed swietym obrazem? 04.03.05, 19:15
          i co? taka wadza to nie wadza jasiu....
        • i-love-2-ski Re: obiecalem, ze tego nie zrobie 04.03.05, 19:30
          j-k napisał:

          > dopoki nie bedzie mi tu przekraczane prawo.
          > wiec to nie moja robota.

          jasio 100+ nickow to prawo co 5 minut przekracza,to na co czekasz ulzyj
          swiatu,badz humanitarny.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka