goldbaum 04.03.05, 19:10 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=21299706 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
goldbaum a moze to tylko litosciwy administrator ? 04.03.05, 19:11 hej admin dostales telefon od jasia? Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: a moze to tylko litosciwy administrator ? 04.03.05, 19:13 goldbaum napisał: > hej admin dostales telefon od jasia? ja zadzwonilam i podalam sie za ekonomiste,patrz jak podzialalo szybko. Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Re: a moze to tylko litosciwy administrator ? 04.03.05, 19:14 gdybys podala sie za chemika na bani to poszloby jeszcze szybciej :-) Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: a moze to tylko litosciwy administrator ? 04.03.05, 19:16 goldbaum napisał: > gdybys podala sie za chemika na bani to poszloby jeszcze szybciej :-) ale ja znam chemie,a na banie to za wczesnie,ja jestem zreformowana alkoholiczka tzn przed 17 nie pociagam. sprobuje podac sie za polityka,w koncu jak hydraulikom to wyszlo,to czemu narciarzom ma nie wyjsc. Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: Rany Boskie, jasiu chwycil za telefon :-) 04.03.05, 19:12 goldbaum napisał: > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=21299706 patrz jak chlopczyk nie znosi krytyki,co innego jego prorocze slowa JAK U BYKA ROGI STOJA dalej. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=21273038&wv.x=2&a=21299257 Odpowiedz Link Zgłoś
j-k obiecalem, ze tego nie zrobie 04.03.05, 19:14 dopoki nie bedzie mi tu przekraczane prawo. wiec to nie moja robota. Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum gdzie obiecales jasiu, przed swietym obrazem? 04.03.05, 19:15 i co? taka wadza to nie wadza jasiu.... Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: obiecalem, ze tego nie zrobie 04.03.05, 19:30 j-k napisał: > dopoki nie bedzie mi tu przekraczane prawo. > wiec to nie moja robota. jasio 100+ nickow to prawo co 5 minut przekracza,to na co czekasz ulzyj swiatu,badz humanitarny. Odpowiedz Link Zgłoś