joanna77 02.05.05, 18:34 Pomooccyyy!! Ja wiem juz wiele ale wciąż sie ucze i licze tutaj na waszą pomoc- JAK MAJĄC MUZYKE NA PŁYCIE WRZUCIĆ JĄ NA DYSK??? Proszę o wyrozumiałosć Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: T-800 Re: Muza z płyty na dysk IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 02.05.05, 18:44 www.klucz26.internetdsl.pl/cdex.html Odpowiedz Link Zgłoś
joanna77 Re: Muza z płyty na dysk 02.05.05, 19:11 JUŻŻŻŻ BARDZO WAM KOCHANI PANOWIE DZIĘKUJĘĘĘ Odpowiedz Link Zgłoś
bartoszpar Re: Muza z płyty na dysk 02.05.05, 18:46 Musisz użyć tzw. rippera/grabbera, który przeformatuje ścieżki do plików wav, bądź odrazu z własnych "chwilowych" plików wav do np. mp3 czy ogg...jakie tam kodeki zewnętrzne/wewnętrzne posiada. Ja używam programiku Exact Audio Copy, który zabezpiecza poprzez odpowiedni sposób czytania tych ścieżek "jakość" zgrywanego materiału - chodzi tu o ewentualne jakieś trzaski czy inne deformacje z porysowanej płyty. Naprawdę polecam : www.exactaudiocopy.de/ Odpowiedz Link Zgłoś
joanna77 Re: Muza z płyty na dysk 02.05.05, 19:02 enter code? jest jakis kod ? przy instalacji mnie prosi Odpowiedz Link Zgłoś
bartoszpar Re: Muza z płyty na dysk 02.05.05, 19:15 Encoder czyli pewnie chodzi o zewnętrzny "programik" do przerabiania formatu wav na mp3 :) W jakm celu chcesz zgrywać te Audio CD, bo jak żeby zrobić sobie kopie to niew musisz zmieniać tych wav'ów, po wypaleniu płytki po prostu sobie je zmażesz :) Odpowiedz Link Zgłoś
no_login Re: Muza z płyty na dysk 07.05.05, 22:42 Drobne sprostowanie. Do "przerabiania" wav na mp3 służy koder. Encoder pracuje w druga stronę. Odpowiedz Link Zgłoś
wieszyk Re: Muza z płyty na dysk 05.05.05, 13:50 Jeśli masz windowsa xp w programie windows media player jest opcja "Kopiju z dysku CD" sprubuj w tem sposób lub porgramem CDex Odpowiedz Link Zgłoś