Gość: FENRIZ
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.07.05, 15:51
Mam zaistalowany dysk 40 GB, dokupiłem dysk 120 GB i w zw. z tym mam pytanie:
w biosie mam ustawione: primary master- HDD, primary slave- auto,
second.master- DVD, second. slave - auto, jak podłączyć dysk 120 GB, jako
primary master czy slave, na jednej taśmie czy na dwóch?
Jakby ktos mógł dac odpowiedz
Dziekuje