kataryna.kataryna
10.11.05, 21:51
To nie tak miało być. Inny miał być premier, inna koalicja, wszystko miało
być inaczej ale nie wyszło bo tu rzadko coś wychodzi. Trudno, trzeba się
przyzwyczajać, chyba już nigdy nie będzie normalnie. Wypada życzyć premierowi
powodzenia bo będzie to najbardziej opluwany rząd w niedługiej historii III
RP, rząd krytykowany jeszcze zanim powstał, tak jak nie był krytykowany nawet
rząd Millera u szczytu swojej wątpliwej sławy. Szkoda mi Marcinkiewicza bo
bez względu na to co zrobi oberwie jak żaden przed nim i pewnie żaden po nim.
Premierowi i rządowi życzę powodzenia.