Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Praca w Drogerii Natura?

    IP: *.olsztyn.mm.pl 30.01.06, 15:22
    Prosze o wszelkie informacje nt.pracy w tej firmie.Wynagrodzenie, atmosfera
    itd.?Z gory dziekuje:)
    Obserwuj wątek
      • Gość: miki Re: Praca w Drogerii Natura? IP: *.olsztyn.mm.pl 30.01.06, 17:01
        zero odzewu?nikt tam nie pracowal lub nie pracuje?
        • Gość: miś Re: Praca w Drogerii Natura? IP: *.kom / *.os1.kn.pl 30.01.06, 17:03
          Naturalnie ze pracowal:)
          • Gość: miki Re: Praca w Drogerii Natura? IP: *.olsztyn.mm.pl 30.01.06, 17:05
            naturalnie w naturze:)
            • Gość: miś Re: Praca w Drogerii Natura? IP: *.kom / *.os1.kn.pl 30.01.06, 17:06
              no naturalnie, ze tak:)
      • mrufka4 Re: Praca w Drogerii Natura? 30.01.06, 21:34
        A jak sobie wyobrażasz pracę w sklepie,zasuwasz aż łeb Ci podskakuje za marne
        grosze,dokładasz do inwentaryzacji,nic dodać nic ując,ale jeżeli ktoś marzy o
        pracy w sklepie to może się zrealizuje??
      • Gość: ja Re: Praca w Drogerii Natura? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.06, 21:40
        No nie przesadzaj, że w sklepie kosmetycznym się zasuwa... bez przesady
      • szpil1 Re: Praca w Drogerii Natura? 01.02.06, 22:15
        A czy te sklepy nie działają na zasadzie franszyzy? Wtedy każdy sklep ma innego
        właściciela i pewnie każdy proponuje inne warunki pracy. Zajrzyj na stronę
        www.franchising.info.pl i sprawdz czy Drogeria Natura to sklepy franszyzowe.
        • Gość: miki Re: Praca w Drogerii Natura? IP: *.olsztyn.mm.pl 02.02.06, 22:03
          Rzeczywiscie dzialaja na takiej zasadzie.Dzieki za info!
      • mrufka4 Re: Praca w Drogerii Natura? 02.02.06, 22:39
        g.prawda franczyza to malutki procent,Natura należy do polbity.Sklepów jest
        ponad 100.A co do zasuwania: w sklepie pracuje od 4-6 osób (100-150m)na sklepie
        są ok 3-4 osoby ze względu na pracę w soboty,trzy osoby muszą poradzić sobie z
        wypakowaniem towatu (ok 100 pudeł tygodniowo,sprzątaniem półek (ok 100m)+szafy
        kosmetyki kolorowej,ciągłe mycie zasyfionej podłogi,witryn sklepowych,drukowanie
        i cięcie metek,co dwa tygodnie odznaczenie starej i zaznaczenie nowej gazetki i
        oczywiście obsługa klienta.do pracy przychodzimy na godz 8,30 wychodzimy ok
        20-21 codziennie!!!!Dodatkowe w sklepach tych nie ma żadnych zabezpieczeń więc
        musimy w międzyczasie pilnować towar,żeby nas nie rozkradli bo wtedy płacimy,nie
        twierdzę, że to zła praca,jeżeli ktoś marzy o pracy w sklepie to na pewno się
        zrealizuje,bo branża fajna.
        • Gość: miki Re: Praca w Drogerii Natura? IP: *.olsztyn.mm.pl 03.02.06, 10:10
          Nikt nie marzy o pracy w sklepie(na pewno nie ja).Ogolnie staram sie dostac do
          budżetowki ale nie jest to proste zwlaszcza gdy sie nie ma
          tz.znajomosci.Zmienilam miejsce zamieszkania i to, ze akurat pytam o sklep nie
          wynika z moich małych ambicji lecz z koniecznosci. Pozdrawiam
      • Gość: KASIA Re: Praca w Drogerii Natura? IP: *.adsl.inetia.pl 22.02.06, 15:06
        PROSZE O ADRES GDZIE WYSYLAC CV

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka