Gość: miki IP: *.olsztyn.mm.pl 30.01.06, 15:22 Prosze o wszelkie informacje nt.pracy w tej firmie.Wynagrodzenie, atmosfera itd.?Z gory dziekuje:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: miki Re: Praca w Drogerii Natura? IP: *.olsztyn.mm.pl 30.01.06, 17:01 zero odzewu?nikt tam nie pracowal lub nie pracuje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miś Re: Praca w Drogerii Natura? IP: *.kom / *.os1.kn.pl 30.01.06, 17:03 Naturalnie ze pracowal:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki Re: Praca w Drogerii Natura? IP: *.olsztyn.mm.pl 30.01.06, 17:05 naturalnie w naturze:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miś Re: Praca w Drogerii Natura? IP: *.kom / *.os1.kn.pl 30.01.06, 17:06 no naturalnie, ze tak:) Odpowiedz Link Zgłoś
mrufka4 Re: Praca w Drogerii Natura? 30.01.06, 21:34 A jak sobie wyobrażasz pracę w sklepie,zasuwasz aż łeb Ci podskakuje za marne grosze,dokładasz do inwentaryzacji,nic dodać nic ując,ale jeżeli ktoś marzy o pracy w sklepie to może się zrealizuje?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Praca w Drogerii Natura? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.06, 21:40 No nie przesadzaj, że w sklepie kosmetycznym się zasuwa... bez przesady Odpowiedz Link Zgłoś
szpil1 Re: Praca w Drogerii Natura? 01.02.06, 22:15 A czy te sklepy nie działają na zasadzie franszyzy? Wtedy każdy sklep ma innego właściciela i pewnie każdy proponuje inne warunki pracy. Zajrzyj na stronę www.franchising.info.pl i sprawdz czy Drogeria Natura to sklepy franszyzowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki Re: Praca w Drogerii Natura? IP: *.olsztyn.mm.pl 02.02.06, 22:03 Rzeczywiscie dzialaja na takiej zasadzie.Dzieki za info! Odpowiedz Link Zgłoś
mrufka4 Re: Praca w Drogerii Natura? 02.02.06, 22:39 g.prawda franczyza to malutki procent,Natura należy do polbity.Sklepów jest ponad 100.A co do zasuwania: w sklepie pracuje od 4-6 osób (100-150m)na sklepie są ok 3-4 osoby ze względu na pracę w soboty,trzy osoby muszą poradzić sobie z wypakowaniem towatu (ok 100 pudeł tygodniowo,sprzątaniem półek (ok 100m)+szafy kosmetyki kolorowej,ciągłe mycie zasyfionej podłogi,witryn sklepowych,drukowanie i cięcie metek,co dwa tygodnie odznaczenie starej i zaznaczenie nowej gazetki i oczywiście obsługa klienta.do pracy przychodzimy na godz 8,30 wychodzimy ok 20-21 codziennie!!!!Dodatkowe w sklepach tych nie ma żadnych zabezpieczeń więc musimy w międzyczasie pilnować towar,żeby nas nie rozkradli bo wtedy płacimy,nie twierdzę, że to zła praca,jeżeli ktoś marzy o pracy w sklepie to na pewno się zrealizuje,bo branża fajna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki Re: Praca w Drogerii Natura? IP: *.olsztyn.mm.pl 03.02.06, 10:10 Nikt nie marzy o pracy w sklepie(na pewno nie ja).Ogolnie staram sie dostac do budżetowki ale nie jest to proste zwlaszcza gdy sie nie ma tz.znajomosci.Zmienilam miejsce zamieszkania i to, ze akurat pytam o sklep nie wynika z moich małych ambicji lecz z koniecznosci. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KASIA Re: Praca w Drogerii Natura? IP: *.adsl.inetia.pl 22.02.06, 15:06 PROSZE O ADRES GDZIE WYSYLAC CV Odpowiedz Link Zgłoś