Dodaj do ulubionych

jak to dobry przykład pozytywnie działa na ludzi

04.02.06, 10:08
przedtem był inny a teraz , w ciagu 3 miesiecy się zmienił ...

"To taki człowiek, w którym w tej chwili dobro zwycięża" - stwierdził
Jarosław Kaczyński."
wiadomosci.onet.pl/1254522,11,item.html
widzicie , a ja ciągle marudzę i żadnych zmian nie widzę ,
albo dostrzegam te zmiany na gorsze ... dlaczego mi się
ten optymizm nie udziela ? przecież co jakaś opcja dochodzi
do władzy , zawsze znajduje się jakaś grupa optymistów i tacy którzy
ulegają wpływowi wyśmienitych przywódców i zmieniają się na lepsze
wstępując w szeregi liderów i działaczy którzy prowadzą ten kraj
ku lepszej przyszłości .
dlaczego na mnie nie działa ten optymizm ?

z drugiej strony , jak to jest , że ten nie tak dawny optymizm PO jakoś
szybko obrócił się w pesymizm - ba , wg artykułu , zaczęli nawet nawoływać
naród do nieposłuszeństwa , a to już jest ewenement na skalą światową , by
jakaś grupa polityków w rządzie zachęcała obywateli do nieposłuszeństwa wobec
władzy . ale czy można się dziwić tej antyspołecznej postawy PO , którą nikt
inny jak Lepper przedstwił w sejmie na przykładzie kilku socjopatycznych i
kryminalnych czynów liderów PO .
Obserwuj wątek
    • polynomial Re: jak to dobry przykład pozytywnie działa na lu 04.02.06, 16:29
      Nie widzisz, że ten katokaczystwoski idiota wyjątkowo cynicznie sobie kpi?

      Polynomial-C
      • ethanak2 Re: Ka-zet ,usunąc ten post! 04.02.06, 17:38
        polynomial napisał:

        > Nie widzisz, że ten katokaczystwoski idiota wyjątkowo cynicznie sobie kpi?
        >
        > Polynomial-C


        Prosze usunąc ten post poniewaz godzi on w moje przekonania jako obywatela
        uznającego wybranego Prezydenta.
        • k.novoselic Re: Ka-zet ,usunąc ten post! 04.02.06, 17:41
          ethanak2 napisał:


          > Prosze usunąc ten post poniewaz godzi on w moje przekonania jako obywatela
          > uznającego wybranego Prezydenta.


          Na szczęście jesteś w mniejszości na tym forum.
          • polynomial Re: Ka-zet ,usunąc ten post! 04.02.06, 20:05
            k.novoselic napisał:

            > ethanak2 napisał:
            >
            >
            > > Prosze usunąc ten post poniewaz godzi on w moje przekonania jako obywatel
            > a
            > > uznającego wybranego Prezydenta.
            >
            >
            > Na szczęście jesteś w mniejszości na tym forum.

            Dzięki, dzięki!
        • polynomial Re: Ka-zet ,usunąc ten post! 04.02.06, 20:04

          > Prosze usunąc ten post poniewaz godzi on w moje przekonania jako obywatela
          > uznającego wybranego Prezydenta.

          Powyższy post udowodnił, że ...gościu ale to jest poziom 13-latka. :)))))
        • polynomial Re: Ka-zet ,usunąc ten post! 04.02.06, 20:07
          ethanak2 napisał:

          > polynomial napisał:
          >
          > > Nie widzisz, że ten katokaczystwoski idiota wyjątkowo cynicznie sobie kpi
          > ?
          > >
          > > Polynomial-C
          >
          >
          > Prosze usunąc ten post poniewaz godzi on w moje przekonania jako obywatela
          > uznającego wybranego Prezydenta.



          No, tak! Bliźniaki każdemu mogą się pop...ć! ;)

          Polynomial-C
    • ka_zet Re: jak to dobry przykład pozytywnie działa na lu 04.02.06, 17:04
      unsatisfied6 napisał:

      > z drugiej strony , jak to jest , że ten nie tak dawny optymizm PO jakoś
      > szybko obrócił się w pesymizm - ba , wg artykułu , zaczęli nawet nawoływać
      > naród do nieposłuszeństwa , a to już jest ewenement na skalą światową , by
      > jakaś grupa polityków w rządzie zachęcała obywateli do nieposłuszeństwa wobec
      > władzy .

      W którym matrixie widziałeś PO w rządzie?
      A nawoływanie do nieposłuszeństwa wobec władzy przez opozycję parlementarną
      jest znane mniej więcej od czasów istnienia demokracji parlamentarnej (jak byśmy tego
      nie oceniali).
      • unsatisfied6 ??????????? 05.02.06, 11:09
        ka_zet napisał:

        > unsatisfied6 napisał:
        >
        > > z drugiej strony , jak to jest , że ten nie tak dawny optymizm PO jakoś
        > > szybko obrócił się w pesymizm - ba , wg artykułu , zaczęli nawet nawoływa
        > ć
        > > naród do nieposłuszeństwa , a to już jest ewenement na skalą światową , b
        > y
        > > jakaś grupa polityków w rządzie zachęcała obywateli do nieposłuszeństwa w
        > obec
        > > władzy .
        >
        > W którym matrixie widziałeś PO w rządzie?
        > A nawoływanie do nieposłuszeństwa wobec władzy przez opozycję parlementarną
        > jest znane mniej więcej od czasów istnienia demokracji parlamentarnej (jak
        byśm
        > y tego
        > nie oceniali).

        cytat z artykułu:
        "...awantury wszczętej przez PO. Chce ona organizować akcję nieposłuszeństwa
        obywatelskiego, czyli, jak rozumiem, niepłacenia podatków, niewykonywania
        poleceń urzędników. To zagraża państwu ..."

        twoje stwierdzenie "nawoływanie do nieposłuszeństwa wobec władzy przez opozycję
        parlementarną jest znane mniej więcej od czasów istnienia demokracji
        parlamentarnej " odnosi się działalności opozycji w Polsce i "demokracji
        parlamentarnej " w Polsce czy w kotekście innych cywilizowanych krajów świata.
        opozycja stanowiąca zagrożenie bytu państwa jest wg ciebie normą w demokracji
        parlamentarnej ? ciekawą historię znasz i często oglądasz matrix .
        • ka_zet Re: ??????????? 05.02.06, 12:03
          unsatisfied6 napisał:

          > cytat z artykułu:
          > "...awantury wszczętej przez PO. Chce ona organizować akcję nieposłuszeństwa
          > obywatelskiego, czyli, jak rozumiem, niepłacenia podatków, niewykonywania
          > poleceń urzędników. To zagraża państwu ..."

          Oraz są wichrzycielami i samtoażystami stojącymi na drodze dalszego pomyślnego rozwoju naszej
          ludowej ojczyzny.

          Może zastanów się, kto powiedział to co zacytowałeś.

          > twoje stwierdzenie "nawoływanie do nieposłuszeństwa wobec władzy przez opozycję
          > parlementarną jest znane mniej więcej od czasów istnienia demokracji
          > parlamentarnej " odnosi się działalności opozycji w Polsce i "demokracji
          > parlamentarnej " w Polsce czy w kotekście innych cywilizowanych krajów świata.

          Oczywiście, że świata.
          W Polsce natomiast mieliśmy na przykład Mariana Krzaklewskiego, który jako przywódca związku
          zawodowego demonstrował przeciwko rządowi tworzonemu przez partię której również przewodził.

          > opozycja stanowiąca zagrożenie bytu państwa jest wg ciebie normą w demokracji
          > parlamentarnej ? ciekawą historię znasz i często oglądasz matrix .

          Tyle że ona jest zagrożeniem bytu państwa tylko w głowie Kaczyńskiego.
          Człowieka, który uważa też że w nim jest czyste dobro.
          Pozwolisz, że nie będę ślepo przyjmował jego słów?
          • k.novoselic Re: do ka_zet 05.02.06, 12:05
            Zainteresuj się tym wątkiem
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=36237415
            • ka_zet kwestie formalne 05.02.06, 12:32
              k.novoselic napisał:

              > Zainteresuj się tym wątkiem
              > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=36237415

              Nie łamie zasad. (merytoryki oceniać nie będę).

              Ale tak ogólnie skargi, zażalenia, uwagi i tak dalej do mnie prosiłbym mailem jednak, po pierwsze nie
              róbmy dodatkowego bałaganu na forum a po drugie wbrew pozorom nie czytam wszystkich wątków. :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka