unsatisfied6
04.02.06, 10:08
przedtem był inny a teraz , w ciagu 3 miesiecy się zmienił ...
"To taki człowiek, w którym w tej chwili dobro zwycięża" - stwierdził
Jarosław Kaczyński."
wiadomosci.onet.pl/1254522,11,item.html
widzicie , a ja ciągle marudzę i żadnych zmian nie widzę ,
albo dostrzegam te zmiany na gorsze ... dlaczego mi się
ten optymizm nie udziela ? przecież co jakaś opcja dochodzi
do władzy , zawsze znajduje się jakaś grupa optymistów i tacy którzy
ulegają wpływowi wyśmienitych przywódców i zmieniają się na lepsze
wstępując w szeregi liderów i działaczy którzy prowadzą ten kraj
ku lepszej przyszłości .
dlaczego na mnie nie działa ten optymizm ?
z drugiej strony , jak to jest , że ten nie tak dawny optymizm PO jakoś
szybko obrócił się w pesymizm - ba , wg artykułu , zaczęli nawet nawoływać
naród do nieposłuszeństwa , a to już jest ewenement na skalą światową , by
jakaś grupa polityków w rządzie zachęcała obywateli do nieposłuszeństwa wobec
władzy . ale czy można się dziwić tej antyspołecznej postawy PO , którą nikt
inny jak Lepper przedstwił w sejmie na przykładzie kilku socjopatycznych i
kryminalnych czynów liderów PO .