jenny3131
04.06.06, 21:50
Witam Was, mam nadzieję,że ktoś nacodzień ma podobny problem taki jak ja i mi
powie, czy to jest normalne.
Niepokoi mnie moje nagłe zasypiania, potrafię np. jadąc pociągiem,
samochodem itp mimo zajęć nagle zasnąć, zdaża mi się to bardzo często i
zaczyna zastanawiać . Niejednokrotnie przysłuchując się innej rozmowie,
pisząc sms lub rozwiązując krzyżówkę potrafię przysnąć . Niedosyć, że jest
to krępujące to jeszcze, gdy wracam wieczorem z pracy jest to w pewnym
stopniu zmiejszenie mojego bezpieczeństwa. Na poczatku zdarzało mi się to na
zajęciach na studiach, potrafiłam przysnąć mimo, że siedziałam blisko
wykładowcy. Obecnie już nie studiuję, ale problem nie minął.
Bardzo proszę o odp. gdyż zaczynam się tym niepokoić objawy takie mam już od
4 lat. Mam 23 lata.
Mam nadzieję, że mi pomożecie