Dodaj do ulubionych

"ciągnięcie" głowy - kiedy?

04.07.06, 23:09
Dziewczyny, kiedy Wasze pociechy (szczególnie te z onm) zaczęły ciągnac głowę
w pozycji leżacej na plecach, podciągane za obie rączki. Mój synek ma 3,5 m-
ca i wcale tego nie robi. Bardzo się martwię.
Obserwuj wątek
    • ewaq Re: "ciągnięcie" głowy - kiedy? 05.07.06, 08:45
      pocieszę Cię, bo moja córcia dopiero jakieś półtora miesiąca temu, a ma teraz
      7,5 m-ca (korygowane 5,5). Na brzuchu trzymała pięknie, noszona w pionie
      również, a z ciągnięciem do siadu był problem. Na szczęście już trzyma
      łepeczek, więc i Ty się nie stresuj, synek na pewno niedługo "załapie" o co
      chodzi :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka