ala_mm1 04.07.06, 23:09 Dziewczyny, kiedy Wasze pociechy (szczególnie te z onm) zaczęły ciągnac głowę w pozycji leżacej na plecach, podciągane za obie rączki. Mój synek ma 3,5 m- ca i wcale tego nie robi. Bardzo się martwię. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewaq Re: "ciągnięcie" głowy - kiedy? 05.07.06, 08:45 pocieszę Cię, bo moja córcia dopiero jakieś półtora miesiąca temu, a ma teraz 7,5 m-ca (korygowane 5,5). Na brzuchu trzymała pięknie, noszona w pionie również, a z ciągnięciem do siadu był problem. Na szczęście już trzyma łepeczek, więc i Ty się nie stresuj, synek na pewno niedługo "załapie" o co chodzi :-) Odpowiedz Link