Dodaj do ulubionych

<a href="http://www.szukamypolski.pl/sgb.php" target="_blank">

IP: *.dsl.versadsl.be 12.11.06, 10:53
no i okazuje sie ze duza czesc osob na tym forum to z Bialegostoku jest,
haha, a tak sie puszy i psioczy na Bialystok....
Obserwuj wątek
    • Gość: pav Re: <a href="<a href="http://www.szukamypolski.pl/sgb." target IP: *.154-201-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 12.11.06, 11:28
      heh ja nigdy na Bialystok nie psioczylem choc z Podlasie nia jestem. Wiekszosc
      ludzi, ktorzy sa z tamtad i ktorych spotkalem w Be sa bardzo porzadni fajni
      goscie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka