Gość: bialystok IP: *.dsl.versadsl.be 12.11.06, 10:53 no i okazuje sie ze duza czesc osob na tym forum to z Bialegostoku jest, haha, a tak sie puszy i psioczy na Bialystok.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pav Re: <a href="<a href="http://www.szukamypolski.pl/sgb." target IP: *.154-201-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 12.11.06, 11:28 heh ja nigdy na Bialystok nie psioczylem choc z Podlasie nia jestem. Wiekszosc ludzi, ktorzy sa z tamtad i ktorych spotkalem w Be sa bardzo porzadni fajni goscie. Odpowiedz Link Zgłoś