Dodaj do ulubionych

likwidacja konta - jak???? prosze o pomoc!!

IP: *.acn.pl / 10.66.1.* 20.08.03, 14:27
Bardzo prosze o wytlumaczenie mi, jak zlikwidowac konto w gazecie.pl.
Ciagle mam z nim jakies problemy ,teraz jeszcze akcja spamowa juz nie chce!!!
Bardzo prosze o pomoc kogos, kto wie jak to zrobic, bo wszedzie szukam i nie
moge znalezc zadnych informacji na ten temat:(
Obserwuj wątek
    • tebe Re: likwidacja konta - jak???? prosze o pomoc!! 20.08.03, 17:05
      Możesz po prostu przestać używać. Samo wyekspiruje.
      • Gość: VIP-1 Re: likwidacja konta - jak???? prosze o pomoc!! IP: *.mt.sfl.net 20.08.03, 22:35
        tebe napisał:

        > Możesz po prostu przestać używać. Samo wyekspiruje.

        wyekspiruje? a co to jest?
        szukalem w slowniku i znalezc nie moglem.
        • tebe Re: likwidacja konta - jak???? prosze o pomoc!! 20.08.03, 23:30
          :-)
          W końcu będzie. W uproszczeniu skończy się jego czas życia w stanie nieużywania.
          Proszę nie pytać o liczby...
          • kataryna.kataryna Re: likwidacja konta - jak???? prosze o pomoc!! 21.08.03, 01:19
            tebe napisał:

            > :-)
            > W końcu będzie. W uproszczeniu skończy się jego czas życia w stanie
            nieużywania
            > .
            > Proszę nie pytać o liczby...


            Tebe, jak Ty potrafisz cudownie tłumaczyć :)))
            • tebe Re: likwidacja konta - jak???? prosze o pomoc!! 21.08.03, 23:22
              2300 postów ćwiczyłem
              ale dzięki :-)
          • Gość: VIP-1 no to moze tak bedzie lepiej? IP: *.mt.sfl.net 21.08.03, 15:23
            o'k.
            nie znalazlem w slowniku 'expir' (ekspir)
            ale poszukalem i znalazlem 'expire' (ekspajer)
            wiec moze powinno byc wyekpajeruje a nie wyekspiruje :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka