Gość: gosia
IP: *.acn.pl / 10.66.1.*
20.08.03, 14:27
Bardzo prosze o wytlumaczenie mi, jak zlikwidowac konto w gazecie.pl.
Ciagle mam z nim jakies problemy ,teraz jeszcze akcja spamowa juz nie chce!!!
Bardzo prosze o pomoc kogos, kto wie jak to zrobic, bo wszedzie szukam i nie
moge znalezc zadnych informacji na ten temat:(