Dodaj do ulubionych

W roznych tempraturach niezadowolenia

15.09.08, 16:14
Plomienie oburzenia
Zar gledzenia
Cieply popiol niecheci
Zimna obojetnosc
Chlodna aprobata
Obserwuj wątek
    • drzejms-buond Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 15.09.08, 16:17
      ledwo iskrzące się nadzieje

      • viki2lav Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 15.09.08, 18:01
        kipiejaca zlosc
        • szubad Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 15.09.08, 19:16
          w różowych temperaturach Cart land Bar bary..
          w różowych temperatiulach?

          farm1.static.flickr.com/242/517584469_6f019b630c.jpg
          • lira_korbowa Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 15.09.08, 19:29
            Zimna furia. Al-freddo furioso.
            PS. Pan Mat mię z Listy wywaliwszy...;-)
            • greta.garbon Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 15.09.08, 20:12
              Piekące łzy pod powieką,
              lodowate rozstanie z kobietą.
              Spocone, drżące dłonie
              a serce płonie i płonie.
              Letnie spotkanie jesienią,
              zamrożone wspomnienia drzemią.
              • szubad Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 15.09.08, 22:19
                palący wstyd:
                - proszę się przesiąść, to przedział dla uczuć niepalących uczuć!
                (chłodna pogarda do słomianego zapału)
                • greta.garbon Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 16.09.08, 00:05
                  Tylko sens fraszki Mistrza J.Sz. pamiętam.
                  Mniej więcej tak to szło:
                  <że się ze wstydu nie czerwienisz
                  dziewczyno, winnaś się zarumienić>
                • brezly Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 16.09.08, 11:10
                  szubad napisała:

                  > palący wstyd:
                  > - proszę się przesiąść, to przedział dla uczuć niepalących uczuć!
                  > (chłodna pogarda do słomianego zapału)

                  :-)9

                  palące uczucia jako reakcja alergiczna. Wapnem je gasic!
                  • olo53 Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 16.09.08, 16:41
                    Miotnac rzeczownikiem dodajac przymiotniki trzy:)
                    • mateuszwierzbicki Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 16.09.08, 21:45
                      o matko jedyna, dobry wieczór, porządki robiłem w statystykach, które kłamliwie
                      zawyżały liczbę członków załogi, więc pomyślałem, że skoro się nie zagląda, to
                      księgę pokładową jeno uaktualniłem, zamiarów niecnych nie miewszy w rodzaju
                      wyrzucania! Już, już, wpisuję z przyjemnością! :)
                  • szubad Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 16.09.08, 23:09
                    >palące uczucia jako reakcja alergiczna. Wapnem je gasic!


                    przykryć białym non-smokingiem i zdusić?
                    • zielonamysz Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 17.09.08, 08:36
                      pal to, bedzie na czasie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka