brezly 15.09.08, 16:14 Plomienie oburzenia Zar gledzenia Cieply popiol niecheci Zimna obojetnosc Chlodna aprobata Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
drzejms-buond Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 15.09.08, 16:17 ledwo iskrzące się nadzieje Odpowiedz Link Zgłoś
viki2lav Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 15.09.08, 18:01 kipiejaca zlosc Odpowiedz Link Zgłoś
szubad Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 15.09.08, 19:16 w różowych temperaturach Cart land Bar bary.. w różowych temperatiulach? farm1.static.flickr.com/242/517584469_6f019b630c.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
lira_korbowa Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 15.09.08, 19:29 Zimna furia. Al-freddo furioso. PS. Pan Mat mię z Listy wywaliwszy...;-) Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 15.09.08, 20:12 Piekące łzy pod powieką, lodowate rozstanie z kobietą. Spocone, drżące dłonie a serce płonie i płonie. Letnie spotkanie jesienią, zamrożone wspomnienia drzemią. Odpowiedz Link Zgłoś
szubad Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 15.09.08, 22:19 palący wstyd: - proszę się przesiąść, to przedział dla uczuć niepalących uczuć! (chłodna pogarda do słomianego zapału) Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 16.09.08, 00:05 Tylko sens fraszki Mistrza J.Sz. pamiętam. Mniej więcej tak to szło: <że się ze wstydu nie czerwienisz dziewczyno, winnaś się zarumienić> Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 16.09.08, 11:10 szubad napisała: > palący wstyd: > - proszę się przesiąść, to przedział dla uczuć niepalących uczuć! > (chłodna pogarda do słomianego zapału) :-)9 palące uczucia jako reakcja alergiczna. Wapnem je gasic! Odpowiedz Link Zgłoś
olo53 Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 16.09.08, 16:41 Miotnac rzeczownikiem dodajac przymiotniki trzy:) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 16.09.08, 21:45 o matko jedyna, dobry wieczór, porządki robiłem w statystykach, które kłamliwie zawyżały liczbę członków załogi, więc pomyślałem, że skoro się nie zagląda, to księgę pokładową jeno uaktualniłem, zamiarów niecnych nie miewszy w rodzaju wyrzucania! Już, już, wpisuję z przyjemnością! :) Odpowiedz Link Zgłoś
szubad Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 16.09.08, 23:09 >palące uczucia jako reakcja alergiczna. Wapnem je gasic! przykryć białym non-smokingiem i zdusić? Odpowiedz Link Zgłoś
zielonamysz Re: W roznych tempraturach niezadowolenia 17.09.08, 08:36 pal to, bedzie na czasie. Odpowiedz Link Zgłoś