IP: 213.92.180.* 10.11.08, 15:51
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: jakorzystałam Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.08, 15:53
      mało znana osoba ... ale to jeszcze lepiej ... spróbuj warto tylko tyle powiem
      • Gość: niezdecydowanyon Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: 213.92.180.* 10.11.08, 16:12
        a jaki urok zamawialas??? i jak to w ogole bylo? opowiadaj !!!! pliiss
        • Gość: ja korzystałam Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.08, 16:40
          Skorzystałam z kilku uroków ... Można powiedzieć że odmieniła moje życie
          kompleksowo w każdej dziedzinie życia..warto było ...
          • Gość: ciekawa Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 10.11.08, 16:47
            Jestes juz druga osoba, ktorej ta pani pomogla. Moze jeszcze ktos
            sie wypowie w tej sprawie?
            • Gość: niezdecydowanyon to ja skorzystam IP: *.serv-net.pl 10.11.08, 17:07
              co mi tam.. to 100 zl.. inne panie chcialy za to samo ode mnie z 700 zl!!!!!! :////
              wiec co tam.. sprobuje i wam powiem
              • aniolek1011 Re: to ja skorzystam 10.11.08, 17:20
                oooooooooooooo...cos nowego:D
          • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 11.11.08, 22:03
            i jakie skutki? jak długo czekałaś na rezultaty???
        • Gość: kasia Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.centertel.pl 29.11.08, 11:39
          ty wogole to dostajesz co pisze hahahaa
        • Gość: kasia Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.centertel.pl 29.11.08, 11:40
          ty wogole to dostajesz
    • Gość: Gość Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 10.11.08, 19:18
      Widzę, że kolejna osoba, która zajmuje się magią milosną.
      Zastanawiam się czy nie skorzystać z jej pomocy, gdyż Pani Anna von
      Bauer chyba mi nie pomogla :(
      • Gość: niezdecydowanyon Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: 213.92.180.* 10.11.08, 20:12
        A czy ta von Bauer to nie od tego nawiedzonego Adamusa? :))))))
        Napisalem maila, 100 zl przelalem... zobaczymy :)
        Inni wolali 500 zl w tak
        • Gość: ciekawa Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 10.11.08, 21:06
          Pisalam poprzednio pod nickiem Gość. Nie wiem czy Anna von Bauer
          jest od Addamusa. Mozliwe :) W kazdym razie podobnie jak Ty
          nawiazalam kontakt z ta pania, o ktorej mowa w temacie i zaplace 100
          zl. Zobaczymy czy tym razem przyniesie to jakis skutek. Wydaje sie,
          ze ta kobieta zna sie na tym.
          • Gość: niezdecydowanyon Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: 213.92.180.* 10.11.08, 21:16
            a jaki urok zamawiasz?
            • Gość: ciekawa Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 10.11.08, 21:36
              Urok milosny :)
            • Gość: ciekawa Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 10.11.08, 21:36
              A Ty jaki? To mialo byc w poprzednim, ale za szybko
              nacisnelam "wyslij" ;)
              • Gość: niezdecydowanyon Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.serv-net.pl 10.11.08, 22:42
                Taki sam jak Ty ;))
                • Gość: ciekawa Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 10.11.08, 23:43
                  Wobec tego trzymam kciuki, zeby sie udalo :)
                  • Gość: ann08 opamiętajcie się IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.08, 11:14
                    jak to czytam to po prostu włos jeży mi się na głowie... jak można rzucać na
                    kogoś jakieś uroki!!! opamiętajcie się!!! to wszystko obróci się przeciwko wam,
                    nawet jak macie dobre intencje. po co na siłę przywiązywać do siebie osobę,
                    wbrew jej woli zresztą, która nic do nas nie czuje. ja również jestem obecnie
                    niezbyt szczęśliwie zakochana w kimś, ale póki co na szczęście nie przyszedł mi
                    do głowy taki szurnięty pomysł, żeby rzucać na tę osobę urok, czy klątwę... sama
                    nie życzyłabym sobie, żeby jakiś facet, do którego ja nic nie czuję rzucał na
                    mnie jakieś zaklęcia, podejrzewam, że wy również. uważam, że w przypadku
                    jakiegoś nieszczęśliwego zauroczenia po prostu trzeba przeczekać i zobaczyć,
                    jaki będzie dalszy rozwój wypadków, może w końcu ta osoba nas zauważy, a jeśli
                    nie to znaczy, że to nie jest osoba nam pisana i żadne zaklęcia, uroki i czary
                    nie przyniosą nic dobrego! nawet jeśli faktycznie urok "podziała" to na dłuższą
                    metę nie przyniesie nic dobrego...
                    • Gość: kruszyna Re: opamiętajcie się IP: *.aster.pl 11.11.08, 11:20
                      mozna takim urokiem cos wsk,órac w ogole?wierzycie w to?
                      • magiczne_pogotowie Re: opamiętajcie się 11.11.08, 14:55
                        Witam. Widze, że dyskusja o mnie już się rozwija nawet na tym forum więc się zalogowałam. Nie jestem wiedźmą a urok miłosny ma za zadanie doprowadzić do takich sytuacji by miłość przyszła. Poza tym urok miłosny to tylko jeden w wielu... Dlaczego nikt nie pamięta o urokach szczęścia, czy przyciągania do siebie partnera z marzeń lub na pozbycie się pecha? Pozdrawiam.
                        • Gość: a takiego!! Re: opamiętajcie się IP: *.euro-net.pl 11.11.08, 15:28
                          i tak całkiem przypadkiem pani magiczna trafiła tu dzień po ukazaniu się postu...
                          tak całkiem przypadkiem pan niezdecydowany pisze używając 2 IP...
                          i całkiem przypadkiem wszyscy jak jeden piszący tu zgłaszają chęć skorzystania z
                          usług pani magicznej... bo baaa... przy 700 złotych co to jest 100 zł? ludzie
                          przesyłajcie!

                          sprytne:) coraz to nowsze pomysły:)
                          • magiczne_pogotowie Re: opamiętajcie się 11.11.08, 16:04
                            Gość portalu: a takiego!! napisał(a):

                            > i tak całkiem przypadkiem pani magiczna trafiła tu dzień po ukazaniu się postu.
                            > ..
                            > tak całkiem przypadkiem pan niezdecydowany pisze używając 2 IP...
                            > i całkiem przypadkiem wszyscy jak jeden piszący tu zgłaszają chęć skorzystania
                            > z
                            > usług pani magicznej... bo baaa... przy 700 złotych co to jest 100 zł? ludzie
                            > przesyłajcie!
                            >
                            > sprytne:) coraz to nowsze pomysły:)

                            W sumie to nie podałas ani jednego logicznego argumentu przeciwko mnie. Linka na topiki gdzie mowa o mnie wysłał mi ktoś życzliwy. I skoro mowa o mnie to przyszłam. Nie ukrywam się. A jakbym pojawiła się miesiąc po to nie byłby przypadek? :) A jakby niezdecydowany czy inny pisal z 1 IP to co? :D Nie rozumiem Cię dziewczyno, ale i tak pozdrawiam. Poza tym nie namawiam do moich usług. Możemy sobie porozmawiać- całkiem za darmo ;)
                          • Gość: ciekawa Re: opamiętajcie się IP: *.chello.pl 11.11.08, 18:34
                            Żałuję, że zabrałam głos w tej sprawie :( To miejsce wydawało mi się
                            właściwe do zasięgnięcia opinii na temat osoby, która jest mało
                            znana. Ale okazało się, że się pomyliłam. Jak zwykle jad, nienawiść
                            i nagonka na niewinnego człowieka. Żal mi Was ludzie...
                        • Gość: lilian Re: opamiętajcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.08, 12:56
                          No właśnie-jak przyciągnąć miłość do siebie, tego mężczyznę co jest
                          komuś przeznaczony??? Jest jakiś sposób??
                • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.08, 11:42
                  i jak? jak efekty po rytuale tej Pani? Czy widzisz jakies efekty?
                  Prosze napisz cos:)
    • dskr77 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 11.11.08, 15:28
      Nie dziwi Was, że ta osoba nie podaje żadnych swoich danych? Nic o
      tej Pani nie wiecie i wpłacacie Jej sto złotych????????
      • Gość: nie zgadzam sie Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.aster.pl 11.11.08, 21:39
        Wiele osob korzysta z wrozek mailowo, wiele osob przez internet robi
        zakupy-wszyscy swiadczacy uslugi ta droga sa oszustami? w
        dzisiejszych czasach wszystko jest mozliwe.Jesli kogos temat nie
        interesuje to co tu robi? sieje jad bo przez przypadek trafil na to
        forum???zenada.
        • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 11.11.08, 22:02
          jak komuś się uda to dajcie znać. ja korzystałam u pani annny von bauer a wcześniej adammusa. nie wiem czy to coś da. moze warto skorzystać z usług tej pani...
          • magiczne_pogotowie Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 11.11.08, 22:25
            Dziękuje, że nie każdy jest do mnie tutaj bojowo nastawiony ;)
            Pozdrawiam!
            • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 12.11.08, 07:09
              jakbysmy wszyscy byli tutaj bojowo nastawieni to nie byłoby przyjemnie....:P
              Pozdrawiam
            • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 12.11.08, 07:10
              sama sie zastanawiam.....:P
            • Gość: nie zgadzam sie magiczne pogotowie IP: *.aster.pl 12.11.08, 11:44
              Moze Pani, ktora zajmuje sie urokami napisze nam cos wiecej o
              tym.Jak to dziala, w jakim czasie itp.czy jest w stanie kazdemu
              pomoc.i cena 100 zl. dla mnie to tylko 100 zl bo gdyby udalo sie i
              urok sprawilby ze ukochana osoba bedzie znow ze mna to co to jest to
              100 zl.
      • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 12.11.08, 10:28
        a czy Ciebie niedziwią właśnie ci ludzie którzy majś swoje strony internetowe np
        adammus i anna von bauer...reklamują siebie, mają strony internetowe? a tak
        naprawdę g...z tego jest. nie wiadomo czy działa. czy jest ktoś komu się
        sprawdził urok od tych ludzi?:)
        • Gość: Kuczka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 11:00
          Witaj!
          Mogę z czystym sumieniem polecic Pania Anne von Bauer.
          Pamiętajcie, ze na efekty trzeba jednak troche poczekac, bo to wszystko dziala w przyrodzie na zasadzie wymiany...i nie jest tak, ze hop siup chlopak czy dziewczyna przerwroci sie i ni stad....z nikad sie zakocha.
          Z uslug Afamusa nie korzystalam, ale chetnnie wyslucham opinnii na Jego temat.
          • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 23.11.08, 19:18
            "Kuczka" ile czekałaś na efekty tej pani????
            • Gość: Kuczka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.08, 19:54
              Na efekty czekalam 4 tygodnie jakoś nie chcę sklamać, ale wiecej chyba nie. Szczerze mowiac juz powoli przestawalam wierzuc, bo jestem niecierpliwa, wystapily tez efekty uboczne;) Zaczelam przyciagać innych ludzi, ale to podobno częste.
              • Gość: An Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 24.11.08, 20:07
                Dziewczyny, napiszcie coś więcej co Wam ta Pani z
                magicznegopogotowia napisała. Jestem zainteresowana.
              • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 25.11.08, 03:23
                A jednak z tym przyciaganiem to prawda ;)
                • Gość: aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.08, 07:06
                  hmm....4 tygodnie...moze moja sprawa jest bardziej skomplikowana i dlatego nie
                  widze efektów :>
                  • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 25.11.08, 08:33
                    nie martw sie,moja tez jest baaardzo skomplikowana,ale nie trace
                    nadziei.urok wykonany w niedziele,czekam,dziwne,bo ex nie odzywal
                    sie od poltorej tygodnia i to zazwyczaj ja sama do niego dzwonilam,a
                    tu w poniedzialek telefon od niego.fakt,nic takiego w tym tel nie
                    bylo,ale cos jednak chyba zaczyna sie powoli dziac.wierze w to i nie
                    chce sie zawiesc.ciekawe czy uroki maja 100% skutecznosc?od czego to
                    zalezy?czy jest opcja,ze moze sie nie udac,bo sa jakies tam
                    czynniki? pytam wlasciwie bo kompletnie sie nie znam na magii. moze
                    ktos kompetentny sie wypowie?
                    • Gość: aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.08, 08:47
                      hmm....no ale sam fakt że zadzwnonił czyli juz zaczyna sie coś dziać:) powolutku...
                      • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 25.11.08, 08:50
                        wiesz,mamy dziecko,wiec to tez jest troszkeinaczej,bo jednak zawsze
                        cos bedzie nas spajac,co by sie nie dzialo.
                        a jak u ciebie aniolku?
                        • Gość: aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.08, 09:17
                          my nie mamy dziecka..i generalnie nic nas nie łączy
                          • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 25.11.08, 09:37
                            nieistotne czy macie dziecko czy nie,laczyla was milosc (chyba) wiec
                            to juz jest bardzo wazne.ja juz wykonywalam jeden urok,ale nic z
                            tego nie bylo :(
                            • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 25.11.08, 09:44
                              miłość może i była. ale chyba jednostronna.ja korzystałam z adammusa i anny von
                              bauer. i nic
                              • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 25.11.08, 09:46
                                a moj facetniestety ma juz kogos innego,wiec nie wiem jak to z tym
                                bedzie :(
                                • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.08, 13:33
                                  m_m czy uważasz że on zadzwonił bo to efekty uroku? czy to dzięki
                                  tej Pani z magicznego pogotowia? czy uważasz że to jej zasługa?
                                  • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 25.11.08, 13:54
                                    nie wiem,ale do tej pory on sam z siebie dzwonil baaaardzo rzadko,to
                                    zawsze ja do niego dzwonilam..byc moze cos zaczyna sie powoli dziac.
                                    chociaz rozmowa nie nalezala do wyjatkowo milych,bo wypominal stare
                                    czasy,zle rzeczy ktore sie zdarzyly,owszem byl spokojny i
                                    rozmawialismy ponad godzine o wszystkim,ale nic nie wskazywalo na
                                    jakas zmiane,a wrecz przeciwnie,powiedzial ze kocha ta dziewczyne z
                                    ktora jest nad zycie..nie wiem co myslec.nie byl u synka pol roku (a
                                    maly ma rok i 4miesiace wiec pol jego zycia) a teraz zadzwonil ze za
                                    2tyg bedzie..
                                    • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.08, 14:06
                                      To może na efekty jeszcze za wczesnie? a ta Pani z pogotowia mówiła
                                      że pomoże Ci mimo że on ma inną?
                                      • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 25.11.08, 14:26
                                        tak,pani z m.pogotowia pomoze mi pomimo tego ze on kogos ma. a na
                                        efekty pewnie za wczesnie jeszcze,poczekamy,nastawiam sie na
                                        czekanie do 3 miesiecy.
                                        • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.08, 14:36
                                          Rozumiem, ale powinnas walczyc o niego macie dziecko! a przecież
                                          intencje kobiety którą ma nie są szczere bo rozwala lub rozwaliła
                                          czyjąś rodzine! bo wy jestescie rodziną! Łączy was owoc waszej
                                          miłosci , jak ona może odbierac dziecku ojca:(
                                          • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 25.11.08, 15:00
                                            wlasnie dlatego walcze :(
                                            dla mnie tez kobieta,ktora rozbija czyjs zwiazek,rodzine,pozbawia
                                            dziecka ojca jest... wrrr nie chce pisac nawet
                                            do tego niestety utrudnia kontakt ojca z synem,od rozstania (a mialo
                                            to miejsce 7 miesiecy temu) odwiedzil syna tylko raz,miesiac po
                                            rozstaniu..
                                            • Gość: kika Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.swidnica.mm.pl 21.12.08, 13:27
                                              sluchaj ja bylam w ciazy jak moj facet znalazl sobie kogos ja tez skorzystalam i
                                              czekam wiesz ja jestem zalamana moj synek ma 2msc i mamy 12 letnia corke i
                                              nienawidze tej kobiety choc powiem wam ze po obrzedzie adamusa moj facio jakos
                                              mi zobojetnial choc nadal go kocham ale juz tak nie boli i to po obrzedzie a ja
                                              dopiero szalalam uwierz mi bylam bliska obledu ja wierze
                  • Gość: Kuczka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 15:35
                    Podobno zalezy od czlowieka, na ktorego zostal rzucony urok i od naszego nastawienia emocjonalnego podczas i po rzuceniu zaklecia...nie wiem nie znam sie, u mnie tez nie jest super odezwal sie kilka razy i mam nadzieje, ze dojdzie do polaczenia wkrotce. Bynajmniej zapewnila mnie o tym Pani Anna tyle, ze to kwestia kilku tyg.
                    • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 26.11.08, 17:00
                      moje nastawienie jest jak nakbardziej pozytywne,ale tez zalezy to od
                      niego.ale jaki musi byc,zeby sie w takim razie udalo??
    • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 26.11.08, 17:30
      Mnie Pani z pogotowia tlumaczyla, ze ta magia dziala na kazdego -
      chce wierzyc, ze to prawda. Tylko na jednych szybciej, na jednych
      wolniej, czasami narosly jakies bariery, problemy ktore musza zostac
      pokonane stad ten okres oczekiwania.
      Ja jestem niedowiarek więc sama nie wiem co o tym myśleć, podobno
      też najdłuższy okres oczekiwania na rezultat to do 3 miesiecy,
      podobno to tylko i wylacznie w przypadkach bardzo trudnych.
      Co myślicie o tym?
      • madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 26.11.08, 18:03
        Szczerze to ja też jestem niedowiarek, ale jeśli chodzi o magie to
        wierze to ;) U mnie to wszystko szybko się dzieje:) może dlatego, że
        on sam nie wiedział czego chce :P i raz było dobrze, a za chwile
        bardzo źle i koniec;/
        Pani z MP powiedziała, że zrobi tak, że on już nie będzie miał
        wątpliwości.Wcześniej korzystałam z Anny von Bauer ale efekty był
        minimaly, a teraz jak skorzystałam z MP to jest o wiele lepiej :)
      • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 26.11.08, 18:08
        dam znac za 3 miesiace :) ja wierze,bardzo w to wierze.
        do tej pory bylam u jednej pani,ktora rzucala urok,ale niestety sie
        on nie sprawdzil.z gory powiedziala mi wtedy,ze albo sie sprawdzi
        albo nie,jesli nie to trzeba bedzie miec jego wlos itd..
        ale juz z wlosem nie poszlam.
        ja wierze i nie chce sie zawiezc,nawet niech to trwa 3
        miesiace,najdluzej..ale jesli efekt bedzie,to ta pania ozloce :)
        ja mysle,tak na chlopski rozum,i na to co wyczytalam,ze urok rzucony
        dobrze dziala na wszystkich,niezaleznie od osoby i jej osobowosci
        • madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 26.11.08, 18:13
          Też tak sądze ale różnie to z tymi urokami bywa :P Najważniejsze
          jest, że się wierzy i czeka :)
          • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 26.11.08, 18:23
            Madzior877 czyli Ty tez skorzystalas z Magii u MP. I po jakim czasie
            zobaczyłaś jakiś efekt ? Nagle coś się diametrialnie zmieniło ?
            • madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 26.11.08, 18:28
              Tak skorzystałam a na efekty nie trzeba czekać bo szybko sie
              pojawiły :D zaczeły się telefony, miłe rozmowy i w ogóle znowu do
              mnie czule mówi :) Nie wiem czy to działanie magi ale jak sie czegoś
              bardzo chce to można to zdobyć :)
              • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 26.11.08, 18:32
                No, a wczesniej było źle między Wami ? Ja ze "swoim" nie mam już
                kontaktu od prawie miesiąca, więc jeśli w ogole się odezwie to uznam
                to za jakiś cud ;-).
                • madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 26.11.08, 18:40
                  No momentami to mnie unikał, nie odzywał się albo olewał :( To on
                  chciał się roztać :( a po uroku od Anny von Bauer pomału coś się
                  zaczynało dziać i w ogóle jak mnie widział to spoglądał na mnie, a
                  po uroku od Pani z MP już o wiele lepiej :)
                  • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 26.11.08, 18:48
                    No nic trzeba czekać nie ma innego wyjścia. W każdym razie pisz jak
                    tam zmiany na lepsze postępują :-) .
                    • madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 26.11.08, 18:52
                      No nie ma sprawy, napewno się odezwe :)

                      życze wam aby sie udalo :D
    • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 26.11.08, 19:02
      u mnie tez dzis telefon,dluga rozmowa,co prawda glownie na temat
      dziecka,ale i takich rozmow bylo baaardzo malo w przeciagu ostatnich
      kilku miesiecy.do tego chyba jest troche o mnie zazdrosny..
      • Gość: madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.piekary.net 26.11.08, 19:06
        No to może coś się zaczynać dziać :) Pamiętajcie, że każdy krok z
        jego strony coś oznacza :)
      • Gość: aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.adsl.inetia.pl 26.11.08, 20:35
        łał!! no to super! widzę że idzie ku lepszemu!!!
        • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 26.11.08, 22:58
          Powiało optymizmem :) Skoro u Was wszystko idzie w dobrym kierunku
          to może i u mnie któregoś dnia coś się wydarzy :) Może otrzymam
          jakiś znak z drugiej strony, ale to byłby cud, gdyż nie mamy ze sobą
          kontaktu. Najgorsze jest to czekanie...
          • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 26.11.08, 23:33
            Lena to tak jak u mnie, gdyby się odezwał byłby to cud naprawdę !! I
            bezapelacyjne działanie jakiś sił nadprzyrodzonych, bo on jest
            bardzo dumny, nawet jakby chciał to przecież jego męskość nie
            pozwala mu na zmiane decyzji, na złamanie się. Beznadziejny typ ;-).
            • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 27.11.08, 00:38
              Na pewno nam się uda :) Wierzę w to :)
              • Gość: aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 08:33
                ja tez w to wierzę! damyradę dziewczyny!!!:(
                wyobraźcie sobie jaka możże nas czekać nagroda za tą cierpliwość i to czekanie:D
                hehe "mój" tez się nie odzywa :(
                • madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 27.11.08, 09:28
                  No macie rację to czekanie jest najgorsze :( Każdego dnia myśle czy
                  dzisiaj też się odezwie i czy będzie tak miło jak było :)
                  Facetom jest trudniej zrobić pierwszy krok, mają to swoją "męską
                  dume" :D :P
                  • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 27.11.08, 10:28
                    Trzymajmy sie i nie poddawajmy! Jesli ta magia dziala na kazdego to
                    musi sie udac :)
                    • Gość: ANIOLEK1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 10:42
                      tylko zeby nie było za późno....
                      • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 10:51
                        No cóż czekamy, na efekty trzeba poczekac, bo co nagle to po
                        diable:) także głowa do góry , czekamy i jak zobaczycie efekty
                        piszcie:) podzielcie się tą radoscią:)
                        • Gość: ajajaj Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.gprs.plus.pl 21.03.09, 10:05
                          jasne ze juz sie wszyscy podzielili ;-)
                      • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 27.11.08, 10:58
                        Za pozno???
                        • Gość: aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 11:29
                          za późno czyli, zebyśmy nie spotkały kogoś innego, albo nam sie juz
                          odwidzi....albo przegapimy inną miłość-lepszą!
                          • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 11:36
                            Przestań! skoro uciekacie sie do uroków to znaczy że jesteście
                            zakochane na zabój!!! my mieliśmy sie zaręczac wiec ja nie
                            zrezygnuje! Kochmy sie mocno, miedzy nami jest taka chemia:) jak sie
                            widzimy to widze jak on wariuje na moim punkcie:) tylko czekam aż
                            przestanie sie bac i mi zaufa, zaufa naszej miłości, tylko teraz
                            czekam co on zrobi, narazie sie spotykamy , jest miło, zobaczymy czy
                            tak wytrzymam.
                            • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 27.11.08, 11:58
                              U mnie to też jest inaczej. Ja że tak powiem - ostygłam, z moim
                              uczuciem nie wiążą się żadne wielkie, szaleńcze emocje ! Ja po
                              prostu jestem stała w tym uczuciu i to chyba właśnie nazywa się
                              miłość. Tylko miłość już na takim spokojnym etapie, takim że nie
                              umiem sobie wyobrazić innego faceta obok mnie, a jednocześnie - nie
                              szaleje! Kiedyś tak szalałam - dziś absolutnie nie. I czasem mam
                              wątpliwości czy sobie czegoś nie wmawiam...
                              • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 27.11.08, 12:09
                                a bo to wiemy kiedy na naszej drodze stanie jakis inny mężczyzna?? nie da sie
                                przewidzieć.... nigdy nic nie wiadomo co sie wydarzy....
                                • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 27.11.08, 12:32
                                  I dlatego urok powinien byc decyzja przemyslana.
                                  • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 27.11.08, 12:36
                                    dziewczyny,wpiszcie u kogo robilyscie urok i z jaka data
                                    ja 23 listopada,magiczne pogotowie
                                    • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 27.11.08, 12:44
                                      17.11 - magiczne pogotowie
                                      3.10, 24.10, 6.11 - Anna von Bauer (chyba lekka przesada, ze az 3
                                      uroki ;))
                                      • Gość: aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 12:50
                                        29.08 adammus. 24.10 anna von bauer
                                        • madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 27.11.08, 13:00
                                          Oj ja mam słabą pamięć do dat, jakies 3-4tyg temu Anna von Bauer i
                                          niedawno MP.

                                          • Gość: madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.piekary.net 27.11.08, 13:13
                                            Aniołek ma troche racji. Ja mam właśnie taką teraz sytuację,
                                            poznałam kogoś przypadkiem i niestety ta osoba się zakochała :( Ja
                                            go nie kocham, tylko bardzo lubie :) Zależy mi tylko na moim
                                            ukochanym! Inaczej bym nie korzystała z uroków...
    • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 27.11.08, 13:34
      kurcze,to staraj sie go nie skrzywdzic,bo sama wiesz jak to boli :(
      • Gość: madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.piekary.net 27.11.08, 13:40
        Tak wiem, zreszta ja mu mówiłam, że go nie kocham tylko lubie oraz
        że moj facet zawsze będzie NR 1 w moim życiu.
        • Gość: aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 13:54
          trudno jest kogoś nie skrzywdzić w takim przypadku.... :( mówisz "nie kocham
          cie" a on/ona dalej kocha...
          zakochanej osobie nie przemówisz;(
          • Gość: madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.piekary.net 27.11.08, 14:03
            Ano :( ale dobrze wiedział, że mam kogoś i że MOCNO KOCHAM SWOJEGO
            FACETA!
            • Gość: madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.piekary.net 27.11.08, 14:07
              Zapomniałam dopisać, że się troche boję, że on może zakłucić to o co
              sie tak staram. Od Anny von Bauer usłyszałam, że może tak być jeśli
              ktoś mnie pragnie i się o mnie stara :( a ja tego nie chce :(
              • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 27.11.08, 23:00
                O kurcze, Anna von Bauer wspominala, ze moge przyciagac innych
                facetow, ale nic nie mowila o jakichs zakloceniach :(
    • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 27.11.08, 18:06
      o kurcze,no miejmy nadzieje,ze nie zakloci,bo niby dlaczego.. :(
      • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 18:09
        do m_m : -kiedy robiłas rytuał u Pani z magicznego pogotowia?
        Czy widzisz malutkie efekty?
        • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 27.11.08, 18:16
          rytual robilam w niedziele,czyli minelo dopiero kilka dni i nie wiem
          czy sie nie nakrecam,ale pozytywny byl ten tydzien..
          wydaje mi sie,ze malutkie zmiany widze.ale tak jak mowie,wole sie
          nie nakrecac,tylko poczekac na duuuuze efekty :)
          zabko,a ty?
          • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 18:19
            ooo to super:) trzymam kciuki:) ale jak na Twoją sytuacje to i tak
            super:) dopiero kilka dni minęło:) ja dopiero będę robiła także ja
            ostatnia w kolejce jestem:)
            • Gość: aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.adsl.inetia.pl 27.11.08, 18:59
              ja chyba też skorzystam:P
              • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 27.11.08, 19:15
                zabka,a kiedy masz zamiar robic?
                aniolku,a jak wyglada rytual u anny von bauer i czy juz widac
                jakiekolwiek sygnaly?
                • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 19:18
                  musze sie umówic z tą Pania ale cos pisała ze na początku grudnia ma
                  wolne terminy bo do końca listopada zajęte. Ja napisze jak troszkę
                  czasu minie:) będziemy w kontakcie
                • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 27.11.08, 19:18
                  no co Ty.... efekty u pani anny?:D u mnei brak. on sie nie odzywa,,, pani anna powiedziała że można by ponowiś urok i przez to wzmocnić! brednie!
                  • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 27.11.08, 19:28
                    mi sie wydaje,ze jak za pierwszym razem nic nie wyjdzie tgo
                    ponawianie nic nie da,bo ilez mozna,20,50 czy sto razy ponawiac?
                    bez przesady
                    • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 27.11.08, 19:31
                      trzeba znaleźć kogoś porządnego.. nie mamy pewności czy to wszystko działa....:/
                      • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 19:35
                        nie rozumiem czemu chłopak który rozpoczął ten
                        wątek "niezdecydowanyon" skorzystał z tej Pani pierwszy i teraz sie
                        nie wypowiada:( pisałam mu emaila i nawet na emaile nieodpowiada:(
                        rozpoczął ten wątek, tyle pisał a teraz nic:(
                        • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 27.11.08, 19:38
                          bo tacy są facecyi;D :((((((((9
                  • Gość: she Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.08, 17:12
                    Witam mam takie pytanie a czy ten urok działa jeżeli taka osoba
                    jest już z kimś innym?
                • wilczeoko Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 04.03.09, 01:45
                  co za desperacja
                  Masakra
                  Uroki wracaja z podwojona siła tylko skutki sa mhmmm niezbyt miłe


                  juz sie nie moge doczekac jak sie nóżka wam podwinie;p
                  • Gość: lol Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.09, 01:55
                    o ten watek mi chodzilo.
                    oj glupie jestescie i tylko kase tracicie zamiast wziac sie do roboty jak
                    lilith666 radzi
                    • Gość: Patrycja Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.09, 10:45
                      Z mieszanymi uczuciami czytałam ten wątek. Czy jest choć jedna osoba, której ta
                      pani pomogła?
                      • Gość: Tomek Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.09, 12:36
                        Też przeczytałem ten wątek od początku do końca. Ta pani jeszcze działa.
    • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 27.11.08, 20:28
      wiecie co wam dziewczyny powiem? że jak ta cała magia zadziała to pójdę do kościoła i dam na ofiarę:D:D
      • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 20:35
        ja już dawno dałam:) za dobrą wróżbę:) latam co tydzień:) widze że
        olewka pomaga, nie odzywam sie , ciężko ale pomaga, on pierwszy sie
        odzywa. Ciekawe jak długo wytrzymam udając twarda;)
        • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 27.11.08, 20:44
          bądź twarda!
          • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 20:48
            u mnie to krótko trwa;( szybko wymiękkam
            • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 27.11.08, 21:05
              też tak miałam.. ale teraz w moim przypadku to on sie nie odzywa...więc się nie narzucam..:(
              • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 27.11.08, 23:05
                Pamietajcie, ze po zrobieniu uroku nie powinnysmy pierwsze sie z
                nimi kontaktowac. Oni maja to zrobic.
                • Gość: gosc Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.09, 21:59
                  Lenaaa7 bredzisz jak nastolatka ....NIE POWINNISMY SIE KONTQAKTOWAĆ HIIHIHI
                  JASNE NA TACY DADZA CI KOCHANKA STUKNIJ SIE W GLOWĘ CZYMS TWARDYM
    • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 27.11.08, 21:08
      ja mam jakies wewnetrzne przekonanie,ze pani z MP jest osoba godna
      zaufania,nie wiem czemu tak mam,ale czuje ze to pomoze.
      mialabym wtedy ochote ja wysciskac :)
      • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 27.11.08, 21:11
        mam nadzieję że to przekonanie nie zawiedzie:P
      • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 27.11.08, 23:07
        A wiesz co m_m... ja mam podobne odczucie jesli chodzi o pania z
        magicznego pogotowia :) Wierze, ze ona naprawde moze pomoc.
        • Gość: marika Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.09, 22:08
          Lenaaa7 - Na tobie i tak wisi klatwa to czuje się na odległość
    • Gość: malarz Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.gprs.plus.pl 27.11.08, 22:32
      Witam Jak szybko ta Pani z mp odzywa sie bo napisałem maila do niej i jakos bez
      odpowiedzi :-( Chyba ze facetów nie przyjmuje... :-(
      • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 27.11.08, 22:55
        Facetow tez przyjmuje :)) Moze gdzies wyjechala i nie ma dostepu do
        netu. Napisalam do niej 4 dni temu, zeby o cos zapytac i do tej pory
        mi nie odpisala :( Zwykle odpowiadala tego samego dnia.
      • Gość: Gosc Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.09, 22:03
        no napisz jeszcze 10 @-mail do tej Pani napewno sie odezwie dobrze wam robią bo
        nie jestescie godni wizyty u wrozek plotkarze najpierw piszecie placzecie
        konacie a pozniej je oczerniacie niewdzieczni plotkarze smarkacze
    • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 27.11.08, 23:37
      Pani z MP na pewnie nigdzie nie wyjechala bo ja dzis dostalam od
      Niej wiadomosc.
      Wiecie ja mam nadzieje ze ta osoba ma swiadomosc tego co robi i nie
      jest to naciaganie. Z ta magia to jest jak z uzdrowicielami gdy
      prowadzi sie do nich osobe ciezko chora, dla ktorej lekarze nie
      widza juz szans. Ja ufam, ze sa na tym swiecie jeszcze dobrzy
      ludzie, a nie sami nastawieni na pieniadze i materialnosc... Obym
      sie nie przejechala.
      • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 27.11.08, 23:45


        materialnosc jak materialnosc,kazdy chce zarabiac pieniadze,ale zeby
        robic cos dobrze.to tak jak ja,ucze jezyka obcego,biore za to
        pieniadze,ale robie to dobrze,najlepiej jak umiem
        • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 27.11.08, 23:54
          Wlasnie o to mi chodzilo, ale coraz wiecej osob jest nastawionych na
          zysk, branie pieniedzy i ... i na tym się kończy. Oszustwo goni
          oszustwo, tego najbardziej się boję. Ja za "dobry towar" mogę
          zaplacic wiecej, ale ze swiadomoscia i pewnoscia jego jakości. Teraz
          np. w necie masa pseudowróżek, które liczą sobie niemało,
          najczęsciej mówią to co chce się usłyszeć i również na tym się
          kończy. Boję się nieuczciwości i tego, że ktoś tak bardzo liczy na
          pomoc, a osoba której powierza się pieniądze liczy setki, dobrze się
          bawi i zaciera rączki. Brr. Przerażające.
          • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 28.11.08, 00:12
            wlasnie to jest najgorsze,ze sie ufa,wierzy..a tu nic,pali go licho
            ta kase,ale wiara..to jest najwazniejsze
          • Gość: aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 07:05
            nigdy nie bedziemy mieć 100% gwarancji.....a co jeśli urok akurat na niego nie
            zadziała? bo też taka możliowość jest......i jak grochem o ściane:/
            • Gość: aa Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.171.64.98.static.crowley.pl 28.11.08, 07:16
              ja myśle, że to kolejna oszustka
              • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 28.11.08, 10:15
                dlaczego niby tak uwazasz?masz jakies podstawy zeby tak sadzic??
                • Gość: aa Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.171.64.98.static.crowley.pl 28.11.08, 11:05
                  brak danych do przelewu tylko numer konta???Troche dziwne
                  • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 11:19
                    też masz racje ale zobacz wielka wróżka Elleni też tak pomaga, ma
                    kilka stron o sobie, jest o niej wszystko tylko że jej uroki nic nie
                    dają , pytałam sie opinii i kilka osób powiedziało że zapłacili
                    300zł i nic! a ta Pani chce tylko 100zł , trzeba wierzyc, zreszta tu
                    każdy na forum podaje przeważnie tylko numer konta jak sie ogłasza
                    że pomoże czy powróży itp. Zobaczycie efekty i wtedy bedziecie
                    wiedziały czy warto było czy też nie, tylko tu jedynie stratna
                    możesz byc 100zł, a nie 300 czy nawet wiecej. Ale miejmy nadzieję że
                    ta Pani okaże sie dobrą Kobietą chcącą pomagac innym:) trzeba
                    wierzyc:)
                    • Gość: aa Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.171.64.98.static.crowley.pl 28.11.08, 11:40
                      może macie racje, w sumie niedługo będzie wiadomo ta Pani twierdzi,
                      że 3 miesiace to max. To mam nadzieje, że napiszecie jaki jest efekt
                      po tym czasie
    • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 28.11.08, 11:22
      chroni swoja prywatnosc moze,nie wiem.
      mysle,ze na pewno nie zalezy tej pani na zlej reklamie,zreszta zadnej nie zalezy
      na zlej reklamie.a swoja droga,zawsze taka osobe i tak mozna namierzyc w tych
      czasach,jak sie tylko bardzo chce.
      ja nie wiem,roznie bywa,ale wierze w umiejetnosci Pani z magicznego pogotowia.
      zreszta moze niech sie sama tu wypowie jesli tylko odwiedza forum.,
      • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 28.11.08, 11:51
        A ja wierze w pania z magicznego pogotwia. Wierze, ze chce i moze
        pomoc. Trzeba w koncu komus zaufac a nie podejrzewac wszystkich
        dookola o nieuczciwosc. Jedyne co mnie dziwi i zastanawia to, ze
        przy swojej pracy nie korzysta z kart. Wszystkie osoby, o ktorych
        slyszalam, ktore zajmuja sie magia, poslugiwaly sie kartami.
        Chociazby po to, zeby sprawdzic czy warto rzucac na dana osobe urok,
        zeby w przyszlosci tego nie zalowac.
        • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 28.11.08, 11:53
          a skad wiesz,ze nie uzywa kart?
          i czy to konieczne??
        • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 11:55
          Każdy czeka na efekty he he:) ale dopiero kilka dni minęło, a efekty
          są do 3 miesięcy , musimy czekac cierpliwie, jak któras znajdzie
          kogoś lepszego to niech daje nam znac:) a my narazie czekamy na
          efekty Pani z MP
          • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 28.11.08, 12:13
            Nie uzywa kart, bo tak mi napisala. Mysle, ze karty sa konieczne do
            tego, zeby sprawdzic czy urok zaczal dzialac. Po wykonaniu uroku
            patrzy sie jak karty na niego reaguja.
            No tak, skoro to ma zadzialac do 3 miesiecy to trzeba uzbroic sie w
            cierpliwosc i po prostu jeszcze poczekac a nie poddawac sie tak
            szybko i myslec, ze urok tej osoby jest nieskuteczny. A ze
            znajdywaniem lepszej osoby moze byc pewien klopot :( Skoro
            decydujemy sie na urok to tym samym wybieramy jeden kierunek tzn.
            chcemy przyciagnac do nas te jedna, konkretna osobe. Jesli w
            miedzyczasie spotkamy kogos i uznamy, ze ta osoba bylaby dla nas
            lepsza i decydujemy sie wejsc z tym kims w zwizek to mozemy z kolei
            skrzywdzic uczucia tej osoby, na ktora zostal rzucony urok :( A
            chyba tego nie chcemy, prawda? I co wtedy? Odwolujemy urok? Tylko
            pytanie czy urok mozna cofnac?
            • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 12:30
              ale lepszego w sensie - kogos kto pomoże. Kto potrafi pomóc a nie
              lepszego chłopaka:) hehe źle zrozumiałas:) ja nikogo innego nie
              chce , wiązaliśmy razem wspólną przyszłość, połączyła nas piękna
              miłosc i dalej trwa, chce tylko żeby on odnalazł sie w tej sytuacji
              bo niby chce mnie widziec , kocha, ale jest pogubiony i jest tak że:
              ( ja nie chce zaczarowac jakiegoś tam chłopaka tylko chce by mój
              przyszły kiedyś tam mąż:) (mówił ze nim będzie) znów mi zaufał i
              żeby ta zła sytuacja w której jesteśmy zniknęła, by on pozbył sie
              obaw i lęków i mi uwierzył. U nas sytuacja jest taka że uczucie
              dalej trwa i trwac bedzie ,tylko po naszych kłótniach on sie
              zmienił, rozstaliśmy sie i on woli zachowac taki dystans:( ale są
              momenty że znów jest czuły i słodki jak kiedyś:) tylko ja chce
              oficjalnego powrotu, męczy mnie ta sytuaja już:(
              • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 28.11.08, 12:42
                Acha, wobec tego zle Cie zrozumialam :) Ale uroki to nie zabawa.
                Chyba nie mozna co chwile probowac u kogos innego. Poza tym taka
                naprawde dobra, skuteczna osobe trudno znalezc. Z tego co widze to
                namnozylo sie ostatnio duzo takich niby to skutecznych osob
                stosujacych magie milosna, ale jak widac skutecznosc u nich zadna.
                Jesli o mnie chodzi to juz mnie troche zmeczylo to szukanie,
                sprawdzanie kolejnych osob i chyba poprzestane na magicznym pogotwiu.
                • Gość: aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 14:01
                  Lenaaa7- mnie też już zmęczyło to szukanie....i oczekiwanie na coś co nigdy moze
                  nie przyjść :(
            • Gość: aniole Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 12:36
              można cofnąć urok. jest coś takiego jak odczynianie:)
    • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 28.11.08, 15:36
      Mnie też to dziwi, że ta Pani nie podaje żadnych informacji o sobie.
      Choć z drugiej strony o "sławnej" Marii Bucardi wiemy niby wszystko,
      nawet to co lubi jeść i co ? Jest totalnie bezskuteczna :-/.
      Gdy powoli zacznie mijać wyznaczony termin tj. do tych 3 miesięcy
      wtedy będzie czas na oceny.
      • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 15:45
        masz całkowitą rację Firka :)
        • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 28.11.08, 16:47
          może że się nie reklamuje to nawet dobrze. szukałam jej w internecie ale nie mogłam znaleźć! hmmm
    • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 28.11.08, 17:02
      ee ale to tylko około 3 strony internetowe:D a nie to co ta bucardi czy inne...
      • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 17:18
        ciekawe czy to prawdziwe zdjęcie tej Pani, czy rzeczywiecie ona tak
        wygląda.
        • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 28.11.08, 17:29
          Wiadomo Bucardi to mistrzyni w tym fachu ;-). Tj. w niebanalnej
          reklamie :-D
          I zdjęcie także jestem ciekawa, no ale nikt z nas nie jest w stanie
          tego sprawdzić.
          • Gość: madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.piekary.net 28.11.08, 18:32
            Ja w przeciwieńswie do was dostałam nazwisko tej Pani z MP do
            przelewu :) Może ona ma za dużo osób i zapomina co niektórym
            napisać :P
            Macie racje, że w internecie tyle wróżek i magów się reklamuje a g..
            z tego jest :P
    • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 28.11.08, 19:02
      Tak nazwisko ja też poznałam, imię widocznie jest tajne ;-).
      • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 19:44
        ooo to super! a ja nie znam imienia ani nazwiska tej Pani, ale za to
        mnóstwo emaili wysyłałam do tej Pani bo miałam mnóstwo pytań:) i mi
        zawsze odpisywała na każdego! dlatego wydaje sie osobą która nas nie
        oszuka:) a tylko pomoże:)
        • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 28.11.08, 20:04
          oby tak było!!!:)
          • Gość: ktos Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.aster.pl 29.11.08, 00:27
            a nie wydaje sie Wam wszystkim ze to jest dziwne?100zł za powrot
            ukochanej osoby, przeciez nie jedna z Was dałaby wszystko zeby
            wrocilo uczucie itp.100zł to nie jest az tak duzo.a mnie sie wydaje
            ze ta Pani niezly biznes na naiwnych kreci.pomyslcie , czy to nie
            jest za proste?placisz 100 i wraca ukochany???dla mnie to jest jawne
            robienie ludzi na szaro, zdesperowane osoby chwytaja sie tego a ktos
            na tym tylko korzysta.jednym podaje dane innym nie, jedych prosi
            zdjecia a innych nie...to podejrzane
            • madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 29.11.08, 07:56
              Musze przyznać, że masz troche racji ale czas pokaże ;) Mi np
              powiedziała, że zdjecia są mile widziane :)
              • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 29.11.08, 23:23
                czasem jest tak ze zapłącisz za coś kupe kasy a nie jesteś z tego usatysfakcjonowany....może w tym przypadku będzie odwrotnie!
    • Gość: kasia Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.centertel.pl 29.11.08, 11:35
      czesc ja nie korzystalam
    • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 29.11.08, 13:47

      mozna miec watpliwosci,ja to rozumiem,ale z drugiej strony na
      kazdego mozna mowic zle.100zl zle bo za malo 1000zl zle bo za
      duzo,nie generalizujmy.owszem,nic nie wiemy wlasciwie na temat tej
      pani,ale nie mozna z gory kogos skreslac.bo albo sie nie wierzy
      nikomu i nie robi uroku,albo sie wierzy jednej konkretnej osobie.ja
      tak przynajmniej uwazam.i tak jak ktos wczesniej juz powiedzia.na
      ferowanie wyrokow przyjdzie czas za 3 miesiace,kiedy bedzie wiadomo
      czy urok zadzialal czy tez nie.wtedy bedzie mozna pisac,ze pani jest
      oszustka/osoba ktora nie potrafi tego robic itd.
      ale nie teraz.nie sugerujmy sie nazwiskiem,bo mozna dobrze znac
      osobe ktora rzuca urok i co z tego??to nie jest zaden argument.
      wyslalam linka do naszej dyskusji pani z magicznego pogotowia i mam
      nadzieje,ze sie wlaczy do rozmowy,bo z pewnoscia wiele osob by
      ucichlo po prostu.
      pozdrawiam was i zycze wytrwalosci w czekaniu :)
      • Gość: madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.piekary.net 29.11.08, 14:45
        Miejmy nadzieję, że co niektorzy się zamkną i przestaną mówić, że to
        oszustka ;/ Ja tej Pani ufam :) a czas pokaże jak będzie ;) Z każdym
        dniem jest coraz lepiej :D
        • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 30.11.08, 00:36
          Ja tez mam nadzieje, ze to nie kolejna oszustka. Na tym forum zwyklo
          sie obrzucac blotem konkurencje.
          Ciesze sie madzior877, ze u Ciebie postepy :))
          • madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 30.11.08, 10:14
            Ja również się bardzo ciesze :D:)
            Może wszystko tak szybko postepuje bo u mnie jest inna sytuacja :P
            • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 30.11.08, 10:27
              Tak, na pewno wszystko zalezy od sytuacji. Poza tym podobno magia
              dziala na kazdego inaczej. Ten moj jest widocznie bardziej oporny ;)
              • madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 30.11.08, 10:34
                No to napewno skoro jeszcze nie ma efektów:P Cierpliwe czekanie
                bardzo pomaga:) ale to bardzo trudne jest:(
                • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 30.11.08, 10:55
                  Czekanie jest trudne, ale nie moge sie poddac, gdyz wtedy nic z tego
                  nie bedzie.
        • Gość: Kasia Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.09, 22:15
          Tu masz rację nikt jej nie zna , nikt nie widział tej kobiety to zazdrość przez
          nich przemawia i komuś chodziło o to ze bierze kasę , ma rację w końcu swoją
          energią nie każdy chce się dzielić z odmieńcami niech idą do księdza to ksiądz
          ich zapyta zanim poprowadzi kogoś w ostaną drogę ile zmarły miał emerytury i
          wydrze rodzinie z gardła czy godzą się na to czy nie zapłacą to samo jest ze
          ślubami chrzcinami i innymi uroczystościami , a w czym nam pomaga ksiądz ? Modli
          się tak samo jak inne wróżki i znachorki oto cała prawda .
          • Gość: Agata Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.09, 13:44
            Magiczne pogotowie to teraz Lilith666_vip. To ta sama grupa ludzi
            • Gość: n/c Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.09, 14:01
              Agata zanim coś napiszesz weź się puknij w głowę albo przynajmniej przemyśl to
              co chcesz napisać bo się tylko ośmieszasz dziewczyno !!
              • Gość: Gosc Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.09, 09:43
                A skąd ty masz taką pewnosc, ze tak nie jest
                • Gość: zofia Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.09, 10:31


                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=468&w=88736384&a=88737631



                  • Gość: Gosc Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.09, 23:20
                    Uwazajcie na aniolka1011, bo to nie jest aniolek
    • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 30.11.08, 11:09
      Powiem Wam, że ja też się zdecydowałam, kilka dni temu. Teraz
      pozostało mi czekać. Póki co C-I-S-Z-A.
      • madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 30.11.08, 11:41
        I wierzyć, że się uda ;)
        • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 30.11.08, 12:00
          A co napisala Wam ta pani jesli chodzi o te zmiany? Czy napisala, ze
          bedzie to proces stopniowy i nie stanie sie to nagle?
          • madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 30.11.08, 12:04
            Pewnie i że może to nawet trwać do 3 miesięcy :P
          • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 30.11.08, 12:16
            Mnie napisała, że w sytuacjach bardzo trudnych sprawa może ciągnąć
            się do 3 miesięcy, ale że z reguły dzieje się "coś" wcześniej.
            Choć ja nie wierze, że założmy on pewnego dnia wpadnie i wywali kawe
            na ławę, bardziej trafia do mnie stopniowy rozwój sytuacji.
            • madzior877 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 30.11.08, 12:21
              Oj tak od razu to nie, stopniowo i pomału się będzie rozkręcać :) U
              mnie np tak jest:D
              • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 30.11.08, 12:33
                Ok, taki stopniowy rozwoj sytuacji jest bardziej logiczny :) Na
                razie czekam na cud tzn. na dzien, w ktorym nawiaze ze mna kontakt
                na nowo :) Caly czas stram sie wierzyc i nie tracic nadziei, ze sie
                uda, ale przyznam, ze mam pewne watpliwosci co do dzialania tego
                uroku. Musze jednak przestac zatruwac sie tym, bo inaczej sie nie
                uda.
                • Gość: ciekawa Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.aster.pl 30.11.08, 12:53
                  lena dlaczego masz watpliwosci? ja wlasnie sie zdecydowalam i
                  napisalam do tej pani.to jest juz wyjscie ostateczne, jak to nie
                  pomoze to juz koniec.
                  • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 30.11.08, 12:59
                    Bo jestem takim typem, ktory martwi sie na zapas ;) Moje watpliwosci
                    dotycza tego, ze mimo uroku on nie zmieni swego nastawienia i nadal
                    nie bedzie chcial sie zaangazowac. Zarowno Anna von Bauer jak i pani
                    z Magicznego Pogotowia zapewnialy mnie, ze nie bede juz musiala sie
                    o to martwic. Nie pozostaje mi nic innego jak wierzyc i nie myslec,
                    ze moze sie nie udac.
                    Ciekawa, skoro decydujesz sie na pomoc magicznego pogotowia, to
                    prosze o informuj nas (juz po wykonaniu uroku) jak wszystko
                    postepuje :)
                    • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 30.11.08, 13:04
                      kazdy pewnie jest troche sceptyczny bo nie chce sie zawiesc,ale
                      pomoze nam to i bedziemy szczesliwe zobaczycie :)
                      • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.wlan.plusgsm.pl 30.11.08, 14:23
                        Obys m_m miala racje, ze bedziemy szczesliwe :) Trzeba wierzyc. Ja
                        po prostu obawiam sie powtorki tego co bylo, ale musze
                        przeprogramowac swoje myslenie.
                    • Gość: ciekawa Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.aster.pl 30.11.08, 13:05
                      napewno bede tu z Wami na forum.lena masz jakies gg?u mnie jest
                      naprawde bardzo ciezka sytuacja.tak jak pisalam, jesli to juz nie
                      pomoze to koniec.dlatego skoro sie zdecydowalam to pomimo wszystko
                      bede wierzyc ze sie uda.
                      • Gość: ciekawa Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.aster.pl 30.11.08, 13:09
                        na kafeteri dziewczyna pisala ze ta Pani jej pomogla.prosila o
                        wrozbe i nawet w kartach wyszlo ze pomogla jej magia.mam nadzieje ze
                        to nie byl jakis sposob na reklame tej pani
                        • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.wlan.plusgsm.pl 30.11.08, 14:27
                          Ja dokladnie tak samo dowiedzialam sie o magocznym pogotowiu :)
                          Pamietam z Kafeterii jak wrozka zobaczyla w kartach, ze musiala byc
                          zastosowana magia, bo sytuacja nagle sie poprawila :)
                      • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.wlan.plusgsm.pl 30.11.08, 14:25
                        Moje gg 1582641. Jest nas tutaj wiecej wierzacych, ze ten urok
                        naprawde pomoze. Jesli bedziemy sie wzajemnie wspierac to mysle, ze
                        kazdemu bedzie lzej przetrwac ten okres.
                        • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.wlan.plusgsm.pl 30.11.08, 14:30
                          Pamietacie ten cytat z "Alchemika" P.Coelho? "Kiedy czegoś gorąco
                          pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to
                          osiągnąć." Caly czas o tym pamietam i wierze, ze jesli czegos bardzo
                          pragne to na pewno mi sie to uda :)
                          • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 30.11.08, 14:56
                            ja tez zamówiłam..... jestem w kolejce:( a jestem taka niecierpliwa:( eh.. ciekawe czy podziała:(
                            a Coelho..- UWIELBIAM KSIAZKI COELHO.
                            • iwona.biedermeier Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 30.11.08, 15:33
                              a czy to aby nie jest strona i oferta stworzona na potrzeby
                              klienteli forumowej. po ilości postów mnie to wygląda na efekt kulki
                              śniegowej. już wiele razy były takie różne tematy w których przez
                              miesiąc dwa postów było dziesiątki i setki, a po paru miesiącach
                              posty rozczarowania i pretensji, tylko do kogo? po pierwsze powinna
                              być do siebie, za naiwność. cudów nie ma. jak ktoś nie kocha, to nie
                              pokocha, chyba, że chce się żyć w iluzji uczucia.

                              w ogóle strona z linku który ktoś wkleił brzydka i niemerytoryczna.
                              • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.wlan.plusgsm.pl 30.11.08, 16:01
                                Mam nadzieje, ze pani z Magioznego Pogotwia pojawi sie tu ponownie i
                                zabierze glos w tej sprawie.
    • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 30.11.08, 17:11
      Do tej pory się jeszcze nie pojawiła;/
      • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 30.11.08, 18:40
        napisalam do pani z MP zeby tu weszla,obiecala ze sie pojawi jak
        znajdzie chwile
        • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.wlan.plusgsm.pl 30.11.08, 18:50
          :)
          • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 30.11.08, 20:16
            no to czekamy:)
        • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.08, 13:57
          do : m_m

          a u Ciebie efekty jak? widzisz efekty już większe? może wkońcu
          nastąpi przełom i on wróci do Ciebie i waszego dziecka:):):)
          pozdrawiam.
    • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 01.12.08, 14:55
      Ja mam dziś doła i zdaje mi się że to wszystko na nic :-(.
      • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 01.12.08, 15:58
        Hej firka, nie poddawaj sie. Jak sie poddasz to nic z tego nie
        bedzie. U mnie nic sie nie dzieje i staram sie nie zalamywac. Za
        szybko chcialybysmy widziec efekty. Na to potrzeba czasu. Glowa do
        gory! Bedzie dobrze :)
        • Gość: she Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.08, 17:16
          Witam mam takie pytanie a czy ten urok działa jeżeli taka osoba
          jest już z kimś innym?
          • Gość: marika Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.08, 18:50
            Hej Dziewczyny , podczytuję wątek bo sama interesuję się magią i ciekawa byłam
            umiejętności innych nie gniewajcie się ale mam przeczucie że Pani z magicznego
            pogotowia i jej strona mogą pewnego pięknego dnia wyparować w tajemniczy sposób,
            czasami mam wrażenie że zostało to stworzone na potzreby tego forum i może
            jeszcze kilu innych mu podobnych, absolutnie nie życzę Wam tego i mam nadzieję
            że tak nie jest ale...dlatego właśnie pisze bo chcę opisać Wam moją krótką
            historię fascynacji pewnym mężczyzną, być może jest to miłość na pewno nie
            błahostka, . Poznałam go kilka lat temu w specyficznych okolicznościach od
            razu coś zaskoczyło - ten człowiek bardzo mi pomógł i mimo różnicy wieku
            zakochałam się spotykaliśmy sie w sprawach zawodowych za każdym razem czułam że
            tworzylibyśmy wspaniałą parę ale on mimo adoracji mojej osoby nie posuwał się
            dalej, pewnego dnia po takim spotkaniu wzburzona pzryszłam do domu i nie myśląc
            wiele wykonałam własny rytuał miłości, nie powiem wam co robiłam i mówiłam bo
            targały mną takie emocje że byłam jak w transie wiem na pewno że paliłam
            świeczkę i mamrotałam jakieś swoje zaklęcia mineło trochę czasu , okoliczności
            sprawiły że na mojej drodze znów pojawił się obiekt moich westchnień i co się
            okazało- jak mnie zobaczył to stanął jak wryty, nie mógł oderwać wzroku, zawsze
            do tej pory zdystansowany wyznał mi że jest samotny i potzrebuje kobiety
            najlepiej takiej jak ja, na koniec mnie POCAŁOWAŁ nie będę Wam pisać dalszej
            części, i zawiłości naszego związku, tym niemniej jestem pewna że magia mi
            pomogła pisze to po to Kochane byście wiedziały że same możecie to dla siebie
            zrobić, ta historia nie jest wymysłem to szczera prawda która cały czas trwa
            • Gość: Żabka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.08, 19:00
              Marika podaj mi swojego emaila mam do Ciebie osobiste pytanie, czy
              wolisz bym ja podała Ci swój email? to ważne mam osobiste pytanie
            • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 01.12.08, 19:06
              Nie wiem, za jakis czas sie okaze czy magiczne pogotowie to oszustwo
              czy nie. Na razie czekam na efekty.
              Jakos nie przemawia do mnie Twoja historia. Jest dla mnie malo
              przekonujaca.
              • Gość: marika Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.08, 19:20
                Widzisz Lena mnie wcale nie zależy na tym byś mi wierzyła, a jedynie na tym by
                każdy komu nie pomogą płatne czary wiedział że jezeli włoży dość emocji i
                uczucia w swoje własne abra - kadabra może cieszyć się obecnością kogoś kogo
                kocha, pożąda pragnie- jak zwał tak zwał i po to napisałam ten post, sama bym
                nie uwierzyła gdybym tego nie doświadczyła na własnej skórze i nie wiem czy
                jeżeli zrobisz to Ty czy ktokolwiek inny dla siebie czy to zadziała ja głęboko
                wierzyłam w swoją magię, a po tej historii wierzę jeszcze bardziej Żabko mój @
                to q18@gazeta.pl pisz śmiało jak tylko będę Ci mogła pomóc chętnie to zrobię
                • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 01.12.08, 19:30
                  Ja mam jedynie obawy co do samodzielnej zabawy w magie.
              • Gość: aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.adsl.inetia.pl 01.12.08, 19:21
                mnie też to nie przekonuje.. :)
                • Gość: marika Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.08, 19:24
                  bo może aniołku Ciebie już nic nie przekonuje i dlatego tak jest jak jest,
                  szkoda że tak to odbieracie żegnam się grzecznie i odchodzę a Wam jak
                  najbardziej życzę wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń
                  • Gość: aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.adsl.inetia.pl 01.12.08, 19:26
                    wiesz:P mnie to ani grzeje zni ziębi:) przypadki chodzą po ludziach. cieszę się że Tobie się tak udało. pozdrawiam
            • Gość: mirtka Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: 80.48.231.* 19.12.10, 14:56
              mirka błagam jak to zrobiłaś prosze o pomoc
    • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 01.12.08, 19:44
      moje kochane,ja mam dzis dola :( wczoraj jescze postawilam sobie
      tarota u jakiejs wrozki z allegro (zrobilam wielki blad),ktora
      powiedziala mi,ze karty mowia ze on nie wroci,ze to zly czlowiek
      itd.zalamka,mowie wam.. :(
      kontakt z nim mam,ma przyjechac do dziecka niedlugo,ale powiedzial
      ze na swieta nie przyjedzie bo obiecal tej drugiej :(
      nie wiem sama,wiem ze to nie podbudowujace,chociaz staram sie
      wierzyc,tylko to mi zostalo :(
      • Gość: An Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 01.12.08, 19:54
        Głowa do góry m_m!!!!! Trzymaj się, bądź silna!!!! Nie możesz się
        załamywać!!!! To Twoja wiara i siła mają sprawić, że wszystko będzie
        tak jak chcesz, żeby było!!! Trzymaj się Kobieto, głowa do góry!!!
        Wszystko będzie dobrze!!!!:-)))))
      • Gość: aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.adsl.inetia.pl 01.12.08, 20:01
        ja też mam doła:( jesienno zimowa handra:( przydałby się ktoś do przytulenia;/ a tu jak na lekarstwo:(
        kupiłam karty tarota:D
        • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 01.12.08, 20:15
          martwi mnie ta wrozba :(
          • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 01.12.08, 20:20
            M_m a u kogo wróżyłaś ? "Znam" parę wróżek z Allegro.
            Powiem Wam, że ja wróżyłam u niejedej wróżki kiedyś i przeważnie
            każda widziała niby szczęśliwy finał tej mojej "znajomości". Tyle,
            że jakoś życie wygląda inaczej bo on się od miesiąca nie odzywa
            zupełnie i...jako że mam dzień zwątpienia totalnego nie wiem co o
            tym wszystkim myśleć.
            • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 01.12.08, 20:28
              isabela - mowi ci to cos?
              zdolowala mnie strasznie..
              nie wiem juz co myslec w ogole..
              • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 01.12.08, 20:37
                Isabela - taki ma nick na Allegro ? Nie mogę odszukać takiej osoby.


                Ogólnie to jeśli chodzi wróżki Allegro nie mam dobrego
                doświadczenia, ogólnie albo ściemniają lukrując, albo piszą czarne
                scenariusze sugerując się tymi kilkoma które zawsze się pisze.
                Choć korzystałam z tych polecanych tutaj na forum i jasno stwierdzam
                niewarto.
    • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 01.12.08, 21:05
      Wiesz co nie znam tej osoby, nie wróżyłam nigdy u niej. Może po
      prostu zapytaj osób które skorzystały już z niej jak oceniają te
      wróżbę. Czy się im to sprawdziło itd.

      Sama jestem tym wszystkim podłamana i wiem, że aktualnie słowa "nie
      przejmuj się" mało dają, ale przecież same kreujemy sobie
      rzeczywistość i musimy działać tak żeby było siebie nie krzywdzić.
      • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 01.12.08, 21:09
        chcialabym moc sobie wykreowac rzeczywistosci,ktora sie spelni,ale
        tak sie nie da :(
        trzeba zaczac myslec pozytywnie,bo inaczej sie nie uda
        • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 01.12.08, 21:30
          słowa "będzie dobrze" to najgorsze słowa jakie można powiedzieć...one mało co dają.
          a tak w kwestji tematu.... myślicie że Pani z MP faktycznie wykonuje te rytuały o północy?????? tak się teraz zastanawiam
        • Gość: Daria Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.gprs.plus.pl 01.12.08, 21:31
          Hej Masz moze jakies gg zeby teraz porozmawiac o naszych problemach i calym tym
          uroku?
          • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 01.12.08, 21:35
            Właśnie ja też się zastanawiam, nie wiem czemu jakoś pomyślałam, że
            to może wszystko ściema, choć sama pisałam kilka dni temu że
            na "wyroki" czas będzie za 3 miesiące.
            Choć tyle jest osób które żerują na ludzkiej naiwności i martwię
            się, że naciąć można się bardzo łatwo. Najgorsza jest nadzieja którą
            taka osoba daje.
            • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 01.12.08, 21:41
              najlepiej to o tym nie myśleć że to oszustwo...bo myśli są jak diabeł. kłębią się w naszych głowach i potem myślimy nie wiadomo co.
        • Gość: Daria Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.gprs.plus.pl 01.12.08, 21:34
          Hej macie moze dostep teraz do gg?Jak tak to podajcie numery to pogadamy o
          pewnych rzeczach :-)
          • Gość: ciekawa Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.aster.pl 01.12.08, 21:39
            ja tez nie wiem co myslec o tym wszystkim.tez nie chce sie zawiesc,
            a to dla mnie nadzieja ze moze sie cos zmieni...tez mam dzis dolka.
            • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 01.12.08, 21:42
              widze zę my wszystkie mamy taki dzień do d.... może to ta pogoda?:D
              • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 01.12.08, 21:47
                Aniołku, a Ty juz jestes po magii u MP ?
                • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 01.12.08, 21:48
                  nie jeszcze nie:)
                  • Gość: ciekawa Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.aster.pl 01.12.08, 21:54
                    ja wyslalam zdjecia i nic.cisza.nie dostalam juz zadnego maila od
                    tej Pani...
    • Gość: m_m Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 01.12.08, 21:59
      jesli ktos ma ochote porozmawiac o uroku moj nr gg to 1134524
      napisalam maila do pani z mp,spytalam co mysli na temat tej
      wrozby,uspokoila mnie,ze sa wrozki i Wrozki i nie kazdej z allegro,a
      juz na pewno nie jakiejs niesprawdzonej mozna wierzyc.
    • Gość: ... Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.gprs.plus.pl 01.12.08, 22:03
      Ktos juz korzystal z Was w ogole z urokow?Bo ja tak I dzialaly Ale u innej U tej
      Pani jeszcze nie wiem na ile sa skuteczne
      • Gość: ciekawa Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.aster.pl 01.12.08, 22:06
        a u kogo korzystalas?
      • aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 01.12.08, 22:08
        tak ja korzystalam z anny i adammusa.- i nic.
        • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 02.12.08, 00:21
          Dziewczyny jakoś się musimy trzymać, boję się nakręcać i robić sobie
          wielkie nadzieje, zawód w takich chwilach jest najgorszy i
          zabijający.
          Mnie same wróżki narobiły ogromnego zamętu, mówiąc że on na pewno
          się do mnie odezwie, że będzie dobrze itd - a tymczasem chyba jestem
          jakąś odporna i karty chyba mówią jedynie to czego pragnę.
          Gdy miną 3 miesiące i nic absolutnie się nie wydarzy to wtedy nie
          wiem co będzie, trzeba wtedy chyba tylko zmienić całkowicie swoje
          życie. Strasznie się boję, że się zawiodę. Ech te czarne scenariusze.
          • Gość: aniolek1011 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.08, 08:53
            musimy sie 3maC!!
            • Gość: Lenaaa7 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? IP: *.chello.pl 02.12.08, 15:06
              Dziewczyny nie zalamujcie sie. Mnie wrozki tez namacily i mam teraz
              niezle zamieszanie w glowie. Dodatkowo to czekanie na jakis "znak",
              ktorego na zlosc nie widac i latwo mozna zlapac dola. Podobno zawsze
              na poczatku wydaje sie, ze nic sie nie dzieje, bo nie widac zmian
              golym okiem a tymczasem najpierw zachodza pewne zmiany wewnetrzne.
              Caly proces zas to dochodzenie malymi krokami do tego co chcemy
              uzyskac. Utrata wiary w sukces lub watpienie bardzo szkodzi.
              Czekanie jest najtrudniejsze z tego wszystkiego, ale nie ma innej
              drogi. Dlatego trzymajmy sie i nie poddawajmy.
              • firka111 Re: Czy ktos korzystal z urokow tej pani? 02.12.08, 15:37
                Lena wiesz zawsze jak widzę Twój post gdy otwieram ten wątek - myślę
                o tym, że może napisałaś : Hura odezwał się !! Coś zaczęło się
                dziać !! Bo nasza sytuacja jest zbliżona, mój też milczy już dość
                długo, nie widziałam go już z miesiąc, nie mam żadnych wieści od
                niego również od tego samego czasu. Gdyby odezwał się do Ciebie to
                jednak byłby dla mnie znak, że coś w tych "przestworzach" się
                zaczęło dziać. Czekamy, nie ma wyjścia, ale w takiej sytuacji tak
                strasznie trudno o brak zwątpienia...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka