atenette
24.11.08, 21:36
Nienawidze papierosow! Mam jakas alergie chyba, bo wystarczy mi
przejsc kolo osoby palacej i dostaje bolu i zawrotów glowy. Do szalu
doprowadzaja mnie osoby, ktore trujac siebie truja przy okazji
wszystkich wokol i maja to gleboko w d... Ktorys z moich sasiadow
popala sobie na klatce schodowej i jak wychodze z mala to dusze sie
po prostu smrodem papierosow. Zanim zejde z Emi na dol i odepne
wozek, ktory zostawiam przypiety na dole to obie cale smierdzimy
papierosami! Szlag mnie trafia, ze moje dziecko musi to wdychac!
Ludzie naprawde nie maja za grosz przyzwoitosci. Jak sie chca truc
to niech sie truja u siebie w domu, albo wychodza na balkon, czy na
zewnatrz!
Brak mi tez slow jak widze rodzicow i dziadkow palacych na placu
zabaw, tuz przy piaskownicy gdzie bawia sie dzieci. Caly ten dym
leci na dzieciaki, ale przeciez oni sa na swiezym powietrzu, to
sobie moga. Juz nie wspominajac o mamuskach ktore dmuchaja dym
papierosa prosto na siedzace przed nimi w wozku dziecko. Normalnie
bezmyslnosc ludzka i glupota nie zna granic.
Najchetniej wprowadzilabym calkowity zakaz palenia papierosow. A co
Wy o tym myslicie?