darima_ka 19.03.09, 16:11 Zabiera nam chrapiący partner chrapanie może osiągać siłę 80db, tak wyliczyli naukowcy .Chrapiecie? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
darima_ka Re: 2 lata z życia 19.03.09, 16:13 Ja podobno chrapię ,ale pocieszam się tym ,ze nikomu nie zabieram snu Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Chrapiesz???? 19.03.09, 18:57 To kobiety też chrapią? Nie spotkałem dotychczas... Odpowiedz Link
darima_ka Re: Chrapiesz???? 19.03.09, 18:59 No widzisz jakie Ty masz małe doświadczenie ,a tak się wychwalasz haha Sama siebie nie słyszę to zrozumiałe ,ale podobno chrapię , kobiety rzadziej , niż mężczyźni chrapią? Odpowiedz Link
darima_ka Re: Chrapiesz???? 19.03.09, 19:30 Noo, to Tadzio by z nami nie chciał spać ,ale my z Nim też nie hahaha Odpowiedz Link
darima_ka Re: Chrapiesz???? 19.03.09, 19:33 Ok ja mówić będę za siebie ja bym nie chciała Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 No właśnie Darima! 20.03.09, 12:00 metalin napisała: > Mów za siebie ------ Jak można tak mówić za kogoś??? Ja Metalinkę bardzo lubię i może Ona mnie też... chociaż troszeczkę? Odpowiedz Link
ziolo.zielone Re: Chrapiesz???? 19.03.09, 19:49 Chrapią Tadziu, chrapią Ja kiedyś chrapałam, na szczęście samo mi przeszło Odpowiedz Link
ziolo.zielone Re: Chrapiesz???? 19.03.09, 19:50 tadeusz_ski.51 napisał: > To kobiety też chrapią? Nie spotkałem dotychczas... No a skąd miałbyś wiedzieć skoro z kobietami nie sypiasz? Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Dokładnie! 20.03.09, 11:58 ziolo.zielone napisała: > No a skąd miałbyś wiedzieć skoro z kobietami nie sypiasz? ------- Z mężczyznami też nie Odpowiedz Link
zak-1 Re: Dokładnie! 20.03.09, 12:01 Kiedyś na pielgrzymce na Gorze sw. Anny spalem z kilkudziesięcioma kobietami ...to znaczy nie spałem - bo sie nie dało , tak jedne chrapały . Ale to dawno było , teraz już bym chyba spal; Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Z kilkudziesięcioma???????? 20.03.09, 12:04 zak-1 napisał: > Kiedyś na pielgrzymce na Gorze sw. Anny spalem z kilkudziesięcioma > kobietami ...to znaczy nie spałem... ----- Wiadomo! Ależ Ty Kaziu masz kondycję!!! Jerunie-pierunie, z kiludziesięcioma!? Odpowiedz Link
zak-1 Re: Z kilkudziesięcioma???????? 20.03.09, 12:07 Tadek wiedziałem , ze będziesz pełen podziwu !!!!.... jak jeszcze napiszę ze to były starsze matrony, to wszystko zrozumiesz...bo wiesz ,ze lubie starsze ))) Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Rozumiem, że zastosowałeś 20.03.09, 12:53 kryterium wieku? Od najstarszej... ufffffffff. Ale wracać na piechotę to juz nie mogłeś, sie domyślam. Ale że w ogóle przeżyłeś, to cud!! Następną pielgrzymkę chyba miałeś do Częstochowy, co?? Odpowiedz Link
darima_ka Re: Rozumiem, że zastosowałeś 20.03.09, 17:45 Tadeusz napisał: Ale wracać na piechotę to juz nie mogłeś, Nie musiał niosły Go panie na rękach w wdzięczności ,za dobro które im uczynił Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 No to rozumiem! 20.03.09, 17:49 darima_ka napisała: > Nie musiał niosły Go panie na rękach w wdzięczności ,za dobro które im uczynił ------ Właściwa postawa, szkoda że wśród tych pań nie było Tropci, bo mielibyśmy pean na cześć Kazika! Odpowiedz Link
afrodyta_11 Re: 2 lata z życia 20.03.09, 12:38 darima_ka napisała: > Zabiera nam chrapiący partner chrapanie może osiągać siłę 80db, tak wyliczyli > naukowcy .Chrapiecie? podbno kazdy z nas chrapie (ja nie wiem czy chrapie ,ale wiem ze gadam przez sen heeh) A podobno dobry spsób na chrapiacego to gwizdanie Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: 2 lata z życia 20.03.09, 13:15 Chyba też chrapię , i cała sztuka polega na tym kto pierwszy zaśnie , nie daje zasnąć temu drugiemu Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Najpierw oddajcie ziobro! 20.03.09, 17:51 ... mnie już nie potrzebne, ale Kazikowi może się jeszcze przydać?? Odpowiedz Link
samantha.1 Re: Najpierw oddajcie ziobro! 22.03.09, 15:35 To czego się miotasz jak Tobie nie potrzebne? Kazik ma swoje przecież Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Ja bym tego nie przesądzał? 22.03.09, 19:22 samantha.1 napisała: > Kazik ma swoje przecież -------- Skąd wiesz, że ma wszystkie, pytałaś? A może mu właśnie tego jednego brakuje?? Odpowiedz Link
samantha.1 Re: 2 lata z życia 22.03.09, 15:33 Ja też chrapię muszę się przyznać , jak zmęczona jestem Odpowiedz Link