Dodaj do ulubionych

2 lata z życia

19.03.09, 16:11
Zabiera nam chrapiący partner chrapanie może osiągać siłę 80db, tak wyliczyli
naukowcy .Chrapiecie? big_grin
Obserwuj wątek
    • darima_ka Re: 2 lata z życia 19.03.09, 16:13
      Ja podobno chrapię ,ale pocieszam się tym ,ze nikomu nie zabieram snu big_grin
      • tadeusz_ski.51 Chrapiesz???? 19.03.09, 18:57
        To kobiety też chrapią? Nie spotkałem dotychczas...
        • darima_ka Re: Chrapiesz???? 19.03.09, 18:59
          No widzisz jakie Ty masz małe doświadczenie ,a tak się wychwalasz haha big_grin big_grin
          Sama siebie nie słyszę to zrozumiałe ,ale podobno chrapię , kobiety rzadziej ,
          niż mężczyźni chrapią?
          • metalin Re: Chrapiesz???? 19.03.09, 19:27
            Ja chrapięsmile
            • darima_ka Re: Chrapiesz???? 19.03.09, 19:30
              Noo, to Tadzio by z nami nie chciał spać ,ale my z Nim też nie hahaha big_grin big_grin
              • metalin Re: Chrapiesz???? 19.03.09, 19:32
                Mów za siebie wink
                • darima_ka Re: Chrapiesz???? 19.03.09, 19:33
                  Ok ja mówić będę za siebie ja bym nie chciała big_grin
                • tadeusz_ski.51 No właśnie Darima! 20.03.09, 12:00
                  metalin napisała:
                  > Mów za siebie wink
                  ------
                  Jak można tak mówić za kogoś??? Ja Metalinkę bardzo lubię i może Ona mnie też...
                  chociaż troszeczkę?
        • ziolo.zielone Re: Chrapiesz???? 19.03.09, 19:49
          Chrapią Tadziu, chrapiątongue_out Ja kiedyś chrapałam, na szczęście samo mi przeszłosmile
        • ziolo.zielone Re: Chrapiesz???? 19.03.09, 19:50
          tadeusz_ski.51 napisał:

          > To kobiety też chrapią? Nie spotkałem dotychczas...

          No a skąd miałbyś wiedzieć skoro z kobietami nie sypiasz?
          • tadeusz_ski.51 Dokładnie! 20.03.09, 11:58
            ziolo.zielone napisała:
            > No a skąd miałbyś wiedzieć skoro z kobietami nie sypiasz?
            -------
            Z mężczyznami też nie https://emoty.blox.pl/resource/smutek.gif
            • zak-1 Re: Dokładnie! 20.03.09, 12:01
              Kiedyś na pielgrzymce na Gorze sw. Anny spalem z kilkudziesięcioma
              kobietami ...to znaczy nie spałem - bo sie nie dało , tak jedne
              chrapały . Ale to dawno było , teraz już bym chyba spal;
              • tadeusz_ski.51 Z kilkudziesięcioma???????? 20.03.09, 12:04
                zak-1 napisał:
                > Kiedyś na pielgrzymce na Gorze sw. Anny spalem z kilkudziesięcioma
                > kobietami ...to znaczy nie spałem...
                -----
                Wiadomo! Ależ Ty Kaziu masz kondycję!!! Jerunie-pierunie, z kiludziesięcioma!?
                • zak-1 Re: Z kilkudziesięcioma???????? 20.03.09, 12:07
                  Tadek wiedziałem , ze będziesz pełen podziwu !!!!.... jak jeszcze
                  napiszę ze to były starsze matrony, to wszystko zrozumiesz...bo
                  wiesz ,ze lubie starsze wink)))
                  • tadeusz_ski.51 Rozumiem, że zastosowałeś 20.03.09, 12:53
                    kryterium wieku? Od najstarszej... ufffffffff. Ale wracać na piechotę to juz nie
                    mogłeś, sie domyślam. Ale że w ogóle przeżyłeś, to cud!!
                    Następną pielgrzymkę chyba miałeś do Częstochowy, co?? big_grin
                    • darima_ka Re: Rozumiem, że zastosowałeś 20.03.09, 17:45
                      Tadeusz napisał: Ale wracać na piechotę to juz nie
                      mogłeś,
                      Nie musiał niosły Go panie na rękach w wdzięczności ,za dobro które im uczynił
                      big_grin big_grin
                      • tadeusz_ski.51 No to rozumiem! 20.03.09, 17:49
                        darima_ka napisała:
                        > Nie musiał niosły Go panie na rękach w wdzięczności ,za dobro które im uczynił
                        big_grin big_grin
                        ------
                        Właściwa postawa, szkoda że wśród tych pań nie było Tropci, bo mielibyśmy pean
                        na cześć Kazika! big_grin
            • ziolo.zielone Re: Dokładnie! 20.03.09, 17:39
              To nie wiesz czy mężczyźni chrapią.
          • rena-ta49 Re: Chrapiesz???? 20.03.09, 13:18
            Tadzio szybki numerek i w nogi smile smile
    • afrodyta_11 Re: 2 lata z życia 20.03.09, 12:38
      darima_ka napisała:

      > Zabiera nam chrapiący partner chrapanie może osiągać siłę 80db,
      tak wyliczyli
      > naukowcy .Chrapiecie? big_grin

      podbno kazdy z nas chrapie (ja nie wiem czy chrapie ,ale wiem ze
      gadam przez sen heeh)
      A podobno dobry spsób na chrapiacego to gwizdanie smile
    • rena-ta49 Re: 2 lata z życia 20.03.09, 13:15
      Chyba też chrapię , i cała sztuka polega na tym kto pierwszy zaśnie , nie daje
      zasnąć temu drugiemu sad
      • krokodyl_13 Re: 2 lata z życia 20.03.09, 13:34
        Ja chrapie aż miło
        • rena-ta49 Ciekwe co bedzie 20.03.09, 13:38
          Jak nam rachunek za te dwa lata wystawią smile smile
          • tadeusz_ski.51 Najpierw oddajcie ziobro! 20.03.09, 17:51
            ... mnie już nie potrzebne, ale Kazikowi może się jeszcze przydać??
            • samantha.1 Re: Najpierw oddajcie ziobro! 22.03.09, 15:35
              To czego się miotasz jak Tobie nie potrzebne?
              Kazik ma swoje przecież smile
              • tadeusz_ski.51 Ja bym tego nie przesądzał? 22.03.09, 19:22
                samantha.1 napisała:
                > Kazik ma swoje przecież smile
                --------
                Skąd wiesz, że ma wszystkie, pytałaś? A może mu właśnie tego jednego brakuje??
    • samantha.1 Re: 2 lata z życia 22.03.09, 15:33
      Ja też chrapię muszę się przyznać , jak zmęczona jestem smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka