franek212 23.01.06, 17:35 właśnie od wczoraj nic jechce jeść już nawet jego ulubione mrówki nie pomagają .. Chodzi ze spuszczoną głową tracąc przy tym swoją długą sierść Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mmarko2 Re: Mój kot ma depresję 23.01.06, 18:02 Pewnie kocina chora i trzeba do pana weterynarza. Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: Mój kot ma depresję 23.01.06, 18:23 jak ma depresje to raczej do psychologa a czy kicius jest wykastrowany? bo jesli tak, to dlatego taki smutny Odpowiedz Link Zgłoś
franek212 Mój kot nie jest wykastrowany 23.01.06, 19:08 On ma jeszcze duże plany na pszyszłość i nie mogę go wykastrować.Marzy o założeniu dobrej szczęśkliwej skłębionej rodziny Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: Mój kot nie jest wykastrowany 23.01.06, 19:13 no to pewnie dupcyc mu sie chce badz cierpliwy, niedlugo marzec Odpowiedz Link Zgłoś
m.pw Re: Mój kot ma depresję 24.01.06, 17:26 A może kocina się zatkal sierścią, nawet jesli się czesze, to zawsze jakiskłebek może zjeść. Potem w jelitach robi się kula. Spróbuj dać szybciutko specjalna paste odkłaczająca, moze pzreszkoda pzreleci (wyleci), ale tak czy owak koniecznie do weta. Bo cos jest nie tak jesli wyłazi mu futro. Jeśli kot nie je (zwłaszcza grubawy), istnieje niebezpiezceństwo stłuzszcenia wątroby - czsem wystarcza kilka dni, więc uważaj Odpowiedz Link Zgłoś