Dodaj do ulubionych

Mój kot ma depresję

23.01.06, 17:35
właśnie od wczoraj nic jechce jeść już nawet jego ulubione mrówki nie pomagają
.. Chodzi ze spuszczoną głową tracąc przy tym swoją długą sierść
Obserwuj wątek
    • albert.flasz1 Re: Mój kot ma depresję 23.01.06, 17:56
      Wypuść go na wolność.
    • mmarko2 Re: Mój kot ma depresję 23.01.06, 18:02
      Pewnie kocina chora i trzeba do pana weterynarza.
      • ontarian Re: Mój kot ma depresję 23.01.06, 18:23
        jak ma depresje to raczej do psychologa

        a czy kicius jest wykastrowany?
        bo jesli tak, to dlatego taki smutny
        • franek212 Mój kot nie jest wykastrowany 23.01.06, 19:08
          On ma jeszcze duże plany na pszyszłość i nie mogę go wykastrować.Marzy o
          założeniu dobrej szczęśkliwej skłębionej rodziny
          • ontarian Re: Mój kot nie jest wykastrowany 23.01.06, 19:13
            no to pewnie dupcyc mu sie chce
            badz cierpliwy, niedlugo marzec
    • m.pw Re: Mój kot ma depresję 24.01.06, 17:26
      A może kocina się zatkal sierścią, nawet jesli się czesze, to zawsze
      jakiskłebek może zjeść. Potem w jelitach robi się kula. Spróbuj dać szybciutko
      specjalna paste odkłaczająca, moze pzreszkoda pzreleci (wyleci), ale tak czy
      owak koniecznie do weta. Bo cos jest nie tak jesli wyłazi mu futro. Jeśli kot
      nie je (zwłaszcza grubawy), istnieje niebezpiezceństwo stłuzszcenia wątroby -
      czsem wystarcza kilka dni, więc uważaj
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka