06.06.07, 21:20
Pisze dopiero za rok mature.....może ktoś wie ,jakie progi obowiązują na
prawo na Warszawski?I czy ktoś w tym roku składa.A jeśli tak -to jak Wam
poszła matura ;)?
Dziękuję za każdą odpowiedż.Podpowiedzcie młodszemu koledze:P
Obserwuj wątek
    • Gość: belzebub Re: UW IP: 212.244.90.* 08.06.07, 16:56
      Słonko,
      jedyne co Ci ktoś może podać to progi z zeszłego roku, a jeżeli Ty zdajesz
      maturę za rok to po co Ci takie informacje? taki wątek lepiej założyć jak
      pojawi się pierwsza lista, wtedy możemy zacząć gdybać mając chociaż jakieś
      podstawy...popatrz sobie na inne wątki dotyczące progów, niezależnie od
      kierunku, zobacz jaka tam dyskusja i ile różnych zdań!

      Zobacz wątki o wynikach tegorocznych matur, tam też wiele nieścisłości, marzeń,
      wizji końca świata, bo to komuś poszło idealnie, a komuś tragicznie i idzie na
      płatne! klucze z każdego przedmiotu owiane są tajemnicą więc nikt Ci nie poda
      swojego wyniku...

      a jedyna możliwa podpowiedź to : uczyć się ;) przynajmniej można później
      powiedzieć z czystym sumieniem , że czasu przygotowań się aż tak nie
      zmarnowało...po co kiedyś żałować...

      pozdrawiam
      • Gość: Cichopek Re: UW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.07, 18:35
        prawda:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka