kasiacichopek
06.06.07, 21:20
Pisze dopiero za rok mature.....może ktoś wie ,jakie progi obowiązują na
prawo na Warszawski?I czy ktoś w tym roku składa.A jeśli tak -to jak Wam
poszła matura ;)?
Dziękuję za każdą odpowiedż.Podpowiedzcie młodszemu koledze:P